Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Lublinie. Kaczyński w Radzyniu i w Lublinie

Utworzony przez Gość, 12 listopada 2014 r. o 10:26
Z Warszawy przyleci tanimi liniami lotniczymi?  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Warszawy przyleci tanimi liniami lotniczymi?  :ph34r:
  A co chciałbyś mgłę smoleńską rozpylić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co chciałbyś mgłę smoleńską rozpylić ?
  Chciałbym mieć pewność, że jak pobiera z kancelarii sejmu pieniądze na podróż samochodem to przyjedzie samochodem a nie przyleci tanimi liniami  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tego szkodnika Polski zaprasza na wschód mamy tu dosyć bezmózgowych moherów jeszcze potrzebny obojniak baba-chłop na tej ziemi ! Panie Boże chroń nas od tej zgrai  głupców  !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tego szkodnika Polski zaprasza na wschód mamy tu dosyć bezmózgowych moherów jeszcze potrzebny obojniak baba-chłop na tej ziemi ! Panie Boże chroń nas od tej zgrai  głupców  !
Ja, Moher bardzo się cieszę z wizyty Pana Kaczyńskiego. Jak Ci źle na wschodzie to  ......... (rozumie twoja frustracje języka nie znasz). Nie wzywaj na daremnie Boga! On Ci nie pomoże i Ty o  tym dobrze wiesz.  Zaczniesz myśleć  to nie boli. Zaproś sobie kogo chcesz poczujesz się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tego szkodnika Polski zaprasza na wschód mamy tu dosyć bezmózgowych moherów jeszcze potrzebny obojniak baba-chłop na tej ziemi ! Panie Boże chroń nas od tej zgrai  głupców  !
Ewka do garów i ogladania M jak miłość i taniec dupami po lodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nie znasz polskiego, a nie przeszkadza Ci to w wypowiadaniu się na forum.  Ja, Moher bardzo się cieszę z wizyty Pana Kaczyńskiego. Jak Ci źle na wschodzie to  ......... (rozumie twoja frustracje języka nie znasz). Nie wzywaj na daremnie Boga! On Ci nie pomoże i Ty o  tym dobrze wiesz.  Zaczniesz myśleć  to nie boli. Zaproś sobie kogo chcesz poczujesz się lepiej. odmiana czasownika ROZUMIEĆ ja rozumiem                  my rozumiem ty rozumiesz                  wy rozumiecie on/ona/ono rozumie    oni rozumieją    Jeszcze raz przeczytam formę rozumie/rozumię w pierwszej osobie to mnie strzeli. No ale czego się można spodziewać po pokoleniu internetowym jestę lwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nie znasz polskiego, a nie przeszkadza Ci to w wypowiadaniu się na forum.  Ja, Moher bardzo się cieszę z wizyty Pana Kaczyńskiego. Jak Ci źle na wschodzie to  ......... (rozumie twoja frustracje języka nie znasz). Nie wzywaj na daremnie Boga! On Ci nie pomoże i Ty o  tym dobrze wiesz.  Zaczniesz myśleć  to nie boli. Zaproś sobie kogo chcesz poczujesz się lepiej. odmiana czasownika ROZUMIEĆ ja rozumiem                  my rozumiem ty rozumiesz                  wy rozumiecie on/ona/ono rozumie    oni rozumieją    Jeszcze raz przeczytam formę rozumie/rozumię w pierwszej osobie to mnie strzeli. No ale czego się można spodziewać po pokoleniu internetowym jestę lwę.
oczywiście my rozumiemy - literka została przez mnie zjedzona ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tego szkodnika Polski zaprasza na wschód mamy tu dosyć bezmózgowych moherów jeszcze potrzebny obojniak baba-chłop na tej ziemi ! Panie Boże chroń nas od tej zgrai  głupców  !
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście my rozumiemy - literka została przez mnie zjedzona ;)
heh i znowu, a jestem po obiedzie :D przeze mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj jakiś baran chodził po mieszkaniach w moim bloku i rozdawał swoje ulotki, a na wuj mi jego ulotki, i tak nie idę na wybory, za tą biedę jaką mi rząd i bolek stworzyli, pieprzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ciemnogród...... nie idziesz = głosujesz na tego na kogo byś nie zagłosował. Proste!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...