Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Cycowie

Utworzony przez gabatka, 25 października 2014 r. o 18:43
na kogo głosować ?  bo kampanie jakaś niemrawa, odwierty stały się kością niezgody a chwalenie się układami z kopalnią- niesmaczne? Rafał  zgromadził ciekawych ludzi wokół siebie, ale program ma jakby stary po poprzedniku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kogo głosować ?  bo kampanie jakaś niemrawa, odwierty stały się kością niezgody a chwalenie się układami z kopalnią- niesmaczne? Rafał  zgromadził ciekawych ludzi wokół siebie, ale program ma jakby stary po poprzedniku 
  Program każdego z czwórki wspaniałych o tyle miałby sens, o ile wyborcy mogliby zawrzeć kontrakt ze zwycięzcą i po czterech latach dokonać stosownego rozliczenia. Tak to tylko zlepek pięknych słów spisany na kolorowym papierze, a my wyborcy kierowani emocjami dokonamy niekoniecznie mądrych wyborów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kogo głosować ?  bo kampanie jakaś niemrawa, odwierty stały się kością niezgody a chwalenie się układami z kopalnią- niesmaczne? Rafał  zgromadził ciekawych ludzi wokół siebie, ale program ma jakby stary po poprzedniku 
  Myślę, że partyjni bonzowie za moment podpowiedzą nam co jest dla nas najlepsze. Czekam z utęsknieniem kto tu kogo namaścił, czekam również na opamiętanie i wysłanie ich na przejażdżkę w jedną stronę. Jak długo jeszcze partyjni szpece od PR będą nami manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie kandydata,który w Stoczni Północnej Remontowej nadstawiał piersi w sprawie WOLNEJ POLSKI i pokazał co potrafi jako zastępca i o cO Wam Chodzi.?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrz strona Urzędu Gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie kandydata,który w Stoczni Północnej Remontowej nadstawiał piersi w sprawie WOLNEJ POLSKI i pokazał co potrafi jako zastępca i o cO Wam Chodzi.?????
  A oto nam chodzi Drogi Przyjacielu, żeby on nam dobrze robił przez najbliższe cztery lata, jak my jemu 16 listopada dobrze zrobim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A oto nam chodzi Drogi Przyjacielu, żeby on nam dobrze robił przez najbliższe cztery lata, jak my jemu 16 listopada dobrze zrobim.  
Na pewno będzie Wam dobrze robił nawet więcej lat  Drogi Przyjacielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się ta przebudowana droga w Cycowie, ale ulica przy cmentarzu SPARTACZONA TOTALNIE !!! Wystarczyło (na całej długości cmentarza) "zrezygnować" z tych "pasków zieleni" przy chodnikach, chodnik nieco bliżej przesunąć w stronę Banku Spółdzielczego, jezdnię tym bardziej przesunąć w stronę Banku - a po drugiej stronie wystarczyło by (spokojnie!) miejsca na parking "parkowanie równoległe" wzdłuż płotu cmentarza -  i jeszcze chodnik dla pieszych też by się zmieścił. Zbliża się Święto Zmarłych, będzie przechlapane "gdzie tu postawić samochód?" -tym bardziej, gdy się ma groby bliskich w prawej części cmentarza (tej od strony kościoła), a osoby (które zawiozę tam) mają problemy z chodzeniem... Kto to tak strasznie spartaczył, a przede wszystkim: pozwolił na takie partactwo ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno będzie Wam dobrze robił nawet więcej lat  Drogi Przyjacielu.
  3mam Miłą Nieznajomą za słowo, a ono w Cycowie droższe pieniądza. Jednakże Pani sformułowanie "Wam" wolałbym zamienić na "Nam", co by i Pani miała możliwość skosztowania tegóż dobra. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  3mam Miłą Nieznajomą za słowo, a ono w Cycowie droższe pieniądza. Jednakże Pani sformułowanie "Wam" wolałbym zamienić na "Nam", co by i Pani miała możliwość skosztowania tegóż dobra.   
Nie dobiegnę jestem z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się ta przebudowana droga w Cycowie, ale ulica przy cmentarzu SPARTACZONA TOTALNIE !!! Wystarczyło (na całej długości cmentarza) "zrezygnować" z tych "pasków zieleni" przy chodnikach, chodnik nieco bliżej przesunąć w stronę Banku Spółdzielczego, jezdnię tym bardziej przesunąć w stronę Banku - a po drugiej stronie wystarczyło by (spokojnie!) miejsca na parking "parkowanie równoległe" wzdłuż płotu cmentarza -  i jeszcze chodnik dla pieszych też by się zmieścił. Zbliża się Święto Zmarłych, będzie przechlapane "gdzie tu postawić samochód?" -tym bardziej, gdy się ma groby bliskich w prawej części cmentarza (tej od strony kościoła), a osoby (które zawiozę tam) mają problemy z chodzeniem... Kto to tak strasznie spartaczył, a przede wszystkim: pozwolił na takie partactwo ?!
uwagi do ZDW Lublin Turystyczna 7a,a zieleń latem wygla ładnie,prostych odcinków drogi się nie krzywi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak fajnie. Ciągle jakieś pacynki z ZDW, ZDUPE, ZZBK wiedzą lepiej co nas maluczkich może uszczęśliwić i nie ważne że dołożyliśmy trochę gminnych pieniędzy, mamy być szczęśliwi i jesteśmy, bo szczęśliwość spotkała nas niesłychana, a mogła nie spotkać. Co tam że województwo ma przypisane kilka zadań które winno realizować, tam wszystko jest sukcesem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam wczoraj,że chyba gminne maszyny robiły coś na drodze obok, proboszcz wcześniej zaplanował furtkę od tej strony może będzie spore miejsce postojowe w bezpiecznym miejscu koło samego cmentarza,bo przy ulicy to niebezpiecznie,a tam chyba będzie dobrze,pożyjemy zobaczymy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwagi do ZDW Lublin Turystyczna 7a,a zieleń latem wygla ładnie,prostych odcinków drogi się nie krzywi.
 
uwagi do ZDW Lublin Turystyczna 7a,a zieleń latem wygla ładnie,prostych odcinków drogi się nie krzywi.
Taa..., nie ważne że ludzie kulawi i inwalidzi będą "zasuwać" nawet 200 metrów z buta (od auta do drugiego końca cmentarza) -wszak ważniejsze jest: "że zieleń latem wygla ładnie,prostych odcinków drogi się nie krzywi" :unsure:   A czemu (do Jasnej Choroby!) akurat ja mam pisać uwagi do ZDW Lublin Turystyczna 7a ?! - a czy w Cycowie nie ma już gospodarza, który "nie widzi" co się dzieje i nie wie, że pobliże cmentarza powinno "rządzić się" swoimi prawami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dzisiaj przy cmentarzu jest bardzo dobre miejsce do parkowania nie przy ruchliwej ulicy tylko z boku przy furtce ,trzeba przyjechać zobaczyć i nie mieszać w to osób które może faktycznie cierpią z powodu niesprawności ,50 m od bramy nie ma ciągłej linii  na przeciw bramy jest ul. Rolnicza na przeciw drugiej bramy jest duży parking przy banku nie zamykany.W Lublinie od parkingu do każdego cmentarza trzeba iść przynajmniej 100-150 m tutaj nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Taa..., nie ważne że ludzie kulawi i inwalidzi będą "zasuwać" nawet 200 metrów z buta (od auta do drugiego końca cmentarza) -wszak ważniejsze jest: "że zieleń latem wygla ładnie,prostych odcinków drogi się nie krzywi" :unsure:   A czemu (do Jasnej Choroby!) akurat ja mam pisać uwagi do ZDW Lublin Turystyczna 7a ?! - a czy w Cycowie nie ma już gospodarza, który "nie widzi" co się dzieje i nie wie, że pobliże cmentarza powinno "rządzić się" swoimi prawami???  
Czy ty człowieku każdemu rządzisz w jego własności i nie uznajesz niczyjej kompetencji i prawa do własności i odpowiedzalności,współczyję ludziom,którym mieszasz w GARACH,może kiedyś ktoś wyrzuci cię ze swojej własności bo chyba łazisz i wszędzie się wtrącasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dzisiaj przy cmentarzu jest bardzo dobre miejsce do parkowania nie przy ruchliwej ulicy tylko z boku przy furtce ,trzeba przyjechać zobaczyć i nie mieszać w to osób które może faktycznie cierpią z powodu niesprawności ,50 m od bramy nie ma ciągłej linii  na przeciw bramy jest ul. Rolnicza na przeciw drugiej bramy jest duży parking przy banku nie zamykany.W Lublinie od parkingu do każdego cmentarza trzeba iść przynajmniej 100-150 m tutaj nie trzeba.
 
już dzisiaj przy cmentarzu jest bardzo dobre miejsce do parkowania nie przy ruchliwej ulicy tylko z boku przy furtce ,trzeba przyjechać zobaczyć i nie mieszać w to osób które może faktycznie cierpią z powodu niesprawności ,50 m od bramy nie ma ciągłej linii  na przeciw bramy jest ul. Rolnicza na przeciw drugiej bramy jest duży parking przy banku nie zamykany.W Lublinie od parkingu do każdego cmentarza trzeba iść przynajmniej 100-150 m tutaj nie trzeba.
Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem i uważnie to, co napisałem we wpisie nr.8 - zwłaszcza przedostatnią linijkę w nawiasie... Nie interesuje mnie to, co w Lublinie (bo ja tam nie mam nikogo w grobach) -właśnie z Lublina do Cycowa jeżdżę na groby. A jakby co: to na niektorych lubelskich cmentarzach są Melexy, które podwożą. Chodzi mi o "prawą stronę" cmentarza: czy potraficie odróżnić prawą stronę od lewej ???! Jutro jadę do Cycowa i zobaczę, co się tam zmieniło, skoro tak "kwieciście" tutaj obiecujecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawa strona jest zawsze po prawej stronie tylko zależy w którą stronę ma się "facyjatę",a w którą rewers.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawa strona jest zawsze po prawej stronie tylko zależy w którą stronę ma się "facyjatę",a w którą rewers.
 
Prawa strona jest zawsze po prawej stronie tylko zależy w którą stronę ma się "facyjatę",a w którą rewers.
Prawa strona: mam tu na myśli: stojąc na szosie i patrząc na cmentarz, przodem do bramy cmentarnej -czy to takie trudne do zrozumienia? Byłem tam dziś -i widzę, że się nie zrozumieliśmy... Od strony Restauracji/Delikatesów Centrum był plac dla aut i nadal tam jest (więc żadna nowość). Natomiast mi chodzi o "prawą stronę" cmentarza (czyli tą od strony kościoła). Nie ma tam gdzie postawić samochodu w pobliżu, chyba że na jezdni. Dziś moje auto stało koło Banku (bo było "jeszcze" miejsce) -ale wątpię, aby na Wszystkich Świętych sporo aut tam się pomieściło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Wszystkich Świętych przy żadnym cmentarzu nie ma miejsca do parkowania ,a w okolicach są tak jak w Cycowie na bocznych ulicach i przy uliczce pomiędzy Veni Gusto a cmentarzem około 40 miejsc.Jeszcze raz zrozum,że droga jest własnością Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie i to  jest inwestor,czy jakaś gmina miała coś do powiedzenia przy projektowaniu czy ustalaniu w sprawie np.obwodnicy Lublina itp.itd ,aby zabierać głos wcześniej należy sprawdzić jakie są akty prawne regulujące te zagadniania.Pozwolenie na przebudowę tej drogi i innych Wojewódzkich wydaje wojewoda.Odczep się od mieszkańców Cycowa im bez takich jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...