Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Chełmie. Agata Fisz kontra Grzegorz Raniewicz

Utworzony przez kris34, 28 listopada 2014 r. o 11:39 Powrót do artykułu
Fiszowa cały czas powtarza że Aquapark powstanie zgodnie z życzeniem mieszkańców. Jak się zadaje pytanie czy chcesz Aquapark to każdy by chciał, tyko nikt mieszkańcom nie mówił ile to będzie kosztować i jakie generować koszty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jedno powiedzieć, że za rządów pani prezydent Fisz, powstało najwięcej ciuchlandów, szmateksów i chińskich centrów. Świadczy to dobitnie o zamożności Chełmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdwojga złego lepszą kandydatką jest A.Fisz.Kandydaci hazrdzistów pływają,brak rozeznania i doświadczenia w zarządzaniu.Ich celem głównym jak gumo filcowych jest skok na kasę.Do tego nie można dopyszczać. Stawiam Na Agatę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To coś co ma konkurować z Panią Fisz nazwać można za Panem Milerem " Zerem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Miler to trzecia liga jak całe SLD którego reprezentantem jest Pani Fisz i za jej zadow Chełm. Opamietajcie się kasę dzieli PO a SLD to margines.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Fisz przez 8 lat nie zrobiła prawie nic , koło nosa przechodzą nam OGROMNE unijne dotacje , bo ,,niestety nasz wniosek odrzucono,, - za każdym razem? Więc może czas zejść ze stołka . Tym razem głos oddajemy na Raniewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AQUAPARK za nasze pieniądze , zamiast korzystać z dotacji to najlepiej obrazuje brak pomysłów i kompetencji. Chełm spada powoli na dno jeśli chodzi o inwestycje , przyciągnięcie młodych i inwestorów. Korzystniej jest rozwijać skrzydła w gminie niż w mieście. Tutaj inwestorów się odstrasza a nie wabi. Daję szansę panu Raniewiczowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pani fisz ruszy tyłek zza biurka i pojedzie zobaczyć strefę ekonomiczną niedaleko - do Lublina , niech pozyska choć 1 inwestora na podobnym poziomie . Szkoda słów o zmarnowanych latach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki gospodarz takie ulice. Rządy Agaty to dla Rejowieckiej i Rampy Brzeskiej czas stracony. A dla wiaduktu na Alei Przyjaźni chyba to już schyłek życia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze niedawno głosowałem na A.F. z czysto pragmatycznego powodu, którym było uwalenie PiS maniaków. Teraz jest konkretny kontrkandydat i to On otrzyma mój skromny glos... Nie dlatego, że nie lubię kobiet, ale z przekonania o potrzebie koniecznych w naszym mieście zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Co Grzegorz Raniewicz zrobił gdy był radnym Miasta Chełm w tym samym okresie prezydentem Chełma był Krzysztof Grabczuk ??? 2. Co Grzegorz Raniewicz zrobił gdy był radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego w czasie gdy Platforma współrządziła ??? 3. Co Grzegorz Raniewicz zrobił w czasie ponad 7 lat gdy jest Posłem z ramienia Platformy, która w tym samym czasie nieprzerwanie sprawuje władzę ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Co Grzegorz Raniewicz zrobił gdy był radnym Miasta Chełm w tym samym okresie prezydentem Chełma był Krzysztof Grabczuk ??? 2. Co Grzegorz Raniewicz zrobił gdy był radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego w czasie gdy Platforma współrządziła ??? 3. Co Grzegorz Raniewicz zrobił w czasie ponad 7 lat gdy jest Posłem z ramienia Platformy, która w tym samym czasie nieprzerwanie sprawuje władzę ???
  Wyborco, może nie zauważyłeś ale wybieramy prezydenta miasta a nie posła. Te wybory będą za rok. To inna perspektywa szans na rozwój miasta. W tym wyborze nie ma idealnego kandydata ale powinniśmy się kierować raczej bezwzględnym pragmatyzmem wyborczym i widzieć przyszłe 4 lata, zamiast żyć dotychczasowymi przyzwyczajeniami. Idźmy masowo na wybory. Jeżeli frekwencja będzie niska, to szansa na zmiany jest znikoma. Jeżeli zostanie obecna ekipa to kolejne 4 lata będą podobne do ostatnich 8. Czasy są takie, że ważniejsze jest kto z kim będzie chciał rozmawiać w najbliższym czasie ostrej walki politycznej, a nie kto jak wygląda. Interesujący się życiem politycznym wiedzą o co chodzi. Mieszkańcy Chełma ugrajmy na tym coś dla siebie!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odpowiedzi na podstawione pytania: 1. Nie zrobiłem nic 2. Nie zrobiłem nic 3. Nie zrobiłem nic   Swoja aktywność mam zamiar skoncentrować teraz na mieście Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odpowiedzi na podstawione pytania: 1. Nie zrobiłem nic 2. Nie zrobiłem nic 3. Nie zrobiłem nic   Swoja aktywność mam zamiar skoncentrować teraz na mieście Chełm.
  Problem polega na tym, że nic już więcej nie zrobicie i wiecie o tym. Będziecie po prostu trwać i czekać na lepsze czasy - taka pragmatyka rządzących. Szansą dla miasta mogło być koalicyjne PSL. Ale nie było. 8 lat wystarczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D a kiedy sprzatanko bo dośc juz tych gęb na słupach i banerach. :D  :D  :D  :D  :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Prezydent, wszystkiego najlepszego Pani życzę z okazji ponownego objęcia urzędu, wszelkiej pomyślności i mniej chamskich oponentów. Niech żyje lewica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Prezydent, wszystkiego najlepszego Pani życzę z okazji ponownego objęcia urzędu, wszelkiej pomyślności i mniej chamskich oponentów. Niech żyje lewica.
Tak,tak,komuno wróćććććććććć !!!  tęskno ci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Prezydent, wszystkiego najlepszego Pani życzę z okazji ponownego objęcia urzędu, wszelkiej pomyślności i mniej chamskich oponentów. Niech żyje lewica.
  Ilekroć przejeżdżam gładką jak stół Rejowiecką, Rampą Brzeską czy wiaduktem na Alei Przyjaźni przychodzi mi do głowy dziwna myśl "baby do garów" :lol:  Czy Wy też tak macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...