Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2014 w niedzielę 16 listopada

Utworzony przez sadas, 21 sierpnia 2014 r. o 11:41
ANALFABETYZM, GDZIE SKŁADNIE AUTORZE TEKSTU!? NA KOLANIE PISANY CZY CO :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANALFABETYZM, GDZIE SKŁADNIE AUTORZE TEKSTU!? NA KOLANIE PISANY CZY CO :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma gospodarza !!! Po co wywalać w błoto tyle milionów ?! (czy to nie głupie ?) zamiast wspomóc młodych na starcie z pierwszą pracą, czy firmy które borykają się z problemami finansowymi;/. Czemu w tym grajdole nie można głosować przez internet byłoby za darmo i nikt by nie tracił czasu na te i tak "krętactwa". Czemu nikt nie myśli o tym jak usprawniać wszystko w tym powtarzam grajdole tylko o coraz większe wydawanie (lekką ręką) pieniądze (których i tak jest nie wiele) w beznadziejne pomysły niue mające żadnego wpływu w poprawę poziomu życia ludzi ciężko pracujących ???????????!!!!!!!!!! O.S.T.R. ma rację: "Wywiozę na wyspę i po kolei wytnę..." Łatwiej kombinować niż używać głowy = Polska myśl gospodarcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w ogole nie rozumiem czemu wy glosujecie... No qrwa na kogo ? Skad w ogole wiece jak liczony jest wasz glos ? Jak wybory bylyby jawne w internecie to jeszcze rozumiem, a tak skad mam wiedzeic czy moj glos powiedzmy na PIS nie zostal przypisany PO albo odwrotnie ? Ktos da mi taka gwarancje ? Pozatym glosowac na kogos bo ladnie mowi w TV ? No proszę... na taśmach faktu to oni mówia prawdziwie a nie w propagandowej TV. Dobra polska to Polska z bogatą klasą średnią i z własnym przemysłem. A tu jedno i drugie leci na głowę. Po co wy chcecie się brać za politykę i głosowanie jak nic nie wiecie ? Poczytajcie najpierw co to jest pieniądz i jak wygląda światowa finansjera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się obraca naszymi pieniędzmi. Od kilku lat prowadzę firmę i z roku na rok jest coraz gorzej, Państwo potrzebuje nowej siły, energii do działania a nie stada komuchów których od koryta nie da się odciągnąć. Ja zagłosuje na ludzi kongresu nowej prawicy, wiecie dla czego? bo mam dość obiecanek tych samych ryjów. Pozdro dla myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...