Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe czy zabierze jego magnificencja ze sobą wypasioną furę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to UP to kompletne dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mówi poseł Jan łopata, wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego PSL." - nazwiska pisze się DUŻĄ literą - kto was miernoty uczył polskiego???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta obrotowe zielone ludki. Proponuję do znudzenia oglądać "Nocną zmianę". I to jest cały obraz tych, którzy przypisują sobie, że "żywią i bronią"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaligula wymyślał durne ustawy bo zartuł się ołowiem. A co chlali kolesie? Ustawa o ścinaniu drzew , o spuszczaniu psów , w wyrzucaniu lodówek , telewizorów itp, ustawa o obrocie ziemią. Nigdy więcej kolesi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej kolesi z psl na polskiej ziemi. Oby was ta ziemia porzuciła skąd wasz ród złoczyńcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian W. sto lat za murzynami. Dziwi  mnie co taki człowiek może zrobić dla innych? PSL daje ludziom dorobić do emeryturki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wszyscy juz zarejestrowali listy tylko POkłócona PO nie POtrafila. Sorry, taką mamy Platformę na Lubelszczyźnie. To koniec PO. Wspaniała wiadomość dla Lublina i Lubelszczyzny. Jak sie nie wpuszcza na listy osob które zdobywają po kilkanascie tysiecy glosow to nawet listy trudno zarejestrować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie na Rektora. Czy to jest twarz godna Waszego glosu?! Czy to jest twarz godna czegokolwiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu wynika, że Sobczak obojętnie z jakiej listy wystartuje w Lublinie to zdobędzie mandat do sejmiku. To mam pytanie do władz PO. Dlaczego władze PO nie chciały aby wystartował na liscie PO ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl chyba gdzieś na targu łapał na listy bo burdel jaki mają jest nie do wyobrażenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Tereska Królikowska? psl to banda największych obiboków,nierobów i przekrętasów. Rozliczcie " osiągnięcia " ostatniego zarządu ( NIK was już podsumował).Prokuratura już czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Narodowy też zarejestrował listy do sejmiku w pięciu okręgach. Głosujcie na Ruch Narodowy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PSL z góry zakłada przegraną??? Bo w okręgu w Lublinie kandydatura Walaska od razu "odrzuca" głosowanie na PSL. Przykro ale wśród moich znajomych (chcieliśmy głosować na PSL) głosów Walasek nie otrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w mojej gminie, Wójt członek PSL wszem i wobec tłumaczy, iż głos oddany na PO jest jedynym i słusznym rozwiązaniem. I ja się zastanawiam po co ten cały cyrk z wyborami. Kukiełki i pacynki ciągle te same, tylko dla niepoznaki różnie ulokowane. I ja tak sobie myślę, że ten region już dano został sprzedany nawet nie za 12 srebrników.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumofilce atakujo, ratuj się kto może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w mojej gminie, Wójt członek PSL wszem i wobec tłumaczy, iż głos oddany na PO jest jedynym i słusznym rozwiązaniem. I ja się zastanawiam po co ten cały cyrk z wyborami. Kukiełki i pacynki ciągle te same, tylko dla niepoznaki różnie ulokowane. I ja tak sobie myślę, że ten region już dano został sprzedany nawet nie za 12 srebrników.  
  Zgłoś to do prokuratury, bo Wójt nie może być członkiem partii politycznej, a agitacja wyborcza w urzędach jest prawnie zakazana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby tylko w komisyjach ludowech światła w lokalach nie gasły. Wtedy przegrają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wszyscy juz zarejestrowali listy tylko POkłócona PO nie POtrafila. Sorry, taką mamy Platformę na Lubelszczyźnie. To koniec PO. Wspaniała wiadomość dla Lublina i Lubelszczyzny. Jak sie nie wpuszcza na listy osob które zdobywają po kilkanascie tysiecy glosow to nawet listy trudno zarejestrować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy POklócona PO zajesetrowala juz listy czy dalej nie jak piszą w artykule. Moze czekają na dzień wyborów i wtedy przyniosą listy razem... z kartami do glosowania już z zaznaczonym odPOwiednim kandydatem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...