Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyborczy show-biznes w Kraśniku

Utworzony przez marta, 25 listopada 2014 r. o 13:15 Powrót do artykułu
cyrk na kółkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, była kiedyś monarchia,  a nie jak teraz. Wszystkim się wydawaje,  że są geniuszami , a to tylko neoniewolnictwo...;-((( W razie czego i tak wszystkiemu będzie winna "Komuna" jeszcze przez jakieś 60 lat, bo po tym czasie dzięki Bogu kraj padnie jak długi...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski niech się zdecyduje czy popiera PIs czy Po, bo wczęsniej popierał kandydatke PO do rady miasta, a teraz ludzi kaczora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak nie komuna ,to POst komuna, to żydokomuna, POlszewia okrągło stołowa,czy to nie to samo ? w każdym bądż razie ludzie ci sami !!! leśne dziadki-których jeszcze namaścił Jaruzel,to wszystko układa się w jedna ,spójną całość, wiec raz sierpem a raz młotem w ta czerwoną,komunistyczno-konfidencką hołotę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonany.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś jest dobry to nie musi sie afiszowac i szukać poparcia  żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panią Teresę Bichtę to wyraźnie pogieło. Powinna rozpocząć badania wpływu dzieci z podstawówki i w gimnazjum na wyłonienie kandydata w wyborach samorządowych. To kolejny dowód na konieczność wymiany ludzi w biurach wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zachowanie daje jasny sygnał - Krzysiowi - odbiło - co  ? szajba kpl. szajba chłopie to facio niegodny szkodliwy dla Kraśnika a ty robisz z siebie błazna z klownem. Czas skończyć na starość robić z siebie idiotę  ! NIEGODNE  !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lolity: Rozumiem, że piszesz to też do p. Janczarka, który na konferencji również pokazywał sławne, wspierające go osoby? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu wstyd mi za Pana "śpiewaka" z zespołu Lubelskiego. Kogo chce popierać.... "lekarzo-burmistrza" co ani leczy ani rządzi....  Lepiej za jądra się chwyćcie a nie za takie tanie numery..... .Tym panom już dziekujemy.... Tanie pomysły, zero rządzenia i sielanka ..... cała władza Kraśnika - na szczęście madrzy ludzie zagłosują..... bo Kraśnik zasługiuje na gospodarza ....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cugowski walnie litra i poprze burmistrza a o ile pamietam ostatni koncert budki juz byl Cugowski to sprzedajna krowa za kase zrobi wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga młodzieży w wieku 18 lat i plus!  Błagam ogłoście  powszechną mobilizację, idźcie w niedziele na wybory i pogońcie tego  ni to burmistrza ni to lekarzynę. Pomyślcie tylko.... ile miejsc pracy Wam przybędzie z igrzysk Pana Burmistrza typu: kolejny orlik(zamknięty jakby ktoś na spontana chciał piłkę pokapać), kolejny plac zabaw....dla kogo? skoro młodzi ludzie stąd uciekają-chyba dla babć z pieskami, kotkami i innymi. Zgadzam się Panie Cugowski śpiewać każdy może ale czy to jest tak pewny pomysł na show biznes żeby do Kraśnika gnać jak ten uzdrowiciel Harris?  Kraśniczanie!  otrząśnijcie się  i nie skazujcie nas wszystkich na kolejne 4 lata wegetacji  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi nauczycielu (zarabiający ponad średnią krajową, więc myślący?), a gdzie byłeś, kiedy Prawdziwy wtrącał się do wychowania komunikacyjnego w szkołach, bezczelnie zaburzał tok nauczania i promował się z malutkimi dziećmi? Gdzie byłeś, jak sztab PO agitował pod kościołem po Mszy dla dzieci? Gdzie byłeś, kiedy Czubiński ze świtą latał po szkołach dając niby od siebie, podręczniki, za które zapłaciło społeczeństwo? A jak właził na Jasełka, na spotkania opłatkowe i wiele, wiele innych imprez wewnątrzszkolnych, to cie nie raziło?  Na odległość śmierdzisz Platformą, zakłamaniem i skundleniem - bo niestety, tacy są nauczyciele w Kraśniku. Wiem, nie wszyscy, ale ta garstka rzutuje na opinię o środowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak chyba włodarczyk czuje zagrożenie przed drugą turą a jego ekipa boi sie o swój folwark - po mieszkaniach, jak domokrążcy, łażą dwaj panowie B. - jeden radny miasta a drugi powiatu. Obaj z jedynie słusznej formacji politycznej prezesa kaczyńskiego.  Strach goni zawodników i nie daje spokojnie w domu siedzieć w papuciach z pilotem w dłoni. Chyba ciepło sie niektórych zrobiło w spodniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie nie podobała mi się postawa poprzedniego burmistrza. Nie rozumiem skąd ta sugestia.  Dlaczego przypisujesz mnie do platformy? jeśli uważasz się za jasnowidza to zapewniam: pudło we wszystkich epitetach  jakimi mnie obdarzyłeś. Skąd w Tobie tyle jadu i dlaczego człowieku wyzywasz mnie od kundli?  Zazdrościsz  mi zarobków..przyjmij się do pracy w szkole. I Praca domowa: Przeczytaj co to znaczy tolerancja  i demokracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi nauczycielu (zarabiający ponad średnią krajową, więc myślący?), a gdzie byłeś, kiedy Prawdziwy wtrącał się do wychowania komunikacyjnego w szkołach, bezczelnie zaburzał tok nauczania i promował się z malutkimi dziećmi? Gdzie byłeś, jak sztab PO agitował pod kościołem po Mszy dla dzieci? Gdzie byłeś, kiedy Czubiński ze świtą latał po szkołach dając niby od siebie, podręczniki, za które zapłaciło społeczeństwo? A jak właził na Jasełka, na spotkania opłatkowe i wiele, wiele innych imprez wewnątrzszkolnych, to cie nie raziło?  Na odległość śmierdzisz Platformą, zakłamaniem i skundleniem - bo niestety, tacy są nauczyciele w Kraśniku. Wiem, nie wszyscy, ale ta garstka rzutuje na opinię o środowisku.
Facet jestem nauczycielem i nie życzę sobie takich tekstów. Gów.. wiesz o pracy nauczyciela a już na pewno nie zarabiam powyżej średniej krajowej mimo, że jestem dyplomowanym. Wyssałeś tą informację ze swojego brudnego palucha albo cytujesz nieprawdziwe dane. Na marginesie rozumiem, że te wszystkie przykłady, które podałeś odnośnie skazanego prawomocnymi wyrokami, usprawiedliwiają aktualne działania obecnego burmistrza? Nieźle pokręcona i dwuznaczna moralność - jak jeden mógł to drugi również? Więc gdzie to prawo i sprawiedliwość. Cisną mi się na usta wulgaryzmy ale jesteś zbyt płytkim i prostym człekiem by nawet takowe zrozumieć. Podsumowując mam propozycję - jeśli masz dzieci to wyślij je na studia pedagogiczne a wtedy będą miały lekką pracę za co najmniej średnią krajową!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pewnie na chwilę przyjdę się przywitać"  - tak najłatwiej postąpić osobie niedoświadczonej, która chce utrzymać władzę mimo tego że nie ma konkretnego planu na to jak rozwinąć i ożywić miasto  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi nauczycielu (zarabiający ponad średnią krajową, więc myślący?), a gdzie byłeś, kiedy Prawdziwy wtrącał się do wychowania komunikacyjnego w szkołach, bezczelnie zaburzał tok nauczania i promował się z malutkimi dziećmi? Gdzie byłeś, jak sztab PO agitował pod kościołem po Mszy dla dzieci? Gdzie byłeś, kiedy Czubiński ze świtą latał po szkołach dając niby od siebie, podręczniki, za które zapłaciło społeczeństwo? A jak właził na Jasełka, na spotkania opłatkowe i wiele, wiele innych imprez wewnątrzszkolnych, to cie nie raziło?  Na odległość śmierdzisz Platformą, zakłamaniem i skundleniem - bo niestety, tacy są nauczyciele w Kraśniku. Wiem, nie wszyscy, ale ta garstka rzutuje na opinię o środowisku.
tak właśnie wypowiada się osoba która widzi tylko barwy czarne i białe barwy, koleś weź się zastanów - polityka to przecież nie tylko PiS i PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi nauczycielu (zarabiający ponad średnią krajową, więc myślący?), a gdzie byłeś, kiedy Prawdziwy wtrącał się do wychowania komunikacyjnego w szkołach, bezczelnie zaburzał tok nauczania i promował się z malutkimi dziećmi? Gdzie byłeś, jak sztab PO agitował pod kościołem po Mszy dla dzieci? Gdzie byłeś, kiedy Czubiński ze świtą latał po szkołach dając niby od siebie, podręczniki, za które zapłaciło społeczeństwo? A jak właził na Jasełka, na spotkania opłatkowe i wiele, wiele innych imprez wewnątrzszkolnych, to cie nie raziło?  Na odległość śmierdzisz Platformą, zakłamaniem i skundleniem - bo niestety, tacy są nauczyciele w Kraśniku. Wiem, nie wszyscy, ale ta garstka rzutuje na opinię o środowisku.
takie właśnie poglądy ma osoba, która widzi świat tylko w czerni i bieli, koleś zastanów się - polityka to nie tylko PO i PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy fajne igryska, przecież gawiedź to kocha.... a tak na marginesie PIS w naszym mieście ma dziwne poczucie moralności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...