Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wólka- wybory z tymi samymi kandydatami.W

Utworzony przez Mieszkanka Wólki, 31 października 2014 r. o 18:33
W gminie Wólka ponownie zmierzą się były wójt- Włodzimierz Hofa i obecny Edwin Gortat. Bardzo jestem ciekawa jak to się skończy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam nadzieję, że wróci stary wójt. To on nam zrobił drogi itp. Młody tylko podokańczał projekty. Sama wesołość nie wystarcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten obecny to ten co był numer że do żłoba smiga jak ryba? Trafnie się sam okreslił :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o  o chodzi z tym żłobem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisz w google Edwin Gortat to zobaczysz :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tak, że obecny wójt ma tylko obietnice. Tak jak na swoim plakacie. A były faktycznie coś robił- jak mówił jego plakat : liczą się konkrety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podoba Edwin, jest wesoły, z kazdym pogada, wypije. Swój chłop!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrych zmian będzie więcej głosi plakat Edwina. A jakie to niby zmiany były dobre? Słyszałem, że wywalenie starych urzędników i zatrudnienie swoich kolegów. Podobno obiecywał pracę ludziom z gminy a przyjął kolegów i znajomków- w dużej mierze z Lublina - takie wzajemne załatwianie interesików...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrych zmian będzie więcej głosi plakat Edwina. A jakie to niby zmiany były dobre? Słyszałem, że wywalenie starych urzędników i zatrudnienie swoich kolegów. Podobno obiecywał pracę ludziom z gminy a przyjął kolegów i znajomków- w dużej mierze z Lublina - takie wzajemne załatwianie interesików...
SITWA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muł i kilo kitu. Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby czemu nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoi stary wójt z namiotem kolejno po okregach. Mozna zapytać co nowego proponuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...