Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak widać jest jeszcze sprawiedliwość na tym świecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci pójdą do wyższej szkoły tj. liceum, technikum i wtedy takie zachowania ze strony nauczycieli będą normą. Wydaje mi się, że w tym wieku dzieci są "dmuchane, chuchane" i rodzicom jak i dzieciom wydaje się, że nauczyciel przesadza jednak w wyższych szkołach zobaczą dopiero, że to co mówia pani było błachostką. Wyższe szkoły dają dopiero dzieciakom lekcje życia. Nie bronie w tej chwili Pani Elak ale takie są realia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci pójdą do wyższej szkoły tj. liceum, technikum i wtedy takie zachowania ze strony nauczycieli będą normą. Wydaje mi się, że w tym wieku dzieci są "dmuchane, chuchane" i rodzicom jak i dzieciom wydaje się, że nauczyciel przesadza jednak w wyższych szkołach zobaczą dopiero, że to co mówia pani było błachostką. Wyższe szkoły dają dopiero dzieciakom lekcje życia. Nie bronie w tej chwili Pani Elak ale takie są realia.
Piszesz jako rodzic? Twoje dzieci będą wniebowzięte mogąc liczyc na twoje wątpliwe wsparcie, jak ich nauczyciel-dyrektor na forum klasy nawyzywa od adoptowanych czy mających burdel w głowie. Pogratulować! A co ciekawego napiszesz na zarzuty Prokuratora? Co na zarzuty Rzecznika ds Dzieci? Co na zarzuty Rzecznika Dyscyplinarnego ds. Nauczycieli? Co na zarzuty specjalnej komisji, która wykryła nieprawidłowości w kierowaniu szkołą przez panią dyrektor? Czy tego strach zaczepiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale artykuł jest mało obiektywny. Brak konkretnych źródeł, jeśli chodzi o rzekome znęcanie się nad uczniami. Zatem jeśli źródeł brak po co publikować taką pisaninę. Ach zaraz... ruch na stronie nie wygeneruje się sam. Gdzie podziała się etyka dziennikarska? Potrzeba dotarcia do prawdy? Eh... tracę wiarę w kolegów i koleżanki po fachu ;/  Wiem, że na forach możemy bezkarnie wypisywać wszystko co ślina na język przyniesie, jednak zostawicie ocenę sytuacji ludziom, którzy faktycznie się na tym znają. Mam wrażenie, że zgodnie z duchem średniowiecza, dokonujecie linczu na osobie idąc za grupą bo w grupie siła. Zastanawiam się, jak poczujecie się kiedy okaże się, że Pani Elak jest niewinna? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, jak poczujecie się kiedy okaże się, że Pani Elak jest niewinna? 
Spokojna głowa twoja wyczesana, nie martw ty się tym tak bardzo, bo cos za dużo zarzutów się zebrało, by to były wymysły kogoś tam  :)   Zwróć uwage na to, że tu znęcanie się nad uczniami jest tylko częścią małą zarzutów. Zarzuca się jej też fałszowanie dokumentów! Czytaj ze zrozumieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj ze zrozumieniem dobre sobie. Nie poruszyłem tematu fałszerstwa tylko odniosłem się do zupełnie innej kwestii. Zatem w czym rzecz? Polecam ponowne zapoznanie się z moim komentarzem a nie czytanie po łebkach. Apeluje o ludzkie dejście do tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje o ludzkie dejście do tematu.
:lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od początku była wymagająca" powód do zdjęcia Pani Dyrektor ze stołka, cóż cała Polska. Pani Pietrzak podpisała się w swoim imieniu bo w moim  NIE ! więc proszę o nie podpinanie wszystkich rodziców pod to pismo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamliwy Artykuł. Ale niech cała Polska zna lubelaków jacy są zawistni. Gratulacje. Tak dalej lokalni dziennikarze szukajcie sensacji z tego żyjecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrzak to przecież autorytet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać jest jeszcze sprawiedliwość na tym świecie!
Zniszczyć dobrego nauczyciela i sprawnego menedżera to chyba tylko sowiecka sprawiedliwość. Pani Elak uczyła moje dzieci była sprawiedliwa i wymagająca. Współrealizowałem z nią parę projektów i zawsze zależało jej na dzieciakach ze Stołpia. Chociaż dzisiaj te dzieciaki są rozwydrzone ponad miarę a rodzicom poszedł rozum w piety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdego znajdą artykuł. Najważniejsze aby władzy nie poświęciły Pani Dyrektor w swoim interesie spokoju. Co tam jedna osoba ważne że ja mam władzę. Ale marian masz rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nasza pani dyrektor wroci :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jure* wziela wczoraj na swietlice jakies 5 osob do opieki, bo wiecej nie dalaby rady upilnowac. Taki chaos w tej szkole.. Ok.40 dzieciakow wczoraj bylo na swietlicy! Boze przywroc Pania Elak na stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ,,obiektywny,, wygłasza Pan wielkie poematy na temat tego jak to powinniśmy wstrzymać się z osądami że przecież dochodzenie trwa i nie wiadomo jak się skończy. Pani dyrektor powiedziała do jednego z uczniów że jest adoptowany,do uczennicy powiedziała że ta wyląduje w burdelu, proszę więc teraz OBIEKTYWNIE stwierdzić czy to są odpowiednie wypowiedzi dyrektora i pedagoga do swoich wychowanków?! W jednym się z Panem zgadzam rzeczywiście może okazać się że Pani dyrektor zostanie oczyszczona ze wszystkich zarzutów (chociaż jak sami widzimy pojawia się ich coraz więcej) ale jak to mówią ,,smród pozostanie,,! Jeszcze jedno do wszystkich zwolenników Pani dyrektor: Jeśli już chcecie jej bronić to róbcie to jakoś sensownie, ustalcie jakieś sensowne argumenty itd, bo jak na razie jedyne czym się popisaliście to obrażanie, wyzywanie i naśmiewanie się z wszystkich dokoła. Dostało się już sprzątaczce, nauczycielom, rodzicom, konserwatorowi ostatnio nawet sekretarce a teraz czepiacie się już nawet gazety. Nagle również wszyscy jesteście doskonale poinformowani o tym jak funkcjonuję szkoła bez Pani dyrektor. Nawet ten wpis o świetlicy: to ile tam w końcu było dzieci 5 czy 40?! Zrozumcie że jeśli takie instytucję jak urząd gminy, jak rzecznik dyscyplinarny czy jak prokuratura zajęły się na bardzo poważnie tą sprawą to naprawdę uznały że jednak coś w funkcjonowaniu szkoły się nie zgadza.  Poczekajmy więc teraz wszyscy na dalszy rozwój wypadków a wy darujcie już sobie te marne teksty jak to było na świetlicy, kogo widzieliście już na papierosie czy ile dzieci biega już po szkole z komórkami. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ,,obiektywny,, wygłasza Pan wielkie poematy na temat tego jak to powinniśmy wstrzymać się z osądami że przecież dochodzenie trwa i nie wiadomo jak się skończy. Pani dyrektor powiedziała do jednego z uczniów że jest adoptowany,do uczennicy powiedziała że ta wyląduje w burdelu, proszę więc teraz OBIEKTYWNIE stwierdzić czy to są odpowiednie wypowiedzi dyrektora i pedagoga do swoich wychowanków?! W jednym się z Panem zgadzam rzeczywiście może okazać się że Pani dyrektor zostanie oczyszczona ze wszystkich zarzutów (chociaż jak sami widzimy pojawia się ich coraz więcej) ale jak to mówią ,,smród pozostanie,,! Jeszcze jedno do wszystkich zwolenników Pani dyrektor: Jeśli już chcecie jej bronić to róbcie to jakoś sensownie, ustalcie jakieś sensowne argumenty itd, bo jak na razie jedyne czym się popisaliście to obrażanie, wyzywanie i naśmiewanie się z wszystkich dokoła. Dostało się już sprzątaczce, nauczycielom, rodzicom, konserwatorowi ostatnio nawet sekretarce a teraz czepiacie się już nawet gazety. Nagle również wszyscy jesteście doskonale poinformowani o tym jak funkcjonuję szkoła bez Pani dyrektor. Nawet ten wpis o świetlicy: to ile tam w końcu było dzieci 5 czy 40?! Zrozumcie że jeśli takie instytucję jak urząd gminy, jak rzecznik dyscyplinarny czy jak prokuratura zajęły się na bardzo poważnie tą sprawą to naprawdę uznały że jednak coś w funkcjonowaniu szkoły się nie zgadza.  Poczekajmy więc teraz wszyscy na dalszy rozwój wypadków a wy darujcie już sobie te marne teksty jak to było na świetlicy, kogo widzieliście już na papierosie czy ile dzieci biega już po szkole z komórkami. Pozdrawiam!
Dużo słów nie znaczy dużo racji. Jeżeli nauczyciel staje w interesie poziomu nauczania i rozwoju osobistego dzieci to wystarczający argument. Twierdzisz że Pani coś powiedziała, rozumiem że dysponujesz stosownym nagraniem. Pewna uczennica Pani Elak aktualnie po socjologi UW i na ostatnim roku SGH, aktualnie nominowana do  Bizneswomen Forbes powiedziała: jakiś bałwan trzykrotnie nie przygotował sie do lekcji i trzeba było wezwać do niego pogotowie do mnie gdybym raz się nie przygotowała na chemię z Panię Elak trzeba by wzywać pogotowie. Spróbujmy wymagać od naszych dzieci to może coś w życiu osiągną tylko dla ich dobr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że mało kogo interesuję to czym obecnie zajmuję się była uczennica Pani Elak a już tym bardziej to jak się wypowiada, co to wogle ma do rzeczy to tylko świadczy o tym że wciąż brak Wam jasnych argumentów na jej obronę że przytaczacie takie rzeczy. Do obrońców Pani dyrektor jak widać niewiele dociera. Najpierw grzecznie tłumaczy się Wam abyście zaprzestali obrażania innych a teraz nawet już przytaczacie wypowiedzi innych którzy obrażają dzieci... Postanawiam więc zakończyć już tą dyskusję poprostu nie zamierzam zniżać się do pewnego poziomu. Tak jak wypowiedziałam się wcześniej i tak jak napisał ktoś bardzo ładnie pod poprzednim artykułem pod poprzednim forum w tej sprawie...czas chyba już zakończyć ten wątek do pełnego wyjaśnienia sprawy... Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam zapomniałam się podpisać: ,,absolwentka,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam zapomniałam się podpisać: ,,absolwentka,,
Absolwentko, skoro piszesz kogo obchodzi co powiedziala jakas absolwentka tak rowniez nikogo nie obchodzi co Ty mowisz. Tak wiec sie nie udzielaj. No chyba ze ( tak jak mysla co niektorzy) jestes p. Szulc lub inna klamczucha-pisz i dalej sie kompromituj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście to video jak jakiś deb*** lata nago w sejmie ?: http://my.rs/g79 <- nagraliśmy go  ochrony nie było ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...