Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt: albo autobus MZK, albo autobus szkolny

Utworzony przez annika, 13 marca 2015 r. o 21:24 Powrót do artykułu
z Sielc do Końskowoli niedaleko, jak Pani komunikacja gminna nie pasuje to może prościej będzie tę trójkę dzieci wsadzić w auto i samemu dowieźć do szkoły? i bezpiecznie i szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z sielc do konskowoli jest rzut beretem jak meszkancy chca to mozy na tej trasie jezdzic firma sindbad z pilotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórym to już się w dupach przewraca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z  Sielc do Końskowoli niedaleko, tak? T może 5-6 latki na piechotkę puścić 3 km ulicą bez chodnika, którą jadą samochody do trasy Warszawa-Lublin i TIR-y do Ubojni? zastanówcie się trochę zanim coś napiszecie. Autobus szkolny należy się dzieciom i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Sielc do Końskowoli niedaleko, jak Pani komunikacja gminna nie pasuje to może prościej będzie tę trójkę dzieci wsadzić w auto i samemu dowieźć do szkoły? i bezpiecznie i szybko
A może samochodu własnego nie ma ta Pani? A to nie jest komunikacja gminna, tylko miejska, tym autobusem MZK jadą 5-6 latki, pozostali uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, młodzież do średnich szkół w Puławach i dorośli do Pułąw- do pracy itp. Łącznie jedzie ok. 70-80 osób. O to chodzi. Widziałam nieraz ile osób wysypuje się pod szkołą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami jeżdzę tą emką. Miejsca starczyło i dla dzieci i dla starszych i jescze zostało, wiec te tłumy ściśniętej młodziezy to trochę przesada. Najbardziej batomias oblegane są środy gdy wszyscy chca jechać na targ do puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast drogi blokować to dzieci do szkoły wozić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że to jest walka polityczna bo zazwyczaj z tego powodu są wymyślane problemy żeby komuś dokopać, a jeśli tak jest to pewnie ta miejscowość będzie pozbawiona inwestycji w najbliższych latkach bo oko za oko a ząb za ząb. Ciekawe jaki będzie następny problem bo myślę że na tym się nie skończy a zgoda buduje.Poczekamy zobaczymy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami jeżdzę tą emką. Miejsca starczyło i dla dzieci i dla starszych i jescze zostało, wiec te tłumy ściśniętej młodziezy to trochę przesada. Najbardziej batomias oblegane są środy gdy wszyscy chca jechać na targ do puław.
nie tylko środy, ale zdarza się gdy dzieci chorują to jest wówczas niska frekwencja i jest luzno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że to jest walka polityczna bo zazwyczaj z tego powodu są wymyślane problemy żeby komuś dokopać, a jeśli tak jest to pewnie ta miejscowość będzie pozbawiona inwestycji w najbliższych latkach bo oko za oko a ząb za ząb. Ciekawe jaki będzie następny problem bo myślę że na tym się nie skończy a zgoda buduje.Poczekamy zobaczymy.
 
Coś mi się wydaje że to jest walka polityczna bo zazwyczaj z tego powodu są wymyślane problemy żeby komuś dokopać, a jeśli tak jest to pewnie ta miejscowość będzie pozbawiona inwestycji w najbliższych latkach bo oko za oko a ząb za ząb. Ciekawe jaki będzie następny problem bo myślę że na tym się nie skończy a zgoda buduje.Poczekamy zobaczymy.
masz rację zgoda buduje,ale czy dzieci muszą stać w autobusie tak małe jak dojdzie do wypadku to każdy będzie szukał kozła ofiarnego i pytał dlaczego dowożono uczniów w takim a nie innym sprzęcie w szczególności te osoby co dziś uważają,że to polityka-chory pogląd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać gołym okiem,że nie które komentarze pochodzą od złych ludzi opętanych nienawiścią do każdego kto prosi o normalność, a w tym przypadku należy zachować odrobinę wyobrazni i dopiero komentować a nie wypisywać bzdury   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek rozwrzeszczani rodzice i pan radny niech sami przejadą się autobusem szkolnym. A jak im nie pasuje i chcą nie wiadomo czego dla swoich dzieci to w auta i niech wożą je sami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedni radny zrobił dla wsi wszystko co było do zrobienia a obecny stwarza sztuczne problemy tylko po to żeby się wybić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolą każdego radnego jest utrzymywanie kontaktu ze swoimi mieszkańcami i przekazywanie ich próśb i postulatów, więc skoro prosi ponad 180 ludzi o działanie to niech działa,jakby siedział cicho to wieś by psy wieszała na nim, tak jak na poprzedniku który faktycznie się zasłużył od cholery,gdzie nie spojrzeć to syf i burdel z dziurami w podłodze szkolnej i budynek straży pożal się boże, ale i tak się nic nie zmieni bo ludzie są egoistami i nikt nie chce tworzyć zjednoczonego społeczeństwa nawet w takiej słusznej sprawie co jest na rękę ignorującej nas władzy gminy.mamy to, na co zasługujemy,niech dzieci jadą jak śledzie w puszce a co tam.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że na tym forum jest kupa pod lizusów gołąbka,tylko śliny wam niech nie zabraknie w dupie ,was wszystkich i tak ma i dobrze, najprędzej piszą te opinie pracusie gminy którym daje robotę każdego dnia, a takich jest sporo ,poczytajcie sobie poprzednie komentarze w tej samej sprawie w pierwszym artykule tam jest więcej normalnych ocen rozsądnych ludzi ,zdrowia życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom się nudzi to i sztuczne problemy wymyślają. Pan radny wójta nie lubi to robi wszystko przeciwko Niemu. Rodzice myślą ze ktoś jest za nimi a są tylko pionkami politycznymi. Widać na każdym szczeblu politycznym można znaleźć ta sama grę; na międzynarodowym jak i na gminnym. :-) co na to sołtys?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem przepełnionych autobusów nie dotyczy tylko dzieci z Sielc, dzieci z Chrząchowa, Chrząchówka, Opoki jeżdzą razem i tam dopiero jest tłok, biorąc jeszcze pod uwagę,że tym autobusem jadą również dorośli do pracy. Kiedyś była taka sytuacja, że do autobusu wpadło 3 kanarów to nawet nie skontrolowali wszystkich bo nie mieli jak przecisnąc się w tym autobusie. Ktoś wcześniej napisał o lizodupach wójta i ja się z tym zgadzam, większość tych którzy tui piszą są pracownikami UG albo radnymi z frakcji wójta( radni bezradni) Wójt przed wyborami naobiecywał kokosów a teraz wszystko w du*** ma. Kto na niego głosował to niech teraz żałuje. No chyba, że zrobimy referendum i wykopiemy go daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to ktoś kto pisze że obecny wójt jezt zły to mnie wkurzył bo popatrzcie sobie na sąsiednie gminy co tam jest zrobione a poza tym to oprucz gołąbka to nie było na kogo głosować. To jest super wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda wybrać nie było kogo, a poza tym to w tej radzie jest spokojnie a czasem są spory ideologiczne tak jak w tym przypadku -to dobrze , ze jest ktoś  co ma dopowiedzenia grunt to umieć ze sobą rozmawiać ten temat nie jest taki prosty dla nikogo bo dotyka ważnej materii,brak zainteresowania przedstawicieli społeczeństwa w tym przypadku może się zemścić oby nie, oni to wiedzą dlatego mają obowiązek się tym problemem zająć bez względu na wzajemne sympatje wobec siebie czy też ,nie sądzę by się nie lubili poza tym za mało wiemy co się dzieje naprawdę w tej gminie w Garbowie NAGRYWAJĄ SESJE I można obejrzeć je w internecie i mieć obiektywny obraz aktywności radnych.A na tą chwilę guzik o nich wiemy. Prawda jest taka skoro są w innych gminach szkolne autobusy i dzieci siedzą to u  nas może być podobnie. Należy spojrzeć na takie spory z wyrozumiałością bo jak ktoś ma dzieci to powinien zrozumieć.ja tu nie widzę żadnej polityki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to ktoś kto pisze że obecny wójt jezt zły to mnie wkurzył bo popatrzcie sobie na sąsiednie gminy co tam jest zrobione a poza tym to oprucz gołąbka to nie było na kogo głosować. To jest super wójt.
O widzę,  że pracownicy UG ciężko pracują dodając komentarze na forum. Gołąbek dobry wójt?? ahahahahahahaha to pijak i nic więcej, że zrobił dużo dla gminy? weż nie rozśmieszj mnie większość inwestycji nie jest jego tylko wynajmuje firmy zewnętrzne do pisania wniosków o dotację to po pierwsze a po drugie to podczepia się do sąsiednich gmin z inwestycjami, np. kanalizację w 4 wsiach robi MPWIK w Puławach a nie gołąbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...