Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojskowi z Dęblina podejrzani o handel narkotykami. Są zarzuty

Utworzony przez TakiTam, 28 listopada 2014 r. o 00:16 Powrót do artykułu
"Nie ma wśród nich nikogo z naszej kadry. Wiemy o dwóch podchorążych i jednym studencie cywilnym" HaHa  Jeden student cywilny to się zgodze a reszta plecaków jak zwykle bezkarna (tatuś generał zawsze pomoże)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już minister SAMONIUK zaczął uzbrajać wschodnie rubieże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna akcja na pokaz . Zobaczymy jakie będą jej efekty po zakończeniu postępowań i wyrokach sądowych. Pewnie o tym nie napiszecie bo byłby wstyd. W końcu trzeba jakoś udowodnić sens finansowania tych służb.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo oprócz lotniska w Dęblinie jest też 1. Batalion drogowo-mostowy. Może stamtąd ci żołnierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alinahalina akurat jestem zolnierzem 1 BDM i to nikt od nas ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w innym artykule dot. tej sprawy pisałem więc pozwolę sobie skopiować wcześniejsze moje słowa: Podchorążowie których zatrzymano zostali wypuszczeni następnego dnia. Testy na obecność narkotyków które im przeprowadzono ( slina, mocz i krew ) nie wykazały NIC!  Niczego również nie znaleźli przy chłopakach, w ich pokojach ani jakichkolwiek miejscach z którymi byli powiązani! Zatrzymali zostali przez pomówienia jednego byłego podchorążego który najwidoczniej miał żal że został wywalony na zbity pysk ze szkoły. Tyle w temacie, dziękuję za uwagę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...