Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Gaz rozweselający na porodówce

Utworzony przez swidniczanka, 21 września 2012 r. o 10:02 Powrót do artykułu
podobno w świdniku tez jest jedno, drugie i trzecie ale jak ja rodziłam 4 misiace temu to powiedzili mi ze to nie prywatna klinika , oszalała Pani!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziłam w lipcu w SPSK1 w LUBLINIE, i też miałam do dyspozycji gaz rozweselający, akurat w moim przypadku nic nie pomógł bo juz było za późno - miałam już bardzo silne skurcze, ale inne dziewczyny którym podano go wcześniej chwaliły sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prekursorzy we Wlodawie - śmiechu warte ,w Chełmie na porodówce jest juz od roku i nie ma powodu do piania z zachwytu . Lepiej się wziąć do roboty a nie robic PR w brukowcach !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My rodziliśmy w Świdniku rok temu i butla była do dyspozycji żadna nowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podtlenek azotu używany jest do znieczuleń wziewnych od połowy XIX wieku - więc stwierdzenie, że oto mamy nowość jest co najmniej śmieszne. Jest tez jednym w z głównych gazów wywołujących efekt cieplarniany, uszkadza szpik, powoduje depresję oddechową - dlatego też myśli sie o jego wycofaniu z anestezjologii. Zamiast udawać znieczulenie skuteczniejsze jest wykonanie znieczulenia porodu przez anestezjologa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dotychczasowe występy klownów (lekarzy) już nie wystarczają??? Z tego co pamiętam to jedna z kobiet podczas ich "show" umarła ze śmiechu... Tragiczny finał "kabaretonu" :(( Omijać szerokim łukiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazu  już dawno niema. :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...