Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamał się do Urzędu Skarbowego. Ukradł kawę i telefon

Utworzony przez lolo, 5 maja 2014 r. o 16:35
Miał więcej na sumieniu -nie zdążył z PITem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam więcej można było ukraść , jak tam tylko siedzą , piją kawę i gadają przez telefon , mógł sobie jeszcze w pasjansa zagrać bo to też urzędasy mają w swoim zwyczaju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam więcej można było ukraść , jak tam tylko siedzą , piją kawę i gadają przez telefon , mógł sobie jeszcze w pasjansa zagrać bo to też urzędasy mają w swoim zwyczaju
Miał nadzieję znaleźć skarb. W końcu urząd nomen omen "skarbowy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał nadzieję znaleźć skarb. W końcu urząd nomen omen "skarbowy". J też znalazłem "skarb" w urzędzie skarbowym. Tak kiedyś myślałem niestety. Tym "skarbem" jest moja żona pracownica urzędu skarbowego. Poznałem ją gdy wezwała mnie do wyjaśnienia kilku niejasności w mojej firmie. A teraz to bym jeszcze komuś dopłacił i to dobrze aby zabrał ją sobie w piz du. Nie powiem jest bardzo seksowna i apetyczna ale to istna bestia. Nie żeńcie się chłopaki.... nie warto.... szkoda życia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...