Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wjechał w dwoje dzieci i uciekł. Za tragedię odpowie też pasażer (wideo)

Utworzony przez romek, 22 grudnia 2014 r. o 13:18
Nie zakrywajcie twarzy bandyty niech wszyscy wiedzą kto to jest. Co to za przywilej !!! Kara to publiczne ścięcie głowy, a nie żadne więzienie na koszt podatnikó, gdzie będzie miał jeszcze lepiej niż w domu !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można go utylizować? Co go odróżnia od śmieci?Dla mnie ten sam poziom, jest bezużyteczy.. Przecież głowy ten przygłup nie posiada, jedynie zgrubienie nasady szyjnej. Dostanie 8 lat wyjdzie po 4 i znowu kogoś zabije. Wprowadzić do kk artykuł za takie przestępstwo "kula w łeb i do piachu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katoliczką więc za karą śmierci to tak nie bardzo jestem, chociaż nie mam zielonego pojęcia co muszą czuć rodzice tych dzieci. To straszne. Ale prawda jest taka, że złamał tyle przepisów i jeszcze zabił więc kara powinna być bardziej surowa. I nigdy bym go nie wypuściła z więzienia ale wykorzystała maksymalnie jego przydatność fizyczną, bo intelektulanej rzeczywiście nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozebrać i do wapna  niech bardzo powoli zdycha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest walka z wiatrakami, caly czas pojawiają się informacje o strasznych wypadkach pod wplywem alkoholu a i tak do ludzi nic nie dociera, nie wiem jaką trzeba miec psychikę żeby wsiaść do samochodu po wypiciu butelki wódki, zdazyło mi się kilka razy że wypiłem piwo o 23 w nocy a na drugi dzień o 8 rano mimo wszystko balem się wsadac do samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego chcecie zabijac ? w stanach jest kara smierci i raczej nie odstrasza to ludzi od zbrodni :-( , powinien dostac duza kare pieniezna i byc zamkniety do konca swojego zycia , a co do utrzymania to powinien w wiezieniu pracowac , najgorsze prace ktorych nikt niechce wykonywac , radiokatywne , niebezpieczne dla zycia itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego chcecie zabijac ? w stanach jest kara smierci i raczej nie odstrasza to ludzi od zbrodni :-( , powinien dostac duza kare pieniezna i byc zamkniety do konca swojego zycia , a co do utrzymania to powinien w wiezieniu pracowac , najgorsze prace ktorych nikt niechce wykonywac , radiokatywne , niebezpieczne dla zycia itp.
Żądanie kary śmierci jest formą buntu, próbą obrony przed niebezpiecznymi jednostkami. Ja to rozumiem, chociaż nie popieram, ale raczej z innym powodów niż Ty. Nie wyobrażam sobie, żeby życie mogła stracić chociaż jedna niewinna osoba, co obserwując działanie sądów w Polsce nie byłoby rzadkością. Kara śmierci nie odstrasza zbrodniarzy, bo nie idzie za nią nieuchronność. Często gęsto na nią skazani siedzą kilkanaście lat w celi śmierci. Jak podają badania właśnie nieuchronność kary, a nie jej surowość najbardziej odstrasza przestępców. Nie wiem czy sytuacja w Japonii się zmieniła, ale kiedyś czytałam własnie o karalności w tym kraju. Z artykułu wynikało, że drobna przestępczość tam prawie nie istniała. Szybkie śledztwo z pozytywnym wynikiem i natychmiastowe wymierzenie kary więzienie było skutecznym odstraszaczem dla ewentualnych drobnych przestępców. Zupełnie inaczej sytuacja się miała z poważnymi przestępstwami. Kara śmierci za te najcięższe nie była hamulcem dla morderców czy innych zwyrodnialców. Taki skazany na śmierć, wykorzystując wszelkie możliwości prawne, opóźniał wykonanie kare śmierci nawet o 20 lat i bimbał sobie przez ten czas na koszt państwa w celi śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...