Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wizz Air w Lublinie. Będzie baza i nowe kierunki?

Utworzony przez Jordi, 31 marca 2015 r. o 06:35 Powrót do artykułu
Wszak prima aprilis jest dopiero jutro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Luton lata Wizz, a Ryanair lata na Stansted
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:blink:   Nie chwal dnia przed zachodem słońca   ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizz Air: Nowości w Lublinie w środę - na stronie głównej Pasażer.com    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż z tego jak spółka zarządzająca lotniskiem utraciła płynność finansową... Być może gdyby nie powyższe , to i tego nowego by nie było... Kto za to zapłaci? Pan, pani i ty też...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przyjemnością będę dopłacał do tego lotniska, żeby Lublin zaczął się rozwijać po 76 letniej zapaści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż z tego jak spółka zarządzająca lotniskiem utraciła płynność finansową... Być może gdyby nie powyższe , to i tego nowego by nie było... Kto za to zapłaci? Pan, pani i ty też...
Nic nie dopłacę, po prostu wiem na co pójdą moje podatki. 80% lotnisk w Europie jest nierentownych, a baza Wizz i nowe kierunki zmiejszą straty portu. Tani populizm uprawiasz, zapomniałeś dodać w poście swoje wyliczenia dotyczące niedługiej upadłości finansów miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nowe kierunki chyba polaczenia bo kierunki są to położenia pasa startowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Superrrrrrrrr fajnie by było :):):)czekamy na zrealizowanie planów:):)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....i tak funkcjonuje w obecnej Polsce rynek mediów! Pisza o tabletkach zabijających dzieci nie narodzone jeszcze i o samolotach dla kapitalistów, bo normalnego Polaka za sto lat stać będzie na wyjazdy. Zbliżają się natomiast najważniejsze święta chrześcijan, ale o tym to już cisza... To jakaś paranoiczna antypolska zmowa  prześmiewców prawdziwej wiary. Czekaja na pewno z jakimś gorszącym haniebnym tekstem dotyczącym duchownych i Kościoła w ogóle. Za takie wypisywanie powinno się karać i odbierać koncesje wydawnicze. Naród widzi rozwój wszelkiego rodzaju siedlisk zła i wrogości, a bez Boga daleko nie zajdziemy na drodze do wyższej cywilizacji i postępu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż z tego jak spółka zarządzająca lotniskiem utraciła płynność finansową... Być może gdyby nie powyższe , to i tego nowego by nie było... Kto za to zapłaci? Pan, pani i ty też...
Jestem za tym żebyś to Ty zapłacił....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie o to chodzi! Brawo Żuk! Brawo Lublin!   nikt nie wierzył, że będzie u nas latać Lufthansa, to samo z bazą Wizz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarzy pana BudŻet szkoda nawet komentować - pisowski propagandzista dyżuruje całe dnie na wszystkich forach i wypisuje te same brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najprawdopodobniej Wizz jutro ogłosi stworzenie bazy w Lublinie i 4 nowe kierunki, grubo ... to byłby milowy krok dla naszego lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loty do Gotheborga by się przydały chociaż jeden w tygodniu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to prawda to loty do Holandii rozwiązałyby problem ,bo trzeba jechać do Wa-wy,albo Katowic.Jestem za i czekam z niecierpliwością na wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarzy pana BudŻet szkoda nawet komentować - pisowski propagandzista dyżuruje całe dnie na wszystkich forach i wypisuje te same brednie
Skoro jednak skomentowałeś, to pozwól, że zapytam czy jesteś tylko ignorantem, hipokryta czy wyrachowanym okołobudżetowym utrzymankiem podatników?   Jeżeli nie wiesz, że spłata obligacji jest "rolowana" emisją nowych obligacji, a rachunek ekonomiczny kwalifikuje spółki kwalifikuje ją do zgłoszenia wniosku o upadłość , to pół biedy, bo jesteś tylko ignorantem. Jeżeli jest odwrotnie, to pozostają tylko pozostałe wymienione przeze mnie możliwości.   Zwiększenie strat po tym najnowszym "dealu" mnie osobiście ani nie cieszy ani nie podnieca, bo znam z autopsji jak się kończy propaganda sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liverpool tego połączenia potrzebujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Prezydencie Żuk!!! Jeszcze 10-15 lat z takim Prezydentem a dogonimy a może nawet przegonimy Poznań. Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to jest realizacja dobrej strategii opracowanej przez Żuka! Jestem pod wrażeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...