Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest kara za ucieczkę i utrudnianie śledztwa, a gdzie kara za łamanie prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że policjant - jako osoba szczególnie świadoma i mająca mieć wybitne poczucie prawa, świecić przykładem - powinna mieć wysokość kary pomnozona przez 2, w odniesieniu do standardowego obywatela. Dziwne są tłumaczenia, że "oddalił się w szoku" - mógłbym to przyjąć, tylko dlaczego skoro mu ten "szok" minął nie wrócił, nie przyznał się tylko zajął się zacieraniem śladów...   W takim przypadku "Kowalski" może maksymalnie wyhaczyć 12 lat...      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd jaja sobie robi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pewnie znacie Kowalskiego, ktory dostał znacznie wyzsza kare. Nie macie pojecia o prawie, o sadach, oceniacie wszystkich przez pryzmar ze byl to policjant. I co z tego?! To człowiek, ktory mogl spanikowac, zachowac się tak a nie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skur...syn inny to by dostał 12 i w chuj kasy wiadomo ma układy kure... mac niezawisły sad!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszny wyrok tej tragedii!!!!!!!!Jak by to zrobil zwykly szary człowiek dostal by 12-latek i10 lat zakazu prowadzenia pojazdow mechanicznych.A ze to był policjant to jest jak jest.Paranoja!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa kurwie lba nie urwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd jaja sobie robi ?
Sąd jest taki ,jak ten prezydent,rząd i premier,dzicz francowata która dyma ten NARÓD już od ośmiu tat !!!  taki policjant powinien dostać podwójnie, za samo to że jest policjantem i ma być przykładem i wzorem postępowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia bardzo wysoko wycenił życie dziewczyny, brawo brawo, brawo. Takie mamy Państwo prawa. Chyba czas się pakować i szukać innego Państwa, gdzie uczciwy człowiek będzie mógł żyć spokojnie i bezpiecznie, bo tu jak widać się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były burmistrz Kraśnika skazany na 3 lata więzienia. Łapówki, wyłudzenie Za łapówki na 3 lata do więzienia a za śmierć niewinnej kobiety na 4 lata za kratki. Jaki wniosek lepiej mordować niż kraść!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pewnie znacie Kowalskiego, ktory dostał znacznie wyzsza kare. Nie macie pojecia o prawie, o sadach, oceniacie wszystkich przez pryzmar ze byl to policjant. I co z tego?! To człowiek, ktory mogl spanikowac, zachowac się tak a nie inaczej.
Oczywiście, oceniam go przez pryzmat pracy zawodowej, a raczej miejsca zatrudnienia. Policjant powinień świecić przykładem, skoro tak chętnie rozliczają innych. Fakty: 1. był policjantem - to do czegos zobowiązuje 2. potrącił smiertelnie na/w okolicach przejścia 3. uciekłe z miejsca wypadku 4. świadomie zacierał ślady, namawiając do tego osoby trzecie... Wskaż mi w którym z pkt. skłamałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu trzy piękne muzułmanki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszny wyrok tej tragedii!!!!!!!!Jak by to zrobil zwykly szary człowiek dostal by 12-latek i10 lat zakazu prowadzenia pojazdow mechanicznych.A ze to był policjant to jest jak jest.Paranoja!!!!!!
Pokaż mi innego co za taki wypadek dostał 12 lat. Z reguły za spowodowanie wypadku śmiertelnego i ucieczkę z miejsca wypadku kary nie przekraczają 3 lat, a w ponad połowie kończą się zawiasami. Powyżej 3 lat dostają tylko ci co byli pod wpływem, albo recydywiści. Wiem co piszę bo mam do czynienia z wymiarem sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, oceniam go przez pryzmat pracy zawodowej, a raczej miejsca zatrudnienia. Policjant powinień świecić przykładem, skoro tak chętnie rozliczają innych. Fakty: 1. był policjantem - to do czegos zobowiązuje 2. potrącił smiertelnie na/w okolicach przejścia 3. uciekłe z miejsca wypadku 4. świadomie zacierał ślady, namawiając do tego osoby trzecie... Wskaż mi w którym z pkt. skłamałem.
A Ty mozesz w 100% powiedzieć jakbys sie zachowal w takiej sytuacji? Bo ja nie i większość ludzi tez nie. Poza tym jak sie wchodzi na przejscie to trzeba uwazac, a jak sie rozmawia przez telefon tzn ze nir zachowała ostroznosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mamy prawo w tej Polsce śmiech !! tutaj 4 lata dostał co ta rodzina sobie pomyśli współczucia dla rodziny naprawde to jest nie sprawiedliwe za przejechanie na pomarańczowym dostałem 500 zł mandatu co nie byłó możliwośći hamowania masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, oceniam go przez pryzmat pracy zawodowej, a raczej miejsca zatrudnienia. Policjant powinień świecić przykładem, skoro tak chętnie rozliczają innych. Fakty: 1. był policjantem - to do czegos zobowiązuje 2. potrącił smiertelnie na/w okolicach przejścia 3. uciekłe z miejsca wypadku 4. świadomie zacierał ślady, namawiając do tego osoby trzecie... Wskaż mi w którym z pkt. skłamałem.
W 1, 3 i 4. Ad 1. Był przede wszystkim człowiekem. Policjantem był wcześniej jak był na służbie. Był po służbie, więc nie wykonywał obowiazków służbowych. Jak jesteś śmieciarzem to po godzinach pracy też zbierasz hobbystycznie śmieci?? Ad 3. Dostał zarzuty za nieudzielenie pomocy, a nie ucieczkę z miejsca wypadku. Mógł nie przypuszczać, że potrącenie będzie miało skutek śmiertelny i zwyczajnie bałs ie konsekwencji. Jak ty byś postąpił?? Zatrzymał się?? czy wiał dalej niż widział? Ad 4. każdy ma prawo do obrony. Nie miał obowiązku współpracować z prokuratorem i dostarczać dowodów na swoją winę. Kogo namawiał do zacierania śladów?? Żona pomogła mu bo tak chciała, reszcie przedstawił inną wersję zdarzenia - w którym miejscu jest to karalne?? Oskarżony może kłamać do woli i za to nie ponosi konsekwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty mozesz w 100% powiedzieć jakbys sie zachowal w takiej sytuacji? Bo ja nie i większość ludzi tez nie. Poza tym jak sie wchodzi na przejscie to trzeba uwazac, a jak sie rozmawia przez telefon tzn ze nir zachowała ostroznosci
Jeszcze bronisz bandytę ? podłość ludzka nie zna granic,co za chamstwo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakaś drwina ze społeczeństwa!!na ten samej stronie burmistrz miasta dostaje 3 LATA za łapówki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzę się ,że mieszkam w kraju zwanym Polską gdzie każda tragedia lub skandal tak szeroko nagłaśniana w mediach kończy się nagle po cichu ,bez zbędnego szumu, z małym wyroczkiem lub sprawa przecigana jest x lat aż przycichnie na tyle ,że nikt już nie będzie o niej pamiętał. Nie mam odwagi sam podnieść głosu w takich sprawach, ale jeśli pojawił by się ktoś kto poprowadził by tłumy pod ten je***..y sejm to NA PEWNO brałbym w tym udział.   Jeśli ktoś ucieka z miejsca wypadku to sprawcy powinno być przypisane wszystko co tylko mógłby mieć na sumieniu w momencie czynu ,czyli: - spożycie alkoholu; - spożycie narkotyków; - niesprawne auto; - narkotyki w bagażniku; - itp; Jak dla mnie 10 lat to minimum dla tego Psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...