Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wikana-Start Lublin rozbiła w sparingu Znicz Basket Pruszków

Utworzony przez pustak, 2 września 2014 r. o 17:43 Powrót do artykułu
Biedni  gracze Znicza , czy  obrazenia sa powazne bo jesli tak to prosze zglosic sie na pogotowie celem zmniejszenia tych dolegliwosci po rozbiciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiejemy sie z graczy i samego klubu  bo prawda jest taka ze nikt nie wierzy w zagraniczny zaciag zrobiony w Starcie  kedy wszyscy sympatycy kosza w Lublinie od zawsze mieli rodzimych zawodnikow  tyle ze przyszly inne czasy klaniaja sie dawne klotnie pomiedzy dzialaczami i klubami do tego dochodzi problem finansowy a powiekszenie ligi czy jak kto woli danie dzikiej karty wymoglo taki osobowy stan rzeczy w klubie  wazne jest jednak jedno  jesli ta druzyna zacznie porzadnie grac zwyciezac to prosze jej kibicowac bo to zawsze bedzie START Lublin a wszyscy wiecie co oznacza ta nazwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko fajnie, tylko czy aby na pewno ta drużyna powinna nazywać sie start LUBLIN... Ja mam wątpliwości. Kogo my tam mamy... prezes, drugi trener, trzeci trener, Kowalski (będzie grał bardzo mało), Hałas (jeszcze mniej), Szczepaniak (wcale), Ciechociński (nie wiadomo). To jaki to Lublin?? Ale niech sobie kazdy kibicuje komu chce. Ja tam im na pewno nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...