Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wieżowce dla ptaków na Kalinowszczyźnie i Czubach

Utworzony przez karol, 31 marca 2015 r. o 16:15 Powrót do artykułu
Podoba się mi ten pomysł . Ciekawe czy jeżyki zakceptują nowy  pomysł . Pracowite ptaszki , cały czas fruwają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba się mi ten pomysł . Ciekawe czy jeżyki zakceptują nowy  pomysł . Pracowite ptaszki , cały czas fruwają .
jerzyki - byka strzeliłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nawet ptaszki inwigiluje nasza władza :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo, brawo :-) Bardzo rzadko mozna cos pozytywnego usłyszeć o naszym mieście ostatnio a tu taki pozytywny news.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa jerzyki to nasi sprzymierzeńcy w walce z komarami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że jerzyki są.... nieprzekupne.   Pierwsza wieża z budkami lęgowymi dla jerzyków, postawiona została za ponad 70 tysięcy zł na Białołęce i... jerzyki miały i mają to pod ogonami, bo do tej pory pomimo licznych zachęt i prób osiedlania na siłę wybrały miejsca, które masują im, a nie urzędnikom.   Prędzej bocian uwije gniazdo w gabinecie prezydenta naszego miasta niż jerzyki zasiedlą dobrowolnie wieże wybudowane za kilkadziesiąt tysięcy złotych.   Jeżeli ktoś myśli, że odkupi swoje winy i zaniechania związane z pozbawianiem jerzyków ich naturalnych lęgowisk jakimiś wieżami, to ja będę jednym z tych, którzy spowodują żeby zakwaterowani zostali tam pomysłodawcy tych "wynalazków".   Mikrofony i kamery trzeba zainstalować nie u jerzyków, a tego, który lekką ręką wydał publiczne pieniądze na propagandowe bzdety.   To pisał bezpartyjny obywatel miasta Lublin, który z jerzykami ma do czynienia nie tylko od święta zwanego "budżetem obywatelskim", a każdego dnia w sezonie lęgowym.   Miedzy innymi po doświadczeniach przeprowadzonych z jerzykami w Białołęce, ta opisana w Dzienniku "inwestycja" powinna być już nadzorowana przez służby specjalne i prokuraturę.   Ps. Wcale bym się nie zdziwił gdyby wieże dla jerzyków zostały zasiedlone przez... "Żuki".      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******************    MIESZKANIA   DLA   JERZYKOW   W   LUBLINIE  (?) **********************************  Wydaje  mi  się ,  źe  Specjaliści  powinni  ocenić ,  czy  warto  inwestować   w   jerzyków  które    moźe  nie  stoją  w  kolejce  po  lubelskie  mieszkania  (?).     Jeźeli  są  pieniądze (?)  To  moźe   by  władze  Lublina  zorganizowały  Park  ZOO  w   części   Parku  Ludowego  (?).  Przemyśleć  tę  pro pozycje  warto  gdyź   przy  takim  Parku  ZOO  moźna  by  pomyśleć  o  kilku   karuzelach  i  diabe lskim  młynie  jako  atrakcje  dla  smutnego  Lublina .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...