Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wierni apelują do radnych: Dołóżcie się do dachu kościoła

Utworzony przez romcio, 26 września 2014 r. o 16:06 Powrót do artykułu
Więc po co takie mury stawiać/ Skoro proboszczowi się wymarzył taki duży Kościół , niech sfinansuje jego dokończenie. Ps. Kościół na Nałęczowskiej, gdzie proboszczowi zamarzyła się Bazylika ;/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 tys na dach ??? Przecież to są 3 duże mieszkania w Kraśniku. Czy ktoś tu za bardzo nie szaleje? A może ten dach jest pozłacany ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc po co takie mury stawiać
  wystarczy ogłosić ,że ci co nie daja pójda do piekla i wpłacą wiecej niż trzeba, Starczy na dobre auto, dzieczyny, kluby nocne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierni, jako wierni, powinni zwrócić się do biskupa, episkopatu lub Ppapieża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Dęblinie też budują ogromny kościół, bo proboszcz mówi, że ma górować nad Dęblinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 tys na dach ??? Przecież to są 3 duże mieszkania w Kraśniku. Czy ktoś tu za bardzo nie szaleje? A może ten dach jest pozłacany ??
500 tyś CYCU to teraz komuchy sobie odprawy i premie winszują ,czerwone komunistyczno-konfidenckie bydło,więc jest to bułka z masłem,zbożny cel niż komuchowi do kolejnej skarpety !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio byłem w Kraśniku. Jestem budowlańcem i pytam się po co kładzione są płyty betonowe na dachu kościoła. Po drugie są tańsze rozwiązania niż blacha miedziana. Skoro większość pieniędzy została wydana na plebanie to proboszcz powinien oszczędzać na każdym etapie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech budują będzie to zabezpieczenie finansowe na wypłatę odszkodowań dla osób skrzywdzonych przez kler.Mają swoich ludzi którzy szerzą religię  za społeczne pieniądze w szkołach.Niech ci się zrzuccają na dach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.” (Wj 20, 4-6)   Tak brzmi oryginał II przykazania Dekalogu, który kościół sfałszował na własne potrzeby. Jasno wynika z tego, że Bóg zakazał budowy jakichkolwiek świątyń i uważa to za grzech. Ale pycha kościoła i katoli nie zna granic...
Ostatnio edytowany 26 września 2014 r. o 17:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby to był niekatolicki kościół to taki pan Stach i pani Zosia wykrzywiałybyn ryje i pluły jak to miasto ma dokładać np na Żydów, innowierców itp a tak to miasto ma wrecz obowiazek dołożyć pasibrzuchom i najbogatszej instytucji w Polsce. Niech sami wierni dołożą albo niech kur. a mać zapracują a nie tylo czarna łapa ciągle jęczy daj daj daj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie im na ten dach,może tobędzie skromne więzienie dla pedofili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo proszę, dołóżcie mi do mieszkania. To tylko jakieś 60 tysięcy... Ja też niosę słowo boże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech czarny klecha sprzeda mercedesa, to bedzie na dach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśniczanie ! Jest was 50 tysięcy, w tym 49.900 wiernych. Dach to przecież tylko 10 zł od modlącego się. Na waszą świątynię nie chcecie się złożyć i rękę do niewiernych wyciągacie ?  A może żal wam tych 10 zł, bo to trzy piwka ? O psy parszywe !  Wolicie piwko od świątyni Pana waszego ? Jak nazwać tę panią, która wam przewodzi i łapę do kieszeni niewiernych wsadza ?  Chyba, że ogarnęła ją chuć i łapę do kieszeni spodni panom wpycha ?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie im na ten dach,może tobędzie skromne więzienie dla pedofili
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech w zimie zrobią z tego skocznie ,to jeszcze zarobią ,i inwestycja wreszcie będzie miała jako taki sens buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.” (Wj 20, 4-6)   Tak brzmi oryginał II przykazania Dekalogu, który kościół sfałszował na własne potrzeby. Jasno wynika z tego, że Bóg zakazał budowy jakichkolwiek świątyń i uważa to za grzech. Ale pycha kościoła i katoli nie zna granic...
A jak w oryginale brzmiał ten fragment, kiedy Bóg kazał zbudować Salomonowi świątynię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj będzie nowa wojna niczym obecna między watykaskimi Qrwami~Papcio franek był za czasów 100denckich BRAMNKARZEM w BURDELU Bodkiego Buenos, a teraz ino PEDO, PEDO i PEDO... jak Kuria jego Mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak w oryginale brzmiał ten fragment, kiedy Bóg kazał zbudować Salomonowi świątynię?
A Jak brzmi ten fragment jak JEZUS wypier...lił kupców ze świątyni? Biblia coś Pedo na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wysłuchać kilku słów,do wysłuchania na youtube:     "ks. Piotr Pawlukiewicz - Kościół jest jak stara matka"
i zaponnial dodać, że nieźle pier...li... niczym księżulki pedo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...