Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkie centrum handlowe dla Białorusinów. Mali przedsiębiorcy się boją

Utworzony przez obserwator, 1 października 2014 r. o 12:57
Następny superkretyn w regionie.Pierwszy znalazł jakiś czas temu inwestora na lotnisku w Białej i g. z tego wyszło.Inwestor nie zapłacił kilkuset tysięcy podatku od nieruchomości i zwinął żagle. Akcje spółki która ma być inwestorem w Terespolu spadły na giełdzie o 100%!!! w ciągu roku.Pozatym spółka w 97,5% to kapitał zagraniczny.Transfer zysków zagranicę!Lokalni przedsiębiorcy płacą podatki do miejskiej kasy i do Skarbu Państwa.To tak postępuje polski burmistrz i rada miasta?Nie jestem mieszkańcem Terespola ale takiego antypolskiego dziada przy okazji najbliższych wyborów wywiózłbym na taczkach razem z radą miasta jak najdalej Terespola.Mieszkańcy nagłaśniajcie tą skandaliczną sprawę!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nas konsumentów to bardzo dobra wiadomość. Ceny spadną a lokalni przedsiębiorcy upadną i nie będą wykorzystywać ludzi zatrudniając ich na śmieciowe umowy, nie dając płatnych urlopów. Nauczą się wreszcie szanować ludzi i płacić im godziwe stawki. W dużych miastach w takich galeriach ludzie są zatrudnieni na legalu, nają wszystkie świadczenia, płatne urlopy i umowy na dłuższy czas a starsi stażem pracownicy na czas nieokreślony. Wiem bo mój szwagier pracuje w takiej galerii w Gdańsku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terespol potrzebuje czegoś więcej niż sklepy GSSCh czy propozycji tzw. lokalnych przedsiębiorców. Praca w spółdzielni lub lokalnych kupców nie należy do atrakcyjnych. Niech uderzą się w piersi czy oni działają FAIR PLAY. Nie oszukujmy się GSSCh trwa dzięki wyprzedaży nieruchomości np. : słynny PAWILON oraz dzięki umowom samozatrudnieniu sprzedających Pań. I to jest dobre zarządzanie. Przypomnę, że posiada również radę nadzorczą , kto tam jest i jeszcze ilu... ,,Rocznie PŁACĘ miastu około 250 tys. podatku" - powiedział co wiedział, zapomniał że jest prezesem tylko spółdzielni ani własnej firmy. Trzeba powiedzieć ile płaci ludziom a ile sobie. W najgorszym wypadku Terespol zostanie ostoją polskości z GSSCh i chciwymi sprzedawcami telewizorów  na czele. PS.Trzeba było walczyć o Agros z tego co słynął Terespol ani sklepy działaczy lokalnych.   pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy wolny rynek i każdy ma prawo prowadzić swój biznes. Prywatnym łakomym przedsiębiorcom zawsze mało. Teraz będą ulotki roznosić jak pójdą z torbami........ :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłodnicki .... na drzewo.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzą przedsiębiorcy? Czy przedsiębiorca troszczy się o mnie? Ważne że powstaną nowe miejsca pracy. A przedsiębiorcom jak się nie podoba to mogą zawiesić firmę i wyjechać na zmywak do Anglii lub jako na budowę do Niemca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy będziecie pracować w Marketach za marne pieniądze. A właściciele ich nie zapłacą złamanego grosza podatku. Tak jest w całej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnię przedsiębiorcę u siebie w gospodarce. Praca będzie polegała na wywalaniu gnoju z chlewa. Oferuję stawkę 6 zł za godzinę i michę żarcia. Odzienie garniturowe będzie dodatkowym atutem. Więc zapraszam prywatnych przedsiębiorców do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie typowo polskie. Zamiast się cieszyć że nasz region, się rozwija, napływają nowi inwestorzy, będą miejsca pracy, region się rozwinie. Nasi zapyziali przedsiębiorcy narzekają. Zawiść ludzka nie zna granic. Nasi podlascy przedsiębiorcy to typowe buraki i egoiści myślą, że jak ja nie mogę zarobić to nie zarobi też ktoś inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chroń nas Boże od pracy w Marketach. To praca za psie pieniądze! Znam już taką pracę i dziadowską płacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chroń nas Boże od pracy w Marketach. To praca za psie pieniądze! Znam już taką pracę i dziadowską płacę.
A u  drobnego prywaciarza to lepiej? Taka prywatka kur wa da ci byle jaką umowę , nie odprowadzi za Ciebie podatków. Dostaniesz stawkę taką , że w krajach europy zachodniej będą się z ciebie śmiać i uważać za niewolnika. Tak , że ludzie nie dajcie się oszukiwać, nie róbcie na na innych, niech prywaciarze sami na siebie zapracują , niech nie czerpią zysków z innych. Kto jest mądry  to wyjedzie za granicę i będzie pracował za godziwe stawki, urlop płatny też dostaniecie. Tylko nie pracujcie u polskiego pracodawcy, gdyż was wycycka tak jak polski przedsiębiorca wyzyskiwacz. Ja pracuję w Norwegii od 9 lat, w norweskiej firmie i mam płatny urlop, urlop na żądanie, mogę iść na zwolnienie lekarskie i mam za to płacone przez norweskiego pracodawcę. Dostaję zwrot podatku, mam płacone za dojazdy do pracy. W Soboty i niedzielę jak chcę pracować to mam płacone 50 % ekstra. Trzeba być totalnym de bilem aby pracować w Polsce u przedsiębiorcy oszusta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie znależć idiotów do pracy za 2 eur na godz to inwestujcie tylko w Polsce,tam jest najwięcej białych murzynów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwazam ze to duza szansa dla miasteczka. Jezeli zatrudnienie ma team znalezc nawet 600 osob to bedzie to jeden z wiekszych pracodawcow. Zamiast jezdzic p.o. wszystko do Bialej moze bedziemy mogli kupic ubrania i inne towary na miejscu . Galeria bedzie zapewne tylko poczatkiem rozwoju i powstana w zwiazku z ta inwestycja kolejne. Ruch uliczny w centrum miasta bedzie mniejszy, powietrze lepszej jakosci. Kto wie, moze wycieczki do nowego centrum stana sie rodzinna niedzielna atrakcja? 3mam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli spolka gieldowa traci 100% wartosci to upada... oj gosc wagarowal chyba na lekcjach matematyki. Minus 40% na przestrzeni wielu miesiecy zwazywszy na spowolnienie rynku nieruchomosci i kryzysu gospodarczego w calej Europie to nie taki kiepski wynik. Amazon (taka duza firma ) a wyniki finansowe tez maja kiepskie .bo wszystko inwestycja w rozwuj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w kraju ospy i kiły nie przedstawia się bydłu zasiędlającemu ten teren raportów (samemu nie chce się poszukać no bo są tylko w języku angielskim) z których wynika że postawienie obiektu wielkopowierzchniowego o przeznaczeniu handlowym ma odwrotny wpływ na gospodarkę niż to lansują władze. Mianowice, w przypadku stworzenia jednego miejsca pracy w takim obiekcie likwidowane jest 5! miejsc pracy w mikro i małych przedsiębiorstwach. Powtórze 1 stworzone, a 5 zlikwidowanych w dłuższej perspektywie. Proszę również sprawdzić jakie benefity (w postaci nie płacenia podatku od nieruchomości) przygotowała gmina ( i ogólnie gminy w kraju ospy i kiły) Terespol dla takiego molocha.    Pozdrawiam przyszłych bezrobotnych (jeśli nie was to wasze dzieci)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w kraju ospy i kiły nie przedstawia się bydłu zasiędlającemu ten teren raportów (samemu nie chce się poszukać no bo są tylko w języku angielskim) z których wynika że postawienie obiektu wielkopowierzchniowego o przeznaczeniu handlowym ma odwrotny wpływ na gospodarkę niż to lansują władze. Mianowice, w przypadku stworzenia jednego miejsca pracy w takim obiekcie likwidowane jest 5! miejsc pracy w mikro i małych przedsiębiorstwach. Powtórze 1 stworzone, a 5 zlikwidowanych w dłuższej perspektywie. Proszę również sprawdzić jakie benefity (w postaci nie płacenia podatku od nieruchomości) przygotowała gmina ( i ogólnie gminy w kraju ospy i kiły) Terespol dla takiego molocha.    Pozdrawiam przyszłych bezrobotnych (jeśli nie was to wasze dzieci)
Polski pracodawca i przedsiębiorca to szmata. Niech zdycha z głodu i bankrutuje  :D  :D  :D  :D  Płaci  10 zł na godzinę a sam pławi się w luksusach. Niech zdychają prywaciarze z Polski. W Niemczech mam 13 euro za godzinę a Polskiej mendy miałbym 3 euro za swoją robotę. Jebani Wyzyskiwacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski pracodawca i przedsiębiorca to szmata. Niech zdycha z głodu i bankrutuje  :D  :D  :D  :D  Płaci  10 zł na godzinę a sam pławi się w luksusach. Niech zdychają prywaciarze z Polski. W Niemczech mam 13 euro za godzinę a Polskiej mendy miałbym 3 euro za swoją robotę. je***i Wyzyskiwacze.
a niemiec to cię pewnie nie wyzyskuje, no tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze ze niedługo otworza te centum Terespol powinien sie rozwijac a to ze ludzie z okolic terespola nie pojado do białej tylko do centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...