Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiceminister chce być wójtem gminy Puławy

Utworzony przez alex, 27 września 2014 r. o 12:13 Powrót do artykułu
trzeba być osłem aby kandydować z pozycji podsekretarza stanu na wojta.Gdzie są władze partii tej Pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona dobrze kombinuję - za rok ministrem będzie ktoś z obecnej opozycji, to i podsekretarz stanu dostanie kopa w zadek ;)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona dobrze kombinuję - za rok ministrem będzie ktoś z obecnej opozycji, to i podsekretarz stanu dostanie kopa w zadek ;)
A noż widelec uda się skończyć duży domek jednorodzinny na który wieśniaki mówią willa. A jak się siedzi na taborecie gminnym to nie to co stołek nauczycielski.  
trzeba być osłem aby kandydować z pozycji podsekretarza stanu na wojta.Gdzie są władze partii tej Pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super w koncu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!!! Pani Elżbieto może w koncu cos zacznie sie dziac pożytecznego dla naszej Gminy? A nie darmo wyrzucanie pieniedzy na rzeczy które nie sa nam w  żaden sposób potrzebne!!!! Mam na mysli chociażby tablice które sa stawiane na każdej wsi z bezsensownymi informacjami ktore posiadaja jeszcze błędy.Dzieci nie maja porządnych drug do szkoły!!! Tylko musza sie suszyc w zime jak do niej dojda!!!! Popieram pani kandydaturę BĘDE na Panią głosować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A noż widelec uda się skończyć duży domek jednorodzinny na który wieśniaki mówią willa. A jak się siedzi na taborecie gminnym to nie to co stołek nauczycielski.
Kogo nazywasz wieśniakami? A jak Ci szkoda willi to sobie postaw!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo nazywasz wieśniakami? A jak Ci szkoda willi to sobie postaw!!!
Kmiotów a jak masz w metryce sierp to i Ty możesz być wieśniakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kmiotów a jak masz w metryce sierp to i Ty możesz być wieśniakiem.
Akurat w metryce mam puławianka i jestem rodowita puławianka,jak ci szkoda ze mieszkamy na wsi to postaw sobie mieszkanie i mieszkaj rodowity sierpie PS jezeli zal ci d*** sciska to pracy na wsi nie brakuje wiec poszukaj sobie a docenisz wtedy wiesniaka!!!!jak by nie ten wiesniak to zmarł bys z głodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super w koncu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!!! Pani Elżbieto może w koncu cos zacznie sie dziac pożytecznego dla naszej Gminy? A nie darmo wyrzucanie pieniedzy na rzeczy które nie sa nam w  żaden sposób potrzebne!!!! Mam na mysli chociażby tablice które sa stawiane na każdej wsi z bezsensownymi informacjami ktore posiadaja jeszcze błędy.Dzieci nie maja porządnych drug do szkoły!!! Tylko musza sie suszyc w zime jak do niej dojda!!!! Popieram pani kandydaturę BĘDE na Panią głosować !!!
Błędy i to ortograficzne to popełnia Mieszkanka Gminy :) Ja nie będę głosować na Panią Elżbietę Seredyn ponieważ: 1. Jest typem karierowiczki zapatrzonej na Własny Awans oraz awans swojej córki - dla której np. zorganizowała w GórzePuławskiej koncert z okazji urodzin (ciekawe - za czyje pieniądze ? - pytanie żart, ponieważ za pieniądze podatników) 2. Jest niekompetentna a podkreśla zawsze w rozmowach - że robi to, na czym zna się najlepiej (czyli na niczym). Jej działania są czysto reprezentacyjne (choć coraz gorzej wychodzi na zdjęciach - cóż kilogramy nie służą, a otyłość widać wyraźnie na twarzy) 3. Obraża ludzi poprzez: "partyzanckie" oczernianie, wypowiadanie się o np. Panu Wójcie w sposób ordynarny 4. Jak niska jest pozycja polityczna tej pani świadczy fakt, że w wyborach startuje do samorządu, bo doskonale wie, że w Warszawie nikt i niczego jej nie zaproponuje. Mieszkańcy Gminy Puławy - jeśli zdecydujecie sie na ten typ karierowiczki (który zam i nie polecam) to po 4 latach zobaczycie: nie ma waszego celu, nie ma waszych potrzeb - jest tylko bliskość do pracy i przetrwanie na kolejne tłuste lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super w koncu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!!! Pani Elżbieto może w koncu cos zacznie sie dziac pożytecznego dla naszej Gminy? A nie darmo wyrzucanie pieniedzy na rzeczy które nie sa nam w  żaden sposób potrzebne!!!! Mam na mysli chociażby tablice które sa stawiane na każdej wsi z bezsensownymi informacjami ktore posiadaja jeszcze błędy.Dzieci nie maja porządnych drug do szkoły!!! Tylko musza sie suszyc w zime jak do niej dojda!!!! Popieram pani kandydaturę BĘDE na Panią głosować !!!
"drug" to z rosyjskiego przyjaciel.Także pisarzu sam robisz błędy a innym wytykasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry kandydat na Wójta, ma wiedze kontakty,chęci i pomysł aby gminę zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka dobra i ucieka z ministerstwa. Wcześniej chciała być szefową OPS. Chyba nie za bardzo radzi sobie w MP skoro gmina jest jej marzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już po wyborach 51 głosów zabrakło Pani Eli aby objąć stanowisko wójta :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Krzysiu! Oby tak dalej, wielu jest z Panem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Krzysiu! Oby tak dalej, wielu jest z Panem!
Z panem ?  czy pod panem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...