Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wbił nóż w brzuch 3-letniego synka. Ojciec usłyszał wyrok

Utworzony przez Adrian, 27 stycznia 2015 r. o 15:22 Powrót do artykułu
Zajebać takiego to mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Groziło mu od 8 do 12 a dostał 4. To jest chore. To za psa dostaje się więcej, chociaż lubię psy. To nasze prawo jest niezrozumiałe. Co dostał łagodniejszy wyrok bo się opamiętał ??? Ale przecież zadał synowi cios w brzuch. Rany co się dzieje na tym świecie. Problemy rodzinne , to niech sobie strzeli w głowę a nie czepia się dziecka. Wierzyć się nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpina jakaś , 4 lata..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore to jest że policjant który zabił dziewczynę na przejściu dostał podobną karę, chociaż się nie opamiętał i uciekł z miejsca zdarzenia. A potem jeszcze świadomie kombinował żeby zatrzeć ślady. To jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest zgroza co te kobiety wyczyniają, ja z kolei miałem partnerkę co ciąża trwała 12 miesięcy, pozbierałem się, ale było trudno, szkoda  dziecka, które cierpi z powodu braku na co dzień ojca tj. mnie, bo rozstałem się z nią a dziecko wiadomo, zostało przy matce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie ryj tego zwyrodnialca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 lata? to jakis zart? smiecia do izolatki do konca jego marnego zycia! scierwo nie czlowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE TO ZWIERZĘCE ALE JEMU TEŻ NOŻ W BRZUCH I ZOBACZYMY JAK DŁUGO BĘDZIE SIĘ WYKRWAWIAŁ???MAY TAKICH BYDLAKÓW, K.....TATUSIÓW I MAMUSIE, CO TO SIANO WE ŁBIE!!PAŁOWAŁBYM ILE WLEZIEI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore to jest że policjant który zabił dziewczynę na przejściu dostał podobną karę, chociaż się nie opamiętał i uciekł z miejsca zdarzenia. A potem jeszcze świadomie kombinował żeby zatrzeć ślady. To jest chore.
Masz słuszną rację mordercy dostają po 4 lata odsiedzi 2 i wyjdzie, jak żyć i czuć się bezpiecznie w takim kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on 4 lata a dziecko przezylo a policjent ktory spremedytacja przejechal 19 latke i uciek z miejsca wypadku dostal 1 rok w zawieszeniu na 4 to jest zggroza powienien kisic   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale czegoś nie rozumie .....????!!!!!????.....,,,,[[[00-=]]['' '//'';;''/;/ co to k........wa ma być. Co z tą Polską jest?????????/ Co to za wyrok??????? Ja nie wiem kto jest gorzej chory ja bo czegoś tu nie rozumie czy Ci którzy wydali ten wyrok???!!!!! Wysoki sądzie i reszto zacnych podobno inteligentnych , wykształconych ludzi po co tam jesteście???żeby prze pierdzieć w stołki itp.????? co to ma być?co byście zrobili gdyby to was spotkało lub kogoś bardzo bliskiego ?? wyrok na pewno by był inny , na pewno by się coś znalazło bardzo obciążającego ................... SKANDAL NIE O TAKĄ POLSKĘ WALCZONO !!!!!!!!A wszystko to co się dzieje jest spowodowane przez takie śmieszne wyroki za Straszne Przestępstwa Mordy , gwałty , itp.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz słuszną rację mordercy dostają po 4 lata odsiedzi 2 i wyjdzie, jak żyć i czuć się bezpiecznie w takim kraju.
Zgadzam się z Wami ...Najgorsze jest to że jak mówi przedmówca " mordercy dostają po 4 lata odsiedzi 2 i wyjdzie " a niektórzy ludzie głodni za bułkę ukradzioną dostają większe wyroki aż płakać się chce :-( Kto rządzi tym krajem jak nie prawi uczciwi ludzie???? Pewnie tacy sami co skazywani na tak śmieszne wyroki ..... innego wytłumaczenia nie widzę .......   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HU.. DO DUPY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skurwysyn, nie ojciec. Nawet stres moim zdaniem nie uzasadnia tego brutalnego zachowania. Jak można to zrobić własnemu dziecku? Nawet w najgorszej sytuacji ratuje się życie a nie zabija dla własnej wygody.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sk....syn powiesić go to nie ojciec to nawet nie jest człowiek zwierzęta się tak nie zachowują tylko bronią swoje potomstwo. Powinien dostać krzesło elektryczne szkoda tylko że u nas nie ma takiej kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz - co ja pacze - usiłowanie zabójstwa - chwilowa niepoczytalność = 4 lata + 50 tyś. zł zadośćuczynienia. Zabójstwo 19 latki na pasach, świadoma ucieczka z miejsca wypadku = 4 lata ale już 0 zł zadośćuczynienia. Może faktycznie jak nie żyje to jej kasa nie potrzebna. Zwyrodniałe sądownictwo - chcesz sprawiedliwości - wymierzaj ją sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha kurwa śmiech na sali. Krzesło elektryczne to małoo.. Polskie sądy jedna wielka mafija..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... co sie dzieje aby tyle bo mial kryzys,farsa!!! jak mozna zrobic takie cos nic nie winnemu dziecku a jeszcze swojemu... ubila bym tylko tak zeby sie meczyl!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...