Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wandale i śmieciarz w akcji

Utworzony przez JA, 23 marca 2014 r. o 22:24 Powrót do artykułu
przeciez przystanki są pod ochrona słynej firmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech śmieciarza znaleźli ale wandali się boją ci wandale to wlasnie robota strazy miejskiej a nie smieci ,blokady ,stojące zaparkowane  auta,brak biletu.Od śmieci sa inni ludzie jest ustawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech śmieciarza znaleźli ale wandali się boją ci wandale to wlasnie robota strazy miejskiej a nie smieci ,blokady ,stojące zaparkowane  auta,brak biletu.Od śmieci sa inni ludzie jest ustawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się nie dziwię, że za komuny wszystko obracało się w ruinę, bo ci cio niszczą teraz niszczyli też kiedyś. Różnica jest taka, że teraz w miarę szybko naprawia się i wymienia zniszczone (kapitalizm dba o swoje), a za komuny jak rozwalili przystanek tak rozwalony pozostał... huligaństwo jak widać w tym narodzie to jakaś przypadłość w genach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z innymi śmietniskami, którymi tak SM z urzędnikami mieli się  zająć i prosili żeby zgłaszać im te śmietniska??? Na wszystkich ze zgłoszonych przezemnie miejsc nie zmieniło się nic, albo nawet pogorszyło bo śmieci wciąż przybywa. Proszę się przejść się ulicą nałęczowską na odcinku chociażby gdzie SM teraz kontroluje i zobaczyć co się dzieje. Polecam także spacer ulicą (sławetną już w lublinie przez mostek) Główną.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek widzę że tylko narzekać umiesz i nie wiesz że od dawna Straż Miejska nie każe kierowców za brak biletów w strefie płatnego parkowania w Lublinie i w całej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli chodzi o śmieci to nie bylabym tego pewna czy to własciciel to zrobił.  2 tygodnie temu sprzed mojej posesji- wystawiam śmieci na ulice bo "czcigodni " śmieciarze nie pohańbią się otworzeniem bramy, tak stoi w regulaminie- żule ukradli cały worek z tzw. suchą frakcją. Na worku był kod z jakimis danymii - do konca nie wiem jakie to dane- i adresem... i co? jak rozgrzebie i wywali to mnie ukarzą. pisalam do mpo zeby zabierali śmieci z posesji i ze zezwalam na wejscie na teren prywatny- ale gdzie tam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...