Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walka o nominację generalską Jana Karskiego rozwija się

Utworzony przez Gość, 31 października 2014 r. o 13:16
Kawał z długą brodą. Na Placu Czerwonym w Moskwie facet rzuca ulotki. Łapie go tamtejsza bezpieka. Patrzą, ale na kartkach nic nie pisze. Pada pyatnie: "O co chodzi?". Pytany odpowiada: "Po ch...  litery? I tak wszystko jasne". Wydaje się, że sytuacja z nominacją jest podbna. I tak każdy wie, że się Karskiemu generał należy. Ale się bronią przed tym nogami  i rakami.  Oczywiście nie idzie o jakies biurokratyczne pisane na uzytek odmowy nominacji wygibasy.  O co? Może się jednak dowiemy. Iwiński to nie jest postać z mojej bajki. Ale za to co robi dla pamieci Bohatera - wielki szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się za tych, co sprawidliwości odmawiają. Jan Karski I tak pozostanie Generałem Polskiej Pamięci Narodowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie tytuł prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co nam taki niedouczony minister od zabawy w indian i w dodatku głupszy od posła Jońskiego(SLD) podobno historyka.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co nam taki niedouczony minister od zabawy w indian i w dodatku głupszy od posła Jońskiego(SLD) podobno historyka.......
Ale w nim tez płynie krew metysa i indianki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nawet  krew Matki-Polski I Nieznanego Żołnierza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Pani Doktor rozumiem Pani rozgorycznie. Pocieszam jednak: dłużej klasztora niż przeora. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o mój rozmarynie rozwijaj sieeeeeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...