Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walentynki z bólem brzucha. Tadami już czynne

Utworzony przez Karol..., 26 lutego 2014 r. o 08:30 Powrót do artykułu
...zycze Im wielu klientow, a NFZ mniej kontaktow z ofiarami kuchni a`la Tadami! Chociaz sam raczej nie bede ryzykowal.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak lepiej pisać norowirus zamiast otwarcie napisać- brak higieny przy przygotowaniu posiłków, którego skutkiem było norowirus. Lokal skreślam z listy możliwych do odwiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wszystkich artykułach o tadami, gdzie nie przychylnie było napisane o właścicielach i lokalu, zostały WYKASOWANE wszystkie komentarze!!!   Jak sądzę było to celowe lub "po znajomości"...   Organizowałem tam kiedyś przyjęcie i przed.. wszystko było pięknie, ale podczas... i po... MASAKRA! Nie polecam nikomu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w wielu restauracjach taki w stylu << Zakopane>> Ta jest naprawdę czysta , pachnąca i jedzenie super. Polecam danie ,czops' czy jakoś tam. Latem znowu tam zawitam ze znajomymi. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wszystkich artykułach o tadami, gdzie nie przychylnie było napisane o właścicielach i lokalu, zostały WYKASOWANE wszystkie komentarze!!!   Jak sądzę było to celowe lub "po znajomości"...   Organizowałem tam kiedyś przyjęcie i przed.. wszystko było pięknie, ale podczas... i po... MASAKRA! Nie polecam nikomu!!!
Ta kup i zrób sobie w domu kotleta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...