Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Puławach będą rodzić po ludzku. Remont w szpitalu

Utworzony przez mama, 25 marca 2014 r. o 06:17 Powrót do artykułu
I co po tym całym sprzęcie jak przyjdzie pielęgniara lub "doktor z doświadczeniem" i powie "co się pani drze"... Oprócz inwestycji w sprzęt wypadałoby zmienić lub przeszkolić personel bo w głowach tego ostatniego dalej jesteśmy w głębokiej komunie. Dobrze jak dzieciaka nie próbują wyciskać jak pryszcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej mama, mnie też uciszali jak rzucałam mięsem i też porządnie wkurzyli, a najbardziej wk..wiające było to, że ścigali za palenie w toalecie no i przywlekli tego mojego rozwrzeszczanego bachora kiedy spałam, żeby go nakarmić co za bezczelność zupełnie jak za komuny teraz mamy wolność i mogę robić co mi się podoba, palić kiedy mi się chce i spać kiedy mi się chce, a od tego oni są, żeby się dzieckiem zajmowali 24 godziny na dobę, kiedy mi się nie chce nim zajmować w końcu są tam dwie "pielęgniary" na na kilkanaście barchorów no to chyba mogą to wszystko ogarnąć i niech się cieszą, że mają pracę - nie każdy ma taki luksus i dostaje najniższą krajową jak one. a jedna mi się tłumaczy, że musi cały czas wcześniaka pilnować, a ja mam to w d..pie i nie życzę sobie, żeby mnie budzić kiedy śpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dotej pory to co rodzili jak zwierzeta,ja urodziłam 2 w tym szpitalu i jak człowiek dotej pory chwale i nie załuje porodu u nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rodziłam również w puławskim szpitalu i o dziwo jestem zadowolona.. Mili lekarze, choć jeden nie do końca, pielęgniarki pomocne. Kiedy byłam zmęczona i obolała, same zaproponowały i zabrały mojego synka na 2 godzinki, zebym choć chwilkę przespała się.. Gdy syn poranił mi pierś - nakarmily sztucznie i doradzily jak szybko dojsc do siebie, nauczyły pierwszej kąpieli. Trochę zabiegane ale zawsze jak o coś zapytałam - otrzymałam odpowiedz (czasem nie od razu).. Co do krzyku - sama raz uciszyłam rodzącą obok. Bo co krzyk i darcie się pomoze / tylko zabiera sily, bo energia w tym czasie powinna być skumulowana po drugiej stronie. Buzią jeszcze nikt nie urodzil ;) A poza tym ja czułam się bardzo zestresowana czekając na bóle, kiedy obok mnie druga kobieta darła się jak by ją ze skóry obdzierali... Szpital w Puławach-dla mnie ok i dobrze że w końcu doczeka się remontu. I tak na prawdę po urodzeniu synka nie zwracałam uwagi na pokój, podłogi itp..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miło, że ten biedny i źle opłacany personel ma na Internet, pewnie w pracy korzysta bo w w domu już z takiej biedniutkiej pensyjki nie wystarcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej mama, mnie też uciszali jak rzucałam mięsem i też porządnie wkurzyli, a najbardziej wk..wiające było to, że ścigali za palenie w toalecie no i przywlekli tego mojego rozwrzeszczanego bachora kiedy spałam, żeby go nakarmić co za bezczelność zupełnie jak za komuny teraz mamy wolność i mogę robić co mi się podoba, palić kiedy mi się chce i spać kiedy mi się chce, a od tego oni są, żeby się dzieckiem zajmowali 24 godziny na dobę, kiedy mi się nie chce nim zajmować w końcu są tam dwie "pielęgniary" na na kilkanaście barchorów no to chyba mogą to wszystko ogarnąć i niech się cieszą, że mają pracę - nie każdy ma taki luksus i dostaje najniższą krajową jak one. a jedna mi się tłumaczy, że musi cały czas wcześniaka pilnować, a ja mam to w d..pie i nie życzę sobie, żeby mnie budzić kiedy śpię.
Ale kretynką jesteś, zrobiłaś sobie dziecko to się nim zajmój a nie myślisz że pielęgniarki w szpitalu są od nianiczenia go! A ciekawe co z nim robisz jak w domu ci się nie chce nim zajmować! takie idiotki powinny być sterylizowane ,zeby nie mogły mieć dzieci bo na nie nie zasługują! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odmalowane ściany nie oznaczają, że będzie można rodzić po ludzku. Rodzić po ludzku to empatia, oddanie i prawdziwa pomoc matkom a nie ta znieczulica to jest teraz. ..... Wieczór na szpitaknym korytażu, słychać dzwonek wezwania od jednej z matek leżących w jednym z pokojów na oddziale ginekologiczno położniczym. Za chwilę głos z pokoju pielęgniarek.... "znowu? Która to znowu dzwoni.... jezu...."...... tak tak. Takie to jest rodzenie po ludzku w Puławach. Z takim personelem to dupa blada. Strach dzwonka używać, bo można przeszkodzić pani pielęgniarcenp. w czytaniu gazety. I się rozzłości i w tej złości potraktuje jak szmate....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....no i przywlekli tego mojego rozwrzeszczanego bachora kiedy spałam, żeby go nakarmić co za bezczelność zupełnie jak za komuny teraz mamy wolność i mogę robić co mi się podoba, palić kiedy mi się chce i spać kiedy mi się chce, a od tego oni są, żeby się dzieckiem zajmowali 24 godziny na dobę,....  
  Współczuję temu biednemu dzieciątku, że ma taką debilkę za matke. Biedne dzieci. Naprawdę biedne dzieci nie zasługują na to.... Jezu co się dzieje z ludźmi, że tacy są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ola/Olo Nie wyczuliście ironii w tekście supermamy? Jej tekst to karykaturalne przedstawienie roszczeniowych zachowań supermam. Wykażcie trochę empatii "pielęgniarom". Wiecie, że zdrowie i życie waszych dzieci zależy od nich, co najmniej w tym samym stopniu jak od lekarzy? Wiecie, że lekarz za jeden dyżur dostaje więcej niż "pielęgniara" za cały miesiąc? Wiecie, że lekarz prawie cały dyżur nocny zwyczajnie śpi? Jeszcze raz podkreślę 1dyżur nocny lekarza=12godzin=4godziny pracy + 8 godzin snu = pensja "pielęgniary" = 168 godzin pracy + 0 godzin snu. Życie boli nie tylko Was kochane supermamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital w Puławach jest OK. Mam porównanie z Lublinem. W Puławach są dużo lepsze warunki, a po remoncie pewnie będzie jeszcze lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jak by personel wymienili!!!!!!!!!!!!!!Bo traktują kobiety rodzące jak zło konieczne!!!!!!!!!Bezczelność lekarzy i personelu niższej rangi nie zna granic!!!!!Jak łapówki nie dasz to się męczysz całymi dniami żeby urodzić!!a ich to nie interesuje!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jak by personel wymienili!!!!!!!!!!!!!!Bo traktują kobiety rodzące jak zło konieczne!!!!!!!!!Bezczelność lekarzy i personelu niższej rangi nie zna granic!!!!!Jak łapówki nie dasz to się męczysz całymi dniami żeby urodzić!!a ich to nie interesuje!!!!!!!!
Taka niestety prawda,bez KOPERTY nie ruszysz !!!!  to tylko możliwe w tym dzikim kraju,wszystko na łapówkach stoi,tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...