Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W peruce do banku. Jak oszuści wyłudzali kredyty w Lublinie

Utworzony przez tT, 2 października 2013 r. o 15:10
2mln na trzech= 660 tys  niech kazdy dostanie po 8 lat, za dobre sprawowanie wyjdą po 4 czyli po 48 miesiącach pracowali rok to daje 60 m-cy wychodzi na czysto po 11tys na miesiąc emigrować nie trzeba :- ). Zawsze powtarzałem ze w tym kraju n aswoje wyjdzie tylko złodziej oszust k...wa i polityk ... ale ten to akurat swoją osobą łaczy pozostałe profesje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet po osiem nie dostana.....góra po dwóch latach będą mogli cieszyc się z kasy na wolności:) masz łeb i h.j to kombinuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na początku rudy ps. kobra z janikowa wyłudzał vat a teraz wyłudza kredyty i nigdy nie siedzi bo zaraz podda się samo ukaraniu i zgoni winę na kogoś innego ,handlarz viagry  doigrał się,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo w tym kraju lepiej jest kombinowac ,ryzykowac niz uczciwie pracowac za 1100 zl..ci w Rzadzie kradna codziennie i jakos ich nie zamykaja..Kobra i Ziólek powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio założyłem konto niby miałem zarobić 2000zł bo mieli komorników itd okazało się że nabrali kredytów kwota 5.5tyś zł.Byłem debil wozili się Audi  b 3 na LC niby Paweł Maik ostrzegam z Chojna.Okolice Piask koło Lublina ktoś coś wie proszę o info gg 8236134
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na początku rudy ps. kobra z janikowa wyłudzał vat a teraz wyłudza kredyty i nigdy nie siedzi bo zaraz podda się samo ukaraniu i zgoni winę na kogoś innego ,handlarz viagry  doigrał się,
kalak z vatu to ty żyłeś , a gdybyś brał viagrę to nie było by problemow z Olą, pilnuj zony rogaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...