Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SZOK (^^)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby tak dalej:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zaoszczędził spalił przez te kilkanaście kilometrów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże:( jak można tak być pustym?:( jechać specjalnie tankować bo tanio jest?:( obliczcie sobie ile oszczędzacie tankując 30 litrow:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to właśnie chodzi rzeby robol nie umiał liczyć. nadawał się do pracy za psie grosze ale debil.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracownikiem stacji marketowej ale nie tej co w artykule. Potwierdzam dziś było bardzo dużo ludzi. A ceny z dnia na dzień spadają 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Andrzeja do tej pory nie stać było na zatankowanie do pełna 50 litrowego zbiornika, ciekawe zatem kiedy wymieniał klocki,czy tarcze hamulcowe, remontował zawieszenie lub kupił nowe opony do swojego bolidu (bo samochodem to on na pewno nie jeździ)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na łukoil 4,66 ciekawe dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano właśnie - po damski "wuj" tracić kilkanaście/kilkadziesiąt minut dla kilku złotych różnicy na baku? Pan Andrzej zatankował "pod korek" pierwszy raz w tym roku... a ja właściwie inaczej nie tankuję od nastu lat - bo po co jeździć na stację benzynową po niepełny bak, tylko po to, żeby kilka dni później jechać znów (a nie mieć przez tydzień-dwa święty spokój?). Bak mam 70 litrów a nie 50... a i tak nie widzę sensu stać w kolejkach po benzynę tańszą o 10 czy nawet 20gr na litrze tam, gdzie są kolejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na łukoil 4,66 ciekawe dlaczego
na orlenie 4,65 ciekawe dlaczego...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualne ceny. Można samemu aktualizować Cenapaliw.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Putinowi (a właściwie wojnie gospodarczej przeciwko Rosji)  dowiedzieliśmy się, że ropa może być 60 USD a nie po 130 a u nas paliwo po 4,30 a nie po prawie 6 złote i wszystkim się opłaca...! Korzystajmy bo naftowcy odbiją sobie straty i to szybciej niż nam się wydaje...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie, to na Ukrainie może byc taka wojna na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na orlenie 4,65 ciekawe dlaczego...?
A dlatego aby tam nie tankować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapominajmy, że za kulisami tak niskich cen paliw stoi polityka USA oraz innych państw wobec Rosji Wolałbym "normalne" ceny z perspektywą spokojnych wszystkich świąt, wolnych od myślenia o "groźnym" sąsiedzie :( No ... najlepiej byłoby mieć i niskie ceny i zawsze spokojne święta, czego wszystkich czytelnikom Dziennika Wschodniego życzę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena by była jeszcze niższa ale nawet ok 2-2,50zł. Akcyza na paliwie to 30%, podatek 19%, opłata paliwowa 2% i marża sprzedawców (to tylko) 3% ! Przed opodatkowaniem cena jest o ponad połowę niższa! (46%)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mojej wiedzy tankowanie do pełna  nie jest uzależnione od ceny paliwa tylko od kilometrów, które chcemy przejechać. Uwaga dotyczy pana z Hondy z artykułu, który uzależnia wielkość tankowania od ceny a nie od trasy, którą chce przejechać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cieszcie się za wcześnie, że paliwo tanie -bo jeszcze szykują nam solidne podwyżki OC samochodów... Tyle tylko dobrze, że OC płaci się raz w roku (o ile ktoś nie płaci w ratach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mojej wiedzy tankowanie do pełna  nie jest uzależnione od ceny paliwa tylko od kilometrów, które chcemy przejechać. Uwaga dotyczy pana z Hondy z artykułu, który uzależnia wielkość tankowania od ceny a nie od trasy, którą chce przejechać ???
 
Wg mojej wiedzy tankowanie do pełna  nie jest uzależnione od ceny paliwa tylko od kilometrów, które chcemy przejechać. Uwaga dotyczy pana z Hondy z artykułu, który uzależnia wielkość tankowania od ceny a nie od trasy, którą chce przejechać ???
Trochę to wstyd, że Pan z Hondy ma solidne auto, a nie tankuje do pełna... Też mam Hondę (przedtem Renówkę) i ani razu nie tankowałem inaczej niż "do pełna"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże:( jak można tak być pustym? :( jechać specjalnie tankować bo tanio jest? :( obliczcie sobie ile oszczędzacie tankując 30 litrow:(
 
Boże:( jak można tak być pustym? :( jechać specjalnie tankować bo tanio jest? :( obliczcie sobie ile oszczędzacie tankując 30 litrow:(
A może jeszcze przedświąteczne zakupy zrobił "przy okazji" jadąc po paliwo? Boże :( jak można być tak pustym, aby na to nie wpaść, że może gość przy okazji zakupy robił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...