Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Kraśniku już rzeźbią figury papieży. Staną w parku

Utworzony przez JP 202, 24 kwietnia 2014 r. o 19:06 Powrót do artykułu
"Nie stawiajcie mi pomników tylko módlcie się za mnie" ale kto by się przejmował słowami jakiegoś Wojtyły :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Figury zostaną pokazane mieszkańcom miasta w niedzielę w dniu kanonizacji papieży". Papieży??? To ilu ich będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo w końcu JP na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Figury zostaną pokazane mieszkańcom miasta w niedzielę w dniu kanonizacji papieży". Papieży??? To ilu ich będzie?
  Czyżby wyłączyli Ci googla? Będzie ich dwóch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore miasto to i chore pomysły.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę przeczytać artykuł z onet "Papieski kicz podbija Polskę"- "Estetyka papieskich pomników przypomina estetykę ogrodowych krasnali - a wiernych coraz mniej". Tak widzą m.in. Kraśnik w Europie!!! O zgrozo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore miasto to i chore pomysły.Amen.
Tak? A ja się dobrze czuję i wyniki badań też mam dobre:) Wyluzuj Tadeusz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę przeczytać artykuł z onet "Papieski kicz podbija Polskę"- "Estetyka papieskich pomników przypomina estetykę ogrodowych krasnali - a wiernych coraz mniej". Tak widzą m.in. Kraśnik w Europie!!! O zgrozo!!!
Onet? A któż tam zagląda? Bo i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycinka zdrowych pięknych drzew dla takiego kiczu jak ktoś tu trafnie określił to nie był dobry pomysl.Wydaje sie że Pan Bóg wszystkim wam odebral rozum.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadziu, chyba masz gorączkę? Zrelaksuj się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę przeczytać artykuł z onet "Papieski kicz podbija Polskę"- "Estetyka papieskich pomników przypomina estetykę ogrodowych krasnali - a wiernych coraz mniej". Tak widzą m.in. Kraśnik w Europie!!! O zgrozo!!!
    W jedynym słusznym tygodniku niedziela napiszą ciut inaczej: "Estetyka papieskich pomników przypomina estetykę świętych figur - a wiernych dzięki temu jest coraz więcej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ta wiara w tym Kraśniku spłycona, prymitywna i wrzaskliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na tę fotkę i obraża ona me uczucia religijne, już prawie JP 2 leży utytlany w ziemi, a na nim dziewczyna siedzi okrakiem i dłubie. Trochę szacunku przy tej robocie... to jest szarganie i poniewieranie świętości. Widziałem jak w Wieliczce pod ziemią rzeżbiarz wykonywał figurę papierza. Kłoda soli ustawiona pionowo, a artysta stoi lub klęczy w czasie pracy. Kraśnik to jednak wiocha i takie to wszystko prymitywne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycięto 26 drzew z parku żeby je znowu "po  obróbce" postawić w parku - dla mnie bez sensu. Mogły sobie nadal rosnąć, park nazwać imieniem papieża a nie skazywać je na ścięcie - byłoby ładniej i zdrowiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pomniki w parkach przynoszą wstyd,Po pomnikach generałów i rosyjskich żołnierzy przyszedł czas na Świętych.Trochę logiki by nie zaszkodziło, Marnotrastwo ,działania pod publiczkę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Onet? A któż tam zagląda? Bo i po co?
Dlaczego nie?!Zaglądam wszędzie...wp,interia,o2,onet,metroMSN itp... znajdziesz tam podobne informacje.Plotek omijam bo mnie nie interesuje. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycięto 26 drzew z parku żeby je znowu "po obróbce" postawić w parku - dla mnie bez sensu. Mogły sobie nadal rosnąć, park nazwać imieniem papieża a nie skazywać je na ścięcie - byłoby ładniej i zdrowiej
Wycięto 26 drzew z parku żeby je znowu "po obróbce" postawić w parku - dla mnie bez sensu. Mogły sobie nadal rosnąć, park nazwać imieniem papieża a nie skazywać je na ścięcie - byłoby ładniej i zdrowiej
-[pisano o ścięciu 231drzew !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakaś profanacja, ta baba rzeźbiarka siadła dupą na papieża.... gdzie jest ksiądz? gdzie służby prezydenta, ona jakby uoprawia sex z drzewem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten autor (aa) z dziennika to zapewne jakiś komuch na emeryturze i normalnie się nabija z tego pomysłu i z tych artystów. Oto co napisał:    
Romanowski przyznaje, że to nie pierwszy Ojciec Święty jego autorstwa. – Postaci Jana Pawła II zrobiłem już trzy albo cztery. Wszystkie w betonie – mówi. – Jedną figurę zamówiła prywatna osoba do ogródka. Kolejny, nieco mniejszy papież, stoi przed remizą strażacką.
Ale jaja, co? Takie to przaśne... papież się w niebie normalnie wstydzi jak widzi tę kraśnicką parodię jego nauczania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten autor (aa) z dziennika to zapewne jakiś komuch na emeryturze i normalnie się nabija z tego pomysłu i z tych artystów. Oto co napisał:
Romanowski przyznaje, że to nie pierwszy Ojciec Święty jego autorstwa. – Postaci Jana Pawła II zrobiłem już trzy albo cztery. Wszystkie w betonie – mówi. – Jedną figurę zamówiła prywatna osoba do ogródka. Kolejny, nieco mniejszy papież, stoi przed remizą strażacką.
Ale jaja, co? Takie to przaśne... papież się w niebie normalnie wstydzi jak widzi tę kraśnicką parodię jego nauczania.
  znowuż są obrażane moje uczucia religijne bo ten Romanowski płodzi i ustawia naszego Ojca Świętego jak krasnale ogrodowe Jezuniu Drogi! Koło remizy Papieża Świętego postawili! Przecież wiadomo co tam sie wyprawia wieczorami wszystkie węgły obsikiwane bójki i szarpaniny oraz wóda i seks  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...