Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Kraśniku będą produkować części do samolotów

Utworzony przez hyt, 26 sierpnia 2014 r. o 07:25 Powrót do artykułu
Zapewne lokalne POwstwo zgrzyta z wściekłości ząbkami. W przedwyborczym szale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należę do lokalnego PO, ale zgrzytam...burmistrz powinien sprawdzić co to jest branżowy podział przemysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za działkę przy u. Fabrycznej kanadyjski inwestor zapłaci miastu 400 tys. zł." co to kur.... za brednie przecież wcześniej był przetarg na 375tys i sie nie zgodzili to co teraz dali wiecej ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za działkę przy u. Fabrycznej kanadyjski inwestor zapłaci miastu 400 tys. zł." co to kur.... za brednie przecież wcześniej był przetarg na 375tys i sie nie zgodzili to co teraz dali wiecej ?
A kto bogatemu zabroni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za działkę przy u. Fabrycznej kanadyjski inwestor zapłaci miastu 400 tys. zł." co to kur.... za brednie przecież wcześniej był przetarg na 375tys i sie nie zgodzili to co teraz dali wiecej ?
A gdzie przy ul. Fabrycznej są wolne działki na taką inwestycję ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto bogatemu zabroni?
Poprzedni burmistrz za kible, które warte były 40000zł/szt. (na tyle wycenił je producent), zapłacił 100000zł/szt.! I żaden z radnych nie miał nic przeciwko temu! Ci radni nadal są radnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka samowolka jesli chodzi o władze miasta. ____________ Gustowne gorsety  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno mają produkować tam podkładki pod nakrętki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będą płacić to nawet gówno w papierek można zawijać.Praca jest najważniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będą płacić to nawet gówno w papierek można zawijać.Praca jest najważniejsza
Ale nie 8 zł  na godz !!!   z takim podejściem ??  nie rób z siebie murzyna i idioty bo to wtedy nazywa się  " MURZYŃSKOŚC " jak to jeden żyd mówił w  " taśmach kelnerów "  Świat się śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napiszę tak miałem okazję pracować dla Pana Andrzeja w Kanadzie w Kanadzie w głównym oddziale Cyclone mfg i bardzo dobrze wspominam ten rok. Fakt jest ze wymaga się sporo sumienność zaangażowania i uczciwości o co w Polsce bywa ciężko. Traktowanie pracownika w Polsce a tam to różne bajki jednak wymagania itd tez. Osobiście chciałbym żeby takie firmy "ladowaly" i u nas ale ludzie tam się wymaga kultury w pełnym słowa znaczeniu, z czym u nas bywa różnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno mają produkować tam podkładki pod nakrętki :)
wierz mi ją wiem czym się zajmuje ta firma i być może na początek będą to nakrętki ale w tej branży trzeba sobie wyrobić markę żeby pójść dalej. Pracowałem w tej firmie jeszcze za oceanem i wiem jakie są standardy i ile się trzeba napocic by dostać solidny kontrakt. Nikt nie puści świeżych ludzi obrazu do poważnych części bo jedna wtopa to być albo nie być w oczach takiego klienta jak Boeing poza tym robić części na fajnych maszynach i się rozwijać to i tak lepiej niż nic nie robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tam pracował na IEC w Kanadzie w tej firmie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Kanadzie i pracuję w Cyclonie, u P. Sochaja. Firma zatrudnia ponad 500 osób. Pan Andrzej jest wyjątkowym człowiekiem - nie słychać o nim w Polonii a bardzo Polakom pomaga i ich zatrudnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...