Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brakło plecków i zostali wysłani na rubieże wschodnie,tam tak ludzie nie dają na tacę i nie odprawia się 30 intencji na mszy. nazwał bym to zesłaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję duchownym przenoszonym często wbrew ich woli i za kare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieny wyruszają na żer !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam,że sporawo jest tych ogierków.Będą łzy rozstania z parafiami i dziewczętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Hieny wyruszają na żer !!!
Oj ty człowieku? A wiesz kto to jest hiena? A ty może wybierz się do Holandii!!!!!!!!!!! Może będzie spokój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak biedaku tylko się pienisz i szczekasz!! Ale rób tak dalej tyle ci pozostało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha Ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX, tadzu, dżon, pewnie chcielibyście być ogierami, ale jesteście tylko wyliniałe wałachy, obrośnięte starym gnojem, a każda klacz rusza z kopyta jak najdalej na widok waszych końskich pyskow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka, byłem pewien, że zareagujesz na durne wypowiedzi tych bałwanów. U nich każda informacja, pierwszy lepszy temat, np o zbieraniu grzybów w lesie też byłaby powodem do oczerniania kościoła, księży, moherów, o, pewnie pieprzyli by, że zamiast kapeluszy, grzyby mają moherowe berety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam w wielkim stopniu to środowisko Księży mam wielki do niektórych żal za ich działalnośc duszpasterską Za ich kastowość jak oni nazywają Branżą Kościól mam żal. Proszę nie milić tego z wiarą i Kościołem i z tymi biednymi i którzy się codziennie modlą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy za ostatnie zmiany naszemu Księdzu Biskupowi! Tak trzymać pozdrawiają diecezjanie i parafianie z Zamościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak zmiany w 2010r na Zamojszczyznie . Znow bunt? nie przeszli księza na nowe parafie.? Szkoda.Wszystkie dieceje już przetasowania podały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może by tak zmiany księży w powiecie lubaczowskim w gminie Cieszanów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany w Cieszanowie i okolicach,,, wyrzucić stare pierniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...