Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W czym ksiądz zada szyku? W Lublinie trwają Targi Sakralne

Utworzony przez Syn Księdza., 23 września 2014 r. o 19:08 Powrót do artykułu
(...)
Ostatnio edytowany 23 września 2014 r. o 21:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na tych targach można kupić księdza. Mam tylko jeden warunek, żeby był młody i wyposzczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz wchodzi w księdza a w parafii nędza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem i co-nieco nagralem. Dzwony są ekstra, ale te ich "ostre hamulce" po zakończeniu dzwonienia to najgorsze bandyctwo Wszechczasów i "zniszczenie klimatu/nastroju" dzwonienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parada próżności.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są targi? To jest parodia targów, hala swieci pustkami. Na zwykłym targu pod zamkiem jest więcej wystawców...   Jeszcze inna kwestia, to oznaczenie dojazdu - jak ktos jest spoza Lublina i nie zna miasta, to raczej będzie sie gubił.   SacroExpo w Kielcach - to są dopiero targi sacralne. Znaki od rogatek prowadza na miejsce, a w srodku 3 hale zapełnione maksymalnie, do tego jeszcze kilku wystawców na wolnym powietrzu i to jest impreza.   Choc do Lublina mam sentyment, to niestety musze tym razem pochwalić Kielce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kielcach odbywają sie jeszcze inne, poza Sacro EXPO, imprezy targowe. Mam tu na myśli targi wojskowe oraz turystyczne. Za każdym razem sa to ważne wydarzenia, przyciągające daną branżę. A u nas? Pomimo szumnych zapowiedzi, budowy całkiem niezłego obiektu, nie mamy imprezy, która chociaż w jednej trzeciej mogłaby dorównać kieleckiej. Nie wiem, kto jest za to odpowiedzialny, ale widać brak fachowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...