Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Damian jest najlepszyy! ;d głosowałam od pierwszego odcinka właśnie na Ciebie ! jesteś zajebistyy ;****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i jest dobry ale strasznie bezczelny a tak apropos co to za dziwne nazwisko on ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Piotrek powinien wygrac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygrał najlepszy it's all... a Damian ma ,,dziwne" nazwisko bo jego ojciec nie jest Polakiem ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian był najlepszy i zasłużył na zwycięstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy byli super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rozczarowana. No tak. Wygrał Damian. Może i potrafi śpiewać ale jest bezczelny. Zapatrzony tylko w siebie samego. Wygląda jak diabeł. Pasuję do Nergala nie ma co. A wygrać powinien Antek. Wysłałam na niego pięć sms. A jakie on ma nazwisko ten Damian. Wolę iść do opery niż na jego występ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze że wygrał damian jest był i będzie najlepszy.jak ten antek mógł dojść tak daleko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek był najgorszy.śpiewa jak wokalista zespołu feel.(powinien jodłować a nie śpiewać!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko Damiana to zasługa jego taty , przyjechał na wymianę studencką z Nigeri . ! PIOTREK okropnie śpiewa . ! Cieszę się że Damian wygrał . ! Ma zajebiste włosy < 3 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiewali obaj fantastycznie,ale nie ulega watpliwosci, ze Damian byl najlepszy. Serdeczne gratulacje.Lubliniak,nie czepiaj sie Jego nazwiska bo to jest nieelegancko,Mateusz rowniez nie nazywa sie "Kowalski" i co? spiewa rowniez pieknie-slucha sie Go rowniez z wielka przyjemnoscia. Milego sluchania wszystkich uczestnikow-warto!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zikak napisał:
Spiewali obaj fantastycznie,ale nie ulega watpliwosci, ze Damian byl najlepszy. Serdeczne gratulacje.Lubliniak,nie czepiaj sie Jego nazwiska bo to jest nieelegancko,Mateusz rowniez nie nazywa sie "Kowalski" i co? spiewa rowniez pieknie-slucha sie Go rowniez z wielka przyjemnoscia. Milego sluchania wszystkich uczestnikow-warto!!!
Ja rowniez serdecznie gratuluje wszystkim uczestnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda jak Diabeł? i jakie ma nazwisko ? Komuś się załącza rasizm ! pochwal się swoim... może jest się z czego pośmiać. Bardzo łatwy sposób krytykowania "wirtualny" anonimowy, każdego z uczestników powinno podziwiać się za odwagę , bo walczyli o swoje marzenia. A wygrał najlepszy, na rynku muzycznym jest masa wiele podobnych głosów i wykonawców, widocznie dosyć ludziska mają muzyki w stylu kapeli feel. Każdy z nas oglądając ten program miał swojego faworyta. Do Agnieszki, powinnaś się wstydzić za to co napisałaś, to fajnie że wyrażasz swoje emocje, ale w sposób dość prostacki. Dlaczego zawsze my widzowie tak się poniżamy walcząc o swoich faworytów, a sami zainteresowani potrafią zachować się wobec siebie fair play? GRATULUJE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM - każdy z Was jest wygrany !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie: www.gis-szkolenia.pl warto skorzystać! zapraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antek spiewa fenomenalnie, ostatnia pioesenka była rzeczywiscie "Feelowska", ale Daniela piosenka też smierdziała plagiatem, a wykonanie było dośc przeciętne. Ogólnie wszyscy finalisci byli fantastyczni.Życze wszystkim sukcesów !!! Ale Antek... poezja !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym programie znalazło się wielu fantastycznych wykonawców, jak w żadnym innym. Aż żal , że musieli odpadać. Najbardziej mnie osobiście wzruszał ANTEK. Antek i jeszcze raz Antek. Ma niesamowity głos. Klasa sama w sobie. Najwyższa półka. Oby go nie zmanierowali. ANtek zostań sobą!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Antek powinien wygrac ten program a nie Damian!! Antek ma niesamowity głos i sposób w jaki go wydobywa.On ma rowniez niesamowity styl ubioru ktory mogliśmy wczoraj zobaczyć w the voice of Poland!Ja poprostu go kocham!!!!!<33333333333333
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z Anieszka ona naprawde wie co najlepsze.Powiem ze rozczarowalam sie wczorajszym werdyktem zrobilo mi sie poprostu smutno jak go uslyszalam;( ,ale i tak dla mnie ten program wygral ANTEK!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolka napisał:
Zgadzam sie z Anieszka ona naprawde wie co najlepsze.Powiem ze rozczarowalam sie wczorajszym werdyktem zrobilo mi sie poprostu smutno jak go uslyszalam;( ,ale i tak dla mnie ten program wygral ANTEK!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...