Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Van Rompuy na Twitterze: Tusk wybrany na szefa Rady Europejskiej

Utworzony przez Nikodem Dyzma, 30 sierpnia 2014 r. o 20:11
"Co oni we mnie widzą ?  I Nina na mnie liczy. Jestem ..... coś ..... Nie wiem co mam robić, wpakowałem się z tym angielskim. Cholerny Oksford. Przecież oni od razu się zorientują, że ja ani be ani me. Żorż mnie nauczy ! "  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród złodziei wybuchła panika,Donald zmienił rewir na większy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Premierze !!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UCIECZKA KSIĘCIA PONIŃSKIEGO Adam Łodzia Poniński, sposobem jak złodziej, Wylazł dziurą i uciekł za pomocą łodzi. Nie frasuj się o jego ostatecznym zgonie, Komu jest przeznaczone wisieć, nie utonie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta i śitwa żydowska kaszubskiego żyda nie zostawi w POtrzebie,narobił przekrętów,afer i spie rdolił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile warta jest ta cała Unia pokazuje właśnie ta sytuacja. Człowiek, który doprowadził własny kraj do dna, w nagrodę dostał ciepłą posadkę. Jak nazwać premiera, który ucieka jak szczur z tonącego okrętu, który sam zatapiał? Mamy wyjątkowe szczęście do władz, które najpierw nas pogrążą, a potem zostawią, zamiast ponosić konsekwencje swoich działań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek, który doprowadził własny kraj do dna, w nagrodę dostał ciepłą posadkę. Jak nazwać premiera, który ucieka jak szczur z tonącego okrętu, który sam zatapiał?
 Posadę dostał dzięki mocnym graczom czyli Merkel i Cameronowi. Teraz im się odwdzięczy wiernie wykonując ich polecenia. A w Polsce spróbuje ulokować na stanowisku premiera Kopaczową. Żeby przeczekać te 2,5 roku (tyle trwa kadencja Przewodniczącego Rady Europejskiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był wiernym sługą merkel i wykończył nasz kraje i ona teraz się nim zajęła, także nie dadzą sobie zginąć, drą ile się. da dla siebie, niech idzie w cholerę, bo jako pracownik budżetówki przez niego klepię biedę nie mając od 5 lat ani grosza podwyżki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Posadę dostał dzięki mocnym graczom czyli Merkel i Cameronowi. Teraz im się odwdzięczy wiernie wykonując ich polecenia. A w Polsce spróbuje ulokować na stanowisku premiera Kopaczową. Żeby przeczekać te 2,5 roku (tyle trwa kadencja Przewodniczącego Rady Europejskiej).
POsadę dostał za wykonanie zadania,rozpi rdolił ten kraj i jego gosPOdarkę do cna i przecież o to tu chodziło,dostał teraz od żydów  "ciastko "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same sukcesy dzisiaj. Polska pokonała Serbię, Bartek Zmarzlik wygrał żużlową rundę GP, rudy uciekł z kraju. Super, trzeba jeszcze tylko resztę darmozjadów niekoniecznie polskiego rodowodu wywalić z Polski... I wtedy powiemy: Polska dla Polaków, nie tylko teoretycznie... A paczka pod tytułem: "Ch...j, d...pa i kamieni kupa" pojedzie do Izraela...:):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam te wasze wypowiedzi to jeszcze raz weryfikuje chęć powrotu do kraju z emigracji. Debilizm może być zaraźliwy. Nawet premier Tusk jest doskonałym przykładem tego że Polak jest doceniany i wyróżniany ale za granicą. Sami siebie gównem obrzucamy a później narzekamy i jęczymy jak to źle i nie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jest to bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich: 1. szkodnika, największego jakiego mieliśmy od 1945 roku, nie ma w polsce, naszkodził i dał dyla, oby na zawsze. 2. te stare, głupie baby, szczególnie z warszawy, na kogo one teraz będą głosowały, skoro, z polskiej sceny politycznej    znikł ich "goguś"?? 3. następca, ktokolwiek nim będzie, natychmiast rozwiąże tę tzw."radę gospodarczą przy premierze" , czyli zgraję    darmozjadów łasych na pieniądze, o gospodarce mających takie pojęcie, jak ja o fizyce kwantowej! 4. obrady w brukseli, będzie prowadził po angielsku, ten poliglota z bożej łaski!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam te wasze wypowiedzi to jeszcze raz weryfikuje chęć powrotu do kraju z emigracji. Debilizm może być zaraźliwy. Nawet premier Tusk jest doskonałym przykładem tego że Polak jest doceniany i wyróżniany ale za granicą. Sami siebie gównem obrzucamy a później narzekamy i jęczymy jak to źle i nie dobrze.
  to baranie wróć tutaj i spróbuj żyć bez pracy albo jak dostaniesz to za najniższą krajową, mądry bo wyjechał, karze swoim dzieciom też wyjeżdżać, siedzieć tutaj i klepać biedę do jakiej doprowadził tusk itp. szmaciarze  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam te wasze wypowiedzi to jeszcze raz weryfikuje chęć powrotu do kraju z emigracji. Debilizm może być zaraźliwy. Nawet premier Tusk jest doskonałym przykładem tego że Polak jest doceniany i wyróżniany ale za granicą. Sami siebie gównem obrzucamy a później narzekamy i jęczymy jak to źle i nie dobrze.
A zmowa z sovietami i z naszymi pachołkami Moskwy co do ZAMACHU  SMOLEŃSKIEGO  ,największy sukces tych bandytów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  I jest to bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich: 1. szkodnika, największego jakiego mieliśmy od 1945 roku, nie ma w polsce, naszkodził i dał dyla, oby na zawsze. 2. te stare, głupie baby, szczególnie z warszawy, na kogo one teraz będą głosowały, skoro, z polskiej sceny politycznej    znikł ich "goguś"?? 3. następca, ktokolwiek nim będzie, natychmiast rozwiąże tę tzw."radę gospodarczą przy premierze" , czyli zgraję    darmozjadów łasych na pieniądze, o gospodarce mających takie pojęcie, jak ja o fizyce kwantowej! 4. obrady w brukseli, będzie prowadził po angielsku, ten poliglota z bożej łaski!  
Najlepsze POlskie  GÓwno exPOrtowe bu,ha,ha,ha.  angielskiego się nie nauczył bo nigdy na zmywaku w Irlandii nie zapier dalał a teraz by mu się przydało,wstyd i żenada,taki duży a nie mówi POprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jad, żółć i zawiść, tym buraki pisowskie próbują leczyć kompleksy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecenas, Ty zostań tam gdzie jesteś i żyj sobie z przekonaniem, iż swój swego docenił, a my przynajmniej zachowamy to co mamy, bez tego człowieka, który nic dobrego dla naszego kraju nie zrobił. Oczywiście nie zmienia to faktu, że ci co zostali, bez względu na partię, także nie są tym czego Polska potrzebuje najbardziej, bo to głównie karierowicze i chorągiewki, ale przynajmniej jednego mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrujnował gospodarkę całego kraju,rozpi erdolił cała naszą ojczyznę a teraz tak normalnie dołączył ten żyd kaszubski do reszty diaspory unijnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zmowa z sovietami i z naszymi pachołkami Moskwy co do ZAMACHU  SMOLEŃSKIEGO  ,największy sukces tych bandytów !!
Uciekł !!!  bandyta,kto go teraz rozliczy za Smoleńsk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to baranie wróć tutaj i spróbuj żyć bez pracy albo jak dostaniesz to za najniższą krajową, mądry bo wyjechał, karze swoim dzieciom też wyjeżdżać, siedzieć tutaj i klepać biedę do jakiej doprowadził tusk itp. szmaciarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...