Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Burmistrzu gdzie obwodnica !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu gdzie obwodica!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu, damy radę org.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
targ 2mln - kiedy się zwróci? ile drzew ubyło na skwerze? ile padnie za kilka lat bo podcięto im korzenie? ile kosztował remont parkingu przy parku a ile płaci dzierżawca i na ile lat jest umowa? burmistrz liczy na to że mieszkańcy będą go szanować, czy strach mu wystarczy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tema o nałęczowie, ale napiszę nie na temat ale w nałeczowie   jest sobie pewna lodziarnia, siedzi tam jegomość "pan" w oklarach, nic do gościa nie mam ale zwrócił na mnie uwagę (zresztą nie pierwszy raz)   przyjmując pieniądze za towar, udaje ze wpisuje na kase "pik-pik" i bzik, kasa się otwiera paargon nie wyskakuje, pan kasuje transakcje na kasie i gotówę wrzuca sobie do szufladki - dobre udawanie   ale było też tak że bez udawania kase bierze paragonu nie klepie   ale żeby nie było tak hoho, no to widziałem też jak się chyba pomylił parago wydał   byłem tam nie raz i moze z jeden raz paragon widziałem wydrukowany   także proszę pana, dobrze pan kombinujesz (dla siebie) ale płacę i ja podatki płać i pan, a jak nie to mi tego loda sprzedaj bez vatu a nie bierze sobie netto (swoje słuszne) a na moim vacie sie pan bogacisz   dziękuję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum nadal w oplakanym stanie!! Straszy CPN i naprzeciwko stare i rozwalajace sie budy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
targ 2mln - kiedy się zwróci? ile drzew ubyło na skwerze? ile padnie za kilka lat bo podcięto im korzenie? ile kosztował remont parkingu przy parku a ile płaci dzierżawca i na ile lat jest umowa? burmistrz liczy na to że mieszkańcy będą go szanować, czy strach mu wystarczy?
" Zygora" i Ćwieka nie ruszysz, dogadali się i razem trzepią $$$ za parkingi. Sitwa i kolesiostwo, gdzie CBA, gdzie policja, był jakiś przetarg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum nadal w oplakanym stanie!! Straszy CPN i naprzeciwko stare i rozwalajace sie budy!
Budy zakryte krzakami.Targ nie targ bo nikogo tam nie widać z kupujących bo na gliniane pierdołki zapotrzebowanie niewielkie.Zjeść tanio nie ma gdzie.Sklep rybny i smażalnia zamknięte.A takie inwestycje jak w Nałęczowie to dziś wszędzie robią z unijnych dopłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budy zakryte krzakami.Targ nie targ bo nikogo tam nie widać z kupujących bo na gliniane pierdołki zapotrzebowanie niewielkie.Zjeść tanio nie ma gdzie.Sklep rybny i smażalnia zamknięte.A takie inwestycje jak w Nałęczowie to dziś wszędzie robią z unijnych dopłat.
Ale głupoty wypisujecie. Jestem puławianką, co kilka dni jestem w Nałęczowie, bo mam tam rodzinę. Miasto pieknieje w oczach. O takim centrum Puławy mogą pomarzyć. Czasem trzeba wyciąc drzewa, ale nasadza się nowe. Nałęczów tonie w zieleni, jest czysty i bardzo estetyczny. Narzekacie na drogie restauracje. a jaki burmistrz ma wpływ na ceny ustalane przez prywatnych przedsiębiorców? Gminie działaności gospodarczej prowadzić nie wolno. Zamiast jęczeć, weźcie sprawy w swoje ręce i otwórzcie tani lokal. Choć z drugiej strony bardzo tanio i smacznie jest w Starej aptece. Za kilka zł można zjeść pyszny obiad. Co do obwodnicy, to jest to inwestycja marszałka, który ma w d...mieszkańców. Takie są rządy PO i PSL w Urzędzie Marszałkowskim. Burmistrz obwodnicy nie wybuduje, może tylko apelować i z tego, co widzę w mediach, robi to nieustannie. Mieszkańcy powinni mu pomóc i zamiast biadolić anonimowo w necie, pojechać na sesję sejmiku. Dlaczego takie znamienite postacie jak prof. Szyszkowska czy p. Axentowicz - słynni mieszkańcy nałęczowskiej ziemi nie pojadą w tej sprawie razem z burmistrzem do marszałka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupoty wypisujecie. Jestem puławianką, co kilka dni jestem w Nałęczowie, bo mam tam rodzinę. Miasto pieknieje w oczach. O takim centrum Puławy mogą pomarzyć. Czasem trzeba wyciąc drzewa, ale nasadza się nowe. Nałęczów tonie w zieleni, jest czysty i bardzo estetyczny. Narzekacie na drogie restauracje. a jaki burmistrz ma wpływ na ceny ustalane przez prywatnych przedsiębiorców? Gminie działaności gospodarczej prowadzić nie wolno. Zamiast jęczeć, weźcie sprawy w swoje ręce i otwórzcie tani lokal. Choć z drugiej strony bardzo tanio i smacznie jest w Starej aptece. Za kilka zł można zjeść pyszny obiad. Co do obwodnicy, to jest to inwestycja marszałka, który ma w d...mieszkańców. Takie są rządy PO i PSL w Urzędzie Marszałkowskim. Burmistrz obwodnicy nie wybuduje, może tylko apelować i z tego, co widzę w mediach, robi to nieustannie. Mieszkańcy powinni mu pomóc i zamiast biadolić anonimowo w necie, pojechać na sesję sejmiku. Dlaczego takie znamienite postacie jak prof. Szyszkowska czy p. Axentowicz - słynni mieszkańcy nałęczowskiej ziemi nie pojadą w tej sprawie razem z burmistrzem do marszałka?
  Dokładnie jak się wycina trzeba nasadzić - ale tego w Nałęczowie nie ma. Tylko wycinka. Co do czystości to im dalej od centrum tym większy z tym kłopot. Na skwerze trawka koszona i podlewana cały czas, a za bramą parkową pokrzywy rosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupoty wypisujecie. Jestem puławianką, co kilka dni jestem w Nałęczowie, bo mam tam rodzinę. Miasto pieknieje w oczach. O takim centrum Puławy mogą pomarzyć. Czasem trzeba wyciąc drzewa, ale nasadza się nowe. Nałęczów tonie w zieleni, jest czysty i bardzo estetyczny. Narzekacie na drogie restauracje. a jaki burmistrz ma wpływ na ceny ustalane przez prywatnych przedsiębiorców? Gminie działaności gospodarczej prowadzić nie wolno. Zamiast jęczeć, weźcie sprawy w swoje ręce i otwórzcie tani lokal. Choć z drugiej strony bardzo tanio i smacznie jest w Starej aptece. Za kilka zł można zjeść pyszny obiad. Co do obwodnicy, to jest to inwestycja marszałka, który ma w d...mieszkańców. Takie są rządy PO i PSL w Urzędzie Marszałkowskim. Burmistrz obwodnicy nie wybuduje, może tylko apelować i z tego, co widzę w mediach, robi to nieustannie. Mieszkańcy powinni mu pomóc i zamiast biadolić anonimowo w necie, pojechać na sesję sejmiku. Dlaczego takie znamienite postacie jak prof. Szyszkowska czy p. Axentowicz - słynni mieszkańcy nałęczowskiej ziemi nie pojadą w tej sprawie razem z burmistrzem do marsz  
Ale głupoty wypisujecie. Jestem puławianką, co kilka dni jestem w Nałęczowie, bo mam tam rodzinę. Miasto pieknieje w oczach. O takim centrum Puławy mogą pomarzyć. Czasem trzeba wyciąc drzewa, ale nasadza się nowe. Nałęczów tonie w zieleni, jest czysty i bardzo estetyczny. Narzekacie na drogie restauracje. a jaki burmistrz ma wpływ na ceny ustalane przez prywatnych przedsiębiorców? Gminie działaności gospodarczej prowadzić nie wolno. Zamiast jęczeć, weźcie sprawy w swoje ręce i otwórzcie tani lokal. Choć z drugiej strony bardzo tanio i smacznie jest w Starej aptece. Za kilka zł można zjeść pyszny obiad. Co do obwodnicy, to jest to inwestycja marszałka, który ma w d...mieszkańców. Takie są rządy PO i PSL w Urzędzie Marszałkowskim. Burmistrz obwodnicy nie wybuduje, może tylko apelować i z tego, co widzę w mediach, robi to nieustannie. Mieszkańcy powinni mu pomóc i zamiast biadolić anonimowo w necie, pojechać na sesję sejmiku. Dlaczego takie znamienite postacie jak prof. Szyszkowska czy p. Axentowicz - słynni mieszkańcy nałęczowskiej ziemi nie pojadą w tej sprawie razem z burmistrzem do marszałka?
   
Ale głupoty wypisujecie. Jestem puławianką, co kilka dni jestem w Nałęczowie, bo mam tam rodzinę. Miasto pieknieje w oczach. O takim centrum Puławy mogą pomarzyć. Czasem trzeba wyciąc drzewa, ale nasadza się nowe. Nałęczów tonie w zieleni, jest czysty i bardzo estetyczny. Narzekacie na drogie restauracje. a jaki burmistrz ma wpływ na ceny ustalane przez prywatnych przedsiębiorców? Gminie działaności gospodarczej prowadzić nie wolno. Zamiast jęczeć, weźcie sprawy w swoje ręce i otwórzcie tani lokal. Choć z drugiej strony bardzo tanio i smacznie jest w Starej aptece. Za kilka zł można zjeść pyszny obiad. Co do obwodnicy, to jest to inwestycja marszałka, który ma w d...mieszkańców. Takie są rządy PO i PSL w Urzędzie Marszałkowskim. Burmistrz obwodnicy nie wybuduje, może tylko apelować i z tego, co widzę w mediach, robi to nieustannie. Mieszkańcy powinni mu pomóc i zamiast biadolić anonimowo w necie, pojechać na sesję sejmiku. Dlaczego takie znamienite postacie jak prof. Szyszkowska czy p. Axentowicz - słynni mieszkańcy nałęczowskiej ziemi nie pojadą w tej sprawie razem z burmistrzem do marszałka?
  Co Ci się nie podoba w centrum Puław?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Zygora" i Ćwieka nie ruszysz, dogadali się i razem trzepią $$$ za parkingi. Sitwa i kolesiostwo, gdzie CBA, gdzie policja, był jakiś przetarg?
pocałuj ich tam gdzie slońce nie dochodzi bo Nałęczow bardzo się zmienil a sitwa Maziarskiego może władac kiblem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...