Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po prostu Lublin naie jest przygotowany na takie wizyty !!! A juz komunikacja miejska najmniej....dlaczego wszystkie linie muszą akurat przebiegac przez Centrum Miasta ??? Można chyba stworzyc tzw, "czerwone linie", które omijają Centrum poruszając jako pojady przyspieszone !!! Ta można połaczyć Bursaki z Weglinem przez np. Zelwerowicza, JPII... Majdanek z Czybami przez Zemborzycką ,LSM...lub  Zadębie ....itd    A tak pozostała nam "pajęczyna" trolejbusowa, przegubowce na Krakowskim Przedm. i totalny haos !!! PS, Dobrze , że wizyta zakończyła sie przed 13:00.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się czepiam, ale wizyta prezydenta Ukrainy była zaplanowana, więc chyba ZTM powinien jakoś przeciwdziałać takiemu zamieszaniu, choćby zmieniając trasę niektórych linii. Czy przypadkiem nie należy to do zadań ZTMu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu Lublin naie jest przygotowany na takie wizyty !!! A juz komunikacja miejska najmniej....dlaczego wszystkie linie muszą akurat przebiegac przez Centrum Miasta
Bo centrum miasta to główny cel podróży.  
Może się czepiam, ale wizyta prezydenta Ukrainy była zaplanowana, więc chyba ZTM powinien jakoś przeciwdziałać takiemu zamieszaniu, choćby zmieniając trasę niektórych linii.
Jechałem o godzinie 11 autobusem linii 34, to staliśmy 10 minut na Andersa do Mełgiewskiej i potem kolejne 10 minut na Wolskiej i pl. Bychawskim. W zwykły dzień przejeżdża się bez większych problemów. Więc nie tylko centrum się blokowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie są utrudnienia w kursowaniu pojazdów ZTM. Po godz. 15:30 autobus nr 40 ma opóźnienie 25 minutowe, lipowa i narutowicza to masakara w godzinach szczytu. Odwołać zarząd spółki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanym kraju dyrekcja ZTM już dawno stała by w kolejce w urzędzie pracy. W Lublinie nikt nie jest w stanie ruszyć Klanu Kamińskich - niech pani rzecznik odpowie ile osób z rodziny pani dyrektor tam pracuje - mąż , brat i kto jeszcze. Takie urzędnicze bydło rządzi w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tej porze to sie powinno w pracy siedziec a nie rozbijac po miescie autobusami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie są utrudnienia w kursowaniu pojazdów ZTM. Po godz. 15:30 autobus nr 40 ma opóźnienie 25 minutowe, lipowa i narutowicza to masakara w godzinach szczytu. Odwołać zarząd spółki. 
 
Codziennie są utrudnienia w kursowaniu pojazdów ZTM. Po godz. 15:30 autobus nr 40 ma opóźnienie 25 minutowe, lipowa i narutowicza to masakara w godzinach szczytu. Odwołać zarząd spółki. 
A wiesz czemu są utrudnienia? Bo duży % ludzi to idioci, którzy jadą swoim autem -a nie muszą... Ludzie sami "sztucznie" tworzą korki i wściekają się jeden na drugiego"że są korki"! Zamiast przesiąść się w komunikację, to jedzie swoim autem jeden dureń z drugim. Widać, że benzyna jest jednak za tania... Ja mam swój nowiutki samochód solidnej marki, ale nie jestem idiotą -do Centrum i po mieście wolę jazdę MPKiem -w dodatku nie muszę płacić za parkowanie w Centrum. Siadam w autobus -i jadę,nic mnie nie obchodzi - niech się kierowca martwi "jak dojechać". Nawet, gdy wiozę osobę na wózku inwalidzkim, to wolę eMPeK niż swoim autem się męczyć w korkach i płacić w Centrum za parkowanie. Auto służy mi jedynie na dłuższe wyjazdy za miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...