Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga naciągacz - Wydawnictwo ALTER z Sosnowca

Utworzony przez Gość, 17 lipca 2014 r. o 21:11
Uwaga!! W Międzyrzecu pojawił się człowiek, który dostarcza rzekomo zamówione książki telefoniczne, za które żąda 80 zł. Przy odmowie przyjęcia zaczyna straszyć karą w wysokości 140zł.   Książka wydana jest przez:   Wydawnictwo ALTER ul. Braci Mieroszewskich 122c 41-219 Sosnowiec   Nie dajcie się nabrać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga!! W Międzyrzecu pojawił się człowiek, który dostarcza rzekomo zamówione książki telefoniczne, za które żąda 80 zł. Przy odmowie przyjęcia zaczyna straszyć karą w wysokości 140zł.   Książka wydana jest przez:   Wydawnictwo ALTER ul. Braci Mieroszewskich 122c 41-219 Sosnowiec   Nie dajcie się nabrać!!!
Ja też mam od nich książke telefoniczną je beznadziejna ,wysłałam ją z powrotem ,ale pieniądzę już chyba  nie zobaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga!! W Międzyrzecu pojawił się człowiek, który dostarcza rzekomo zamówione książki telefoniczne, za które żąda 80 zł. Przy odmowie przyjęcia zaczyna straszyć karą w wysokości 140zł.   Książka wydana jest przez:   Wydawnictwo ALTER ul. Braci Mieroszewskich 122c 41-219 Sosnowiec   Nie dajcie się nabrać!!!
Witam   wczoraj  wlasnie  probowała  mnie  tez  nabrac  nachalna   kobieta   przez  tel  mowiac  ze   zaraz   przyjedzie  kurier z ksiazka  dla  mnie  -  nie  dala dojsc  do  slowa  -  wykrzyczalam  jej  co  o  niej  mysle  i  ze  nic  nie  odbieram  wiec  mnie  postraszyla   kara  250zl   i  ze  to  bedzie  dołozone  do  abonamentu  telef.   pojechalam  na  poczte  i  okazalo  sie  ze  nie  bylam  jedyna  w  tym  dniu   -  ostrzegam  cały  Wielun  - oszusci  z  Sosnowca   naciagaja    na  badziewie   a  wiec  nie  dajcie  sie  nabrac  - tutaj  chyba  tylko  Policja  jest  potrzebna  !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie może numer do tej "firmy"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie może numer do tej "firmy"
!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga!! W Międzyrzecu pojawił się człowiek, który dostarcza rzekomo zamówione książki telefoniczne, za które żąda 80 zł. Przy odmowie przyjęcia zaczyna straszyć karą w wysokości 140zł.   Książka wydana jest przez:   Wydawnictwo ALTER ul. Braci Mieroszewskich 122c 41-219 Sosnowiec   Nie dajcie się nabrać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badzmy istrozni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...