Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na fałszywe mandaty z ITD. Naciągają na fotoradar

Utworzony przez kierowca, 10 maja 2013 r. o 14:29 Powrót do artykułu
gdyby mi przysłali taki mandat pozwałbym ITD o rozpowszechanie moich danych osobowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie rzeczniku Alvinie Gajadhur,bank za niewłaściwe zabezpieczenie konta przyjmuje odpowiedzialność na siebie,ITD powinno zrobić tak samo,i za wyciek danych odpowiedzieć finansowo np. cel charytatywny-a nie umywacie ręce-jak nie patrzeć jest to niedopełnienie obowiązków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Panie rzeczniku Alvinie Gajadhur,bank za niewłaściwe zabezpieczenie konta przyjmuje odpowiedzialność na siebie,ITD powinno zrobić tak samo,i za wyciek danych odpowiedzieć finansowo np. cel charytatywny-a nie umywacie ręce-jak nie patrzeć jest to niedopełnienie obowiązków...
Już czas na jego zmianę,nie panuje w całej rozciągłości nad ta instytucją. Taka sytuacja jest skandaliczna i nie dopuszczalna !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facebook- stop fotoradarom stacjonarnym i mobilnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/S...y,202179,1.html http://www.fakt.pl/S...y,202179,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszynka do zarabiania pieniędzy dla coraz większej liczby kolesiów zamiast prewencji - kasa. ---------------------- Tylko rozsądne polowanie z wiatrówką na część gatunków będzie wkrótce legalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby mi przysłali taki mandat pozwałbym ITD o rozpowszechanie moich danych osobowych
witam a ja taki mandat dostałem i nie mogę się dodzwonić pod podany w piśmie numer 222204500 w celu weryfikacji popełnionego rzekomo wykroczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam a ja taki mandat dostałem i nie mogę się dodzwonić pod podany w piśmie numer 222204500 w celu weryfikacji popełnionego rzekomo wykroczenia.
To olej złodziei !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam Dzwoniąć pod numer 222204500 w celu weryfikacji popełnionego rzekomo wykroczenia nie mogłem sie połączyć. wykonałęm do nich 3 połączenia pon 15 min a co najlepsze zabrało mi zkąta ponad 15 zł czy to legalnetakieokradanie ludzi przezsekretarkę?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam a więc Ja dostałem z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Wezwanie abym sie przyznał do przekroczenia prendkosci lub wskazał sprawce Nadmieniam że w tym czasie byłem u Brata na komuni jego Syna, Wykroczenie szybkosci namierzony przez Radar został zarejestrowany w miejscowosci Trzcina 2014-05-05 prendkość 84 km/h prszekroczono 34 km/h godz 05;05 co dziwne w tym czasie ja byłem w miejscowosci RADYMNO i tankwałem gaz do Auta około godz 04,30.Potwierdzone paragonem i pewnie wyłapała mnie kamera na stacj CPEN a dzien wczesniej byłem w kosciele na uroczystosci komunijnej mam na to dowud na zdienciach proszę mi powiedziec jak to mozliwe i kto tu nabjja sobie kase naszym kosztem. Emeryt lat 63    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Ostatnio dostałam mandat bez zdjęcia czy to legalne?Skąd mogę wiedzieć czy jest prawdziwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już czas na jego zmianę,nie panuje w całej rozciągłości nad ta instytucją. Taka sytuacja jest skandaliczna i nie dopuszczalna !!!
To jest normalna taktyka stosowana przez tą instytucję od lat,od kiedy zajmują się fotoradarami, nic nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wpływy spadają i nie od nas to zależy,są POlecenia z " góry " jeb ać, jeb ać i jeszcze raz jeb ać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodzwonić się pytam do kogo? Telefon ładnie podany tylko jakby nieczynny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla bezkarności kleru proponuję wstukać na facebook
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...