Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd skarbowy - praca

Utworzony przez zainteresowana, 19 maja 2014 r. o 13:42
Witam, czy ktoś wie jak w Urzędzie Skarbowym w Białej Podlaskiej odbywa się nabór na wolne stanowiska? Chodzi mi o to czy odbywa się tylko rozmowa czy przeprowadzany jest najpierw test, a później rozmowa? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A było jakieś ogłoszenie o naborze? Mogą przecież nie mieć miejsc. Ale sądząc po posadzie, wszystko będzie się odbywać zgodnie z prawem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie było nie zakładałabym tematu. Wiem jak to się odbywa w urzędach - o każdym naborze musi być informacja w BIP. Domyślam się, że nie mam szans ale zawsze to jakieś doświadczenie i chciałabym wiedzieć jak to wygląda w tej instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw test a potem jak zaliczysz za kilka dni rozmowa, przynajmniej tak bylo do tej pory tylko nie miej złudzeń że  twoja wiedza/kwalifikacje wystarcza zeby wygrac konkurs. Wygrywa osoba ktora jest z komisja po imieniu, na kazdym konkursie bylo tak do tej pory. Zapamietaj ze na takie stanowiska konkursy wygrywaja osoby ktore maja wygrac a nie te z najwieksza wiedza/kwalifikacjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw test a potem jak zaliczysz za kilka dni rozmowa, przynajmniej tak bylo do tej pory tylko nie miej złudzeń że  twoja wiedza/kwalifikacje wystarcza zeby wygrac konkurs. Wygrywa osoba ktora jest z komisja po imieniu, na kazdym konkursie bylo tak do tej pory. Zapamietaj ze na takie stanowiska konkursy wygrywaja osoby ktore maja wygrac a nie te z najwieksza wiedza/kwalifikacjami
Nie mam żadnych złudzeń co do moich szans w tym "konkursie". To tylko czysta ciekawość jak miałby wyglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam żadnych złudzeń co do moich szans w tym "konkursie". To tylko czysta ciekawość jak miałby wyglądać.
Tak samo jak konkurs mokrego podkoszulka,miernoty i ciućmoki nie mają żadnych szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jak konkurs mokrego podkoszulka,miernoty i ciućmoki nie mają żadnych szans.
Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie udzielaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie udzielaj.
A co CIOTO ?  nieprawdę pisze,nie masz cyca,du py nie robisz paszczaka, jesteś bez jakichkolwiek szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrz na siebie  bo te "zalety" jak ulał pasują do ciebie.Jeszcze ptasi móżdżek i komplecik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co CIOTO ?  nieprawdę pisze,nie masz cyca,du py nie robisz paszczaka, jesteś bez jakichkolwiek szans.
Jak już tak chcesz reklamować siebie i swoje umiejętności to rób to innym językiem, no chyba, że chcesz sobą zainteresować bywalców rynsztoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już tak chcesz reklamować siebie i swoje umiejętności to rób to innym językiem, no chyba, że chcesz sobą zainteresować bywalców rynsztoka.
Sąsiadka z naprzeciwka ma o tobie podobne zdanie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...