Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pracowałem z Dominikiem w Pol-skone , to był taki dobry chłopak, szok !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeganaj Domin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAJA SOBIE ROBIĄ Z POCHÓWKIEM PAŃSTWOWYM.W/W BYLI NA URLOPIE TO DLACZEGO POŚMIERTNIE ZOSTALI AWANSOWANI?.CZY BĘDĄC NA URLOPIE PRZYCZYNILI SIĘ DO OBRONY KRAJU?.TAK NIE POWINNO BYĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAJA SOBIE ROBIĄ Z POCHÓWKIEM PAŃSTWOWYM.W/W BYLI NA URLOPIE TO DLACZEGO POŚMIERTNIE ZOSTALI AWANSOWANI?.CZY BĘDĄC NA URLOPIE PRZYCZYNILI SIĘ DO OBRONY KRAJU?.TAK NIE POWINNO BYĆ.
stul ryj konfidencie ruski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domin to mój kolega ze szkolnej ławki z Hrubieszowa... Jestem zdruzgotany... Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny - trzymajcie się jesteśmy z Wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie, na którym cmentarzu ostał pochowany Domin?Dopiero się dowiedziałem...chciałbym pójść i zapalić znicz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo zrozum baranie że byli funkcjonariuszami państwowymi , a uroczystośc jest podziękowaniem za ich wzorową służbę a nie za śmierc  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAJA SOBIE ROBIĄ Z POCHÓWKIEM PAŃSTWOWYM.W/W BYLI NA URLOPIE TO DLACZEGO POŚMIERTNIE ZOSTALI AWANSOWANI?.CZY BĘDĄC NA URLOPIE PRZYCZYNILI SIĘ DO OBRONY KRAJU?.TAK NIE POWINNO BYĆ.
bo zrozum baranie że byli funkcjonariuszami państwowymi , a uroczystośc jest podziękowaniem za ich wzorową służbę a nie za śmierc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielokrotnie nagradzany, tak tam dzielą tylko pomiędzy swoimi, szwagier dyrektor - los bywa okrutny ale prawda jest jedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto robił tam zdjęcia to jakaś pomyłka. Człowieku fotografie żałosny daj sobie z ty fachem spokój. Zdjęcia są żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to znaczy że pojechało dwóch facetów razem na wczasy? a gdzie żony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W celu objaśnienia, co oznacza słowo polec odsyłam do słownika języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo zrozum baranie że byli funkcjonariuszami państwowymi , a uroczystośc jest podziękowaniem za ich wzorową służbę a nie za śmierc
KOLEGO JA TOBIE NIE UBLIŻAŁEM ,ALE JAK CHCESZ TO JA TEŻ POTRAFIĘ NAPISAĆ ŻE JESTEŚ DEBILEM DO POTĘGI ENTEJ.POMYŚL TYLKO ŻE OSOBA MAJĄC 35 LAT ŻYCIA NIE PRACY JEST WIELCE ZASŁUŻONĄ DLA PRACY?.JAJA SOBIE ROBISZ.NA DRUGI RAZ POMYŚL JAK COŚ NAPISZESZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo zrozum baranie że byli funkcjonariuszami państwowymi , a uroczystośc jest podziękowaniem za ich wzorową służbę a nie za śmierc
NIE ROZUMIEM ROZUMIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy potrafią uszanować zmarłych Szczere kondolencje dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mylmy pojęć- co innego bycie mundurowym i śmierć na służbie a co innego wyjazd na wczasy osoby prywatnej i przypadkowa śmierć. A jakby mundurowy jechał rowerem po Tunezji albo pływał w basenie i umarł też miałby taki pogrzeb? nie!! chodzi tu jedynie o demonstrację polityczną żeby innym mundurowym pokazać jak władza o nich dba i że w razie zamieszek albo innych zmian w przestrzeni społecznej, które na pewno wkrótce nastąpią wiedzieli po której stronie mają stanąć. Osoby w mundurach nie dajcie sobie mydlić oczu bo dla władzy jesteście jedynie tępą siłą i ona się w cale z wami nie liczy! A zmarłym zawsze należy się szacunek -Odpoczywajcie w pokoju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie, na którym cmentarzu ostał pochowany Domin?Dopiero się dowiedziałem...chciałbym pójść i zapalić znicz....
Cmentarz Komunalny w Świdniku [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli masz pisać głupoty to lepiej milcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLEGLI ????czy raczej zginęli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie, na którym cmentarzu ostał pochowany Domin?Dopiero się dowiedziałem...chciałbym pójść i zapalić znicz....
Dominik Został pochowany w  Świdniku na cmentarzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...