Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uprawiał konopie w ogródku przy domu, między warzywami

Utworzony przez sebix, 13 września 2014 r. o 13:42 Powrót do artykułu
Dziękuję Policjo za zatrzymanie tego groźnego przestępcy! Teraz mogę spać spokojnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również jestem bardzo wdzięczny za złapanie tych przestępców. Irytują mnie takie wyczyny Policji, każdy taki zabieg przyczynia się do pogorszenia sytuacji Polski oraz jej bankructwa. Policjanci otrzymają swoje premie za tak udaną akcję, tych ludzi czeka wyrok i więzienie tym samym przestaną być produktywni i zaprzestaną płacić podatki reasumując Polska czyli wszyscy obywatele straciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Proszę spojrzeć z tej strony na tę sprawę, otwórzcie oczy i zobaczcie w jakiej fatalnej pozycji jest POlska - JEST , źle sie wyraziłem Polski już nie ma Polska zbankrutowała...  W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kilkadziesiąt, jak piszesz tysięcy złotych "straty" to kropla w morzu strat na leczenie, nianczenie i prowadzenie spraw kryminalnych powstałych z winy tych wszystkich ćpunów co to zażywają. Ale jak ty masz to pojąć ja jesteś zamulony tym syfem? Przerasta to znacząco możliwości twego móżdżku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kirk. Nie obrażaj innych! Nawet jak mają inne poglądy. Konsekwencje zdrowotne, ogólnospołeczne tytoniu i alkoholu są ogromne, a jednak te używki są legalne. Możemy się założyć, że za parę lat konopie też będą legalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z gradacji wielkości kary więzienia wynika jeden wniosek: Nie uprawiaj! Kupuj od dilera! Mniej ryzykujesz, a diler zarabia! Coś tu jest nie tak! Kodeks karny tworzony z udziałem lobby środowiska przestępczego??? Uprawa na potrzeby własne nie powinna być tak surowo karana (moim zdaniem w ogóle) jak handel i dystrybucja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to zielsko robi ludziom z mózgu, skoro są gotowi dla niego iść do więzienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...