Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Koncertowa: Kolejne drzewa do wycięcia

Utworzony przez aa, 27 lutego 2015 r. o 08:55 Powrót do artykułu
Straszne to jest, że codziennie słyszę o wycince drzew. Mieszkam na Czechowie Dolnym i coraz mniej zieleni wokół a coraz więcej bloków. Mam tylko nadzieję, że wąwozu nie zabuduję, bo to byłoby przegięcie. Robimy się coraz bardziej zbetoniałym miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co było wytyczać niedawno ścieżkę rowerową skoro teraz ma być skrócona? przecież nie minęło nawet 2 lata od oddania inwestycji?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co mają już mieszkania zawsze będą psioczyć na nowe, bo ciaśniej , bo większy ruch, gwar itd. Natomiast przyszli właściciele nowych mieszkań nie chcą mieszkać na peryferiach, chcą od razu korzystać z uroków miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to proste! Będą nowe budynki, to będzie i nowa zieleń. Przecież nikt nie pozostawia pustyni. Przy pozowoleniach na wycinkę, powinien być nakaz nasadzeń zastepczych. Ze zdjecia widać, że te drzewa są wątpliwej jakości (zdrowotniość). Poza tym w mieście powinny być sadzone gatunki, które dobrze znoszą suszę oraz zanieczyszczenie powietrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze ale ścieżka rowerowa w tamtym miejscu jest potrzebna jak dziura w moście.   Niech Wiącek się wypowie, jest w końcu doradcą prezydenta członkiem FRL, Porozumienia rowerowego i Towarzystwa dla Natury i Człowieka( sporo tego).       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmowy przy wycinaniu Lublina https://www.youtube.com/watch?v=dDvCFAlYqew samiście to jednak wybraliście swej krasnoludowej małej ojczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co było wytyczać niedawno ścieżkę rowerową skoro teraz ma być skrócona? przecież nie minęło nawet 2 lata od oddania inwestycji?????
  nie wpadłaś na to, że dwa lata temu spółdzielnia mogła nie mieć kasy na inwestycje pt nowe bloki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak, brawo! Nie dość, że w Lublinie jest przerażająco mało zieleni, to jeszcze więcej niech wycinają. Co za przygłupy rządzą tym miastem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znów Leniak w akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy deweloper czy tez osoby odpowiedzialne, ktorzy wycinaja drzewa powinni w miejsce ich posadzic 3 razy wiecej jak najblizej miejsca wycinki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znów Leniak w akcji
  Bezrobotny bloger Leniak ma ambicje polityczne, w ostatnich wyborach dostał 100 głosów, teraz jego celem jest pułap 105, choć obawiam się, że jak dalej będzie li tylko filmiki z YT wklejał to może być ciężko ten pułap osiągnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy to całkiem jak moja teściowa nic nie daje ruszyć koło chałupy.Stara topola,kosztele, mirabelki szpecą śmiecą ale wyciąć i wsadzić coś rozsądnego nie pozwala. Najlepiej nic nie robić. Takie moherówe podejście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super będzie chodnik i ścieżka rowerowa znakomicie wyciąć te chbuzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy deweloper czy tez osoby odpowiedzialne, ktorzy wycinaja drzewa powinni w miejsce ich posadzic 3 razy wiecej jak najblizej miejsca wycinki !!!
deweloper nie musi ale zwykły człowiek owszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy to całkiem jak moja teściowa nic nie daje ruszyć koło chałupy.Stara topola,kosztele, mirabelki szpecą śmiecą ale wyciąć i wsadzić coś rozsądnego nie pozwala. Najlepiej nic nie robić. Takie moherówe podejście
jak sie przez lata nie dba to sie teraz wycina przy ziemi. posadzic rzecz prosta ale zadbac o wygląd tego co sie posadzilo to juz wszyscy mają w poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alina , Ty to jak blondyna byle by do przodu bez względu na koszty i otoczenie. A tak na poważnie ; tam gdzie chcą wycinać drzewa jest i chodnik i ścieżka rowerowa , a nawet dwie bo po obu stronach jezdni . Dlatego ni jak nie kumam chęci wyżynania pięknych drzew , daleko od drogi stojących , nikomu nie zagrażających , dzięki którym nowe bloki osłonięte by były od ruchu ulicznego jak naturalnymi ekranami. I deweloper by zyskał na pięknie wkomponowanych blokach w otoczeniu zieleni i miasto by nie straciło . Ale jak się ma szaszłyk zamiast mózgu to się rżnie bo to nie boli jak myślenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakis obłęd. Nie tak dawno dowiedziałam sie, ze zagrożony był uroczy skwerek u zbiegu Spadochroniarzy i Weteranów, byc moze zagrożony jest dalej. Masakra. Władze naszego miasta opanowała specyficzna choroba psychiczna, ktora moj kolega trafnie określił mianem dendrofobii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów to samo! Przecież można zmienić projekt a przecież to tylko kilka kresek i drzewa będą uratowane. Trzeba odrobinę dobrej woli i odpowiedniego podejścia Wydziału Ochrony Środowiska nazywanego przez mieszkańców Wydziałem Olewania Środowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściema. Skoro są tasiemki na drzewach to jest i decyzja. Zgadnij jaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w pobliżu.Odkąd zobaczyłam te wstążki na drzewach serce mnie boli.Niedawno wycięto już na Koncertowej piękne ogromne drzewo.Nie mogłam tego ścierpieć .Zrobiłam zdjęcia i mam je na pamiątkę bo tylko patrzeć jak zostaniemy tylko z betonem a drzewa będziemy oglądać na starych filmach.Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...