Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradli BMW. Wpadli, bo przestraszyli się drogówki

Utworzony przez eggo, 8 kwietnia 2014 r. o 11:27 Powrót do artykułu
znowu WIEŚNIAK w beemie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak bo gdyby sie zatrzymali to na kontroli dokumentow by nie wpadli... Mieli ze soba dokumenty samochodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę wieś się bawi na całego ha ha ha :D  A to BMW to chociaż było jakieś nowe, paroletnie czy był to jakiś 15 letni śrut  :D  :D  :D  sprowadzony od Helmuta po 3 Niemcach i 5 Turasach  :D  Co to jest że wieśniaków ciągnie do takich starych wieśniackich rozpadających się BMW. Nie to że wiejskie pastuchy bujają się takimi rozklekotanymi starymi Beemkami to na dodatek jeszcze kradną ha ha ha ha ha :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę wieś się bawi na całego ha ha ha :D  A to BMW to chociaż było jakieś nowe, paroletnie czy był to jakiś 15 letni śrut  :D  :D  :D  sprowadzony od Helmuta po 3 Niemcach i 5 Turasach  :D  Co to jest że wieśniaków ciągnie do takich starych wieśniackich rozpadających się BMW. Nie to że wiejskie pastuchy bujają się takimi rozklekotanymi starymi Beemkami to na dodatek jeszcze kradną ha ha ha ha ha :D  :D  :D
Już się pośmiałeś? To teraz idź mami synku bo mama woła na zupkę. Jak będziesz grzeczny to dostaniesz kieszonkowe i od taty kluczyki od nowej Dacii Logan,żebyś kajtnął się kilka razy po mieście. Przy okazji powąchasz trochę spalin z rur 15 latnich Beemek :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się pośmiałeś? To teraz idź mami synku bo mama woła na zupkę. Jak będziesz grzeczny to dostaniesz kieszonkowe i od taty kluczyki od nowej Dacii Logan,żebyś kajtnął się kilka razy po mieście. Przy okazji powąchasz trochę spalin z rur 15 latnich Beemek :D
Byś się Leszczu zdziwił ha ha. Bujam się roczną Toyotą RAV4  co prawda ojciec ją kupił ale jeżdżę kiedy chcę . A do takich 15 letnich wieśniackich BMW to wstyd by mi było wsiąść. Turasy u Niemca spuszczali się na siedzenia a wiejskie pastuchy sprowadzili takiego śruta do Polski wyczyścili , zespawali z kilku Beemic jedną i  przekręcili licznik z 600 tys na 150 tys  :D  :D  :D  Czym wy się wiejskie pastuszki i świniopasy podniecacie  starymi gratami za parę złotych  :D  :D  :D  :D  ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byś się Leszczu zdziwił ha ha. Bujam się roczną Toyotą RAV4  co prawda ojciec ją kupił ale jeżdżę kiedy chcę
A jednak leszczyk - mamisynek :) A jak tatuś zmieni humor i kluczyki zabierze to MPK?  Nie wstyd ci,że starzy podcierają ci tyłek w tym wieku? Może czas się usamodzielnić?  Jak jedziesz na podryw taty RAV 4ką, to też mówisz dziewczynie, że Twoja? Wstydziłbyś się, facet powinien być SAMODZIELNY! Taki zależny od tatusia to ciota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byś się Leszczu zdziwił ha ha. Bujam się roczną Toyotą RAV4  co prawda ojciec ją kupił ale jeżdżę kiedy chcę . A do takich 15 letnich wieśniackich BMW to wstyd by mi było wsiąść. Turasy u Niemca spuszczali się na siedzenia a wiejskie pastuchy sprowadzili takiego śruta do Polski wyczyścili , zespawali z kilku Beemic jedną i  przekręcili licznik z 600 tys na 150 tys  :D  :D  :D  Czym wy się wiejskie pastuszki i świniopasy podniecacie  starymi gratami za parę złotych  :D  :D  :D  :D  ha ha ha 
Twoja RAV4 600 tyś. nie przejedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...