Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sam Poszkodowany odzyskał ! Mundurowi wypełnili druczki i uzupełnili statystyki. Na dzień dziziejszy Policjanci to urzędnicy a nie funkcjonariusze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym popapranym kraju trzeba sobie jakoś radzić aby nie umrzeć z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popaprany to ty jesteś... miernoto... żyrująca aby wszystko za darmo wpadło w ręce.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykład idzie z góry, każdy dba o siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Mc.Donaldzie i widziałem tą akcję i powiem że byłem pod wrażeniem jej przeprowadzenia, wszystko szybko i dyskretnie, co ciekawe chłopaki zrobili to tak fachowo że jak obserwowałem ludzi na sali to może 2 lub 3 osoby to zauważyły, a sala była wypełniona po brzegi, jak jeden go obrączkował drugi dyskretnie zasłanial widok, potem zarzucili mu jego kurteczkę na garba, spakowali fanty do plecaka i swobodnie opuscili lokal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...