Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto to był???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelyk (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże :( może ktoś wie czy z gminy Stary Zamość ?:( ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjazd na sąsiedni pas z zakrętu bardzo często obserwuję na drogach. Teraz kupuję kamerkę i zacznę chyba przekazywać materiały Policji. Dość już "niedouczonych kierowców". Wystarczy ofiar...:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Udrycz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Udrycz
to czemu piszą ,że z Zamościa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to czemu piszą ,że z Zamościa?
Nie piszą, że z Zamościa tylko : "jechała w stronę Zamościa". Dostrzegasz różnicę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszą, że z Zamościa tylko : "jechała w stronę Zamościa". Dostrzegasz różnicę ?
poczytaj na innych stronach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś policjant kiedyś się wypowiadał przed kamerą, że najsmutniejszą rzeczą na miejscu takiej tragedii jest zobaczenie wpiętego w foteliku dziecka, które już nie żyje:-((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest największa tragedia ['] Spoczywaj w pokoju Aniołku ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogło coś ją rozproszyć przy wychodzeniu z zakrętu np. patrzyła w stronę dziecka i nie zauważyła że zaczyna zjeżdżać do środka jezdni. To by tłumaczyło dlaczego kierowca busa mimo ucieczki na pobocze nie dał rady. Dobrze że nie zginął nikt z busa, przynajmniej sprawca zabrał siebie i współpasażerów do grobu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno przydarzyło mi sie cos podobnego. Niestety jechałam zbyt szybko i zjechałam lekko jednym kolem w koleine na poboczu. Poniosło mnie i rowniez wyrzuciło na lewy pas i tak samo mogłam zginac, ale kierowca z naprzeciwka widzac co sie dzieje po prostu stanął i zaczał wycofywac sie do tyłu. I to uratowało mi zycie i nie tylko, bo auto jest całe. Nie wolno jezdzic szybko, nie wolno sugerowac sie, ze mamy dobre opony i auto. Mnie zabraklo wyobraźni i mogłam zginąć. Bardzo mi przykro, ze tej mlodej kobiecie i jej dziecku sie nie udało. Bardzo wqspółczuje rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno przydarzyło mi sie cos podobnego. Niestety jechałam zbyt szybko i zjechałam lekko jednym kolem w koleine na poboczu. Poniosło mnie i rowniez wyrzuciło na lewy pas i tak samo mogłam zginac, ale kierowca z naprzeciwka widzac co sie dzieje po prostu stanął i zaczał wycofywac sie do tyłu. I to uratowało mi zycie i nie tylko, bo auto jest całe. Nie wolno jezdzic szybko, nie wolno sugerowac sie, ze mamy dobre opony i auto. Mnie zabraklo wyobraźni i mogłam zginąć. Bardzo mi przykro, ze tej mlodej kobiecie i jej dziecku sie nie udało. Bardzo wqspółczuje rodzinie.
"wycofywać do tyłu".. a można do przodu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno przydarzyło mi sie cos podobnego. Niestety jechałam zbyt szybko i zjechałam lekko jednym kolem w koleine na poboczu. Poniosło mnie i rowniez wyrzuciło na lewy pas i tak samo mogłam zginac, ale kierowca z naprzeciwka widzac co sie dzieje po prostu stanął i zaczał wycofywac sie do tyłu. I to uratowało mi zycie i nie tylko, bo auto jest całe. Nie wolno jezdzic szybko, nie wolno sugerowac sie, ze mamy dobre opony i auto. Mnie zabraklo wyobraźni i mogłam zginąć. Bardzo mi przykro, ze tej mlodej kobiecie i jej dziecku sie nie udało. Bardzo wqspółczuje rodzinie.
    Dobrze, ze chociaż kierowca był na tyle rozważny i posiadał jakieś umiejętności w odróżnieniu od ciebie. Stanowisz zagrożenie  nie tylko dla siebie ale przede wszystkim dla innych. Zapisz się moze do szkoły doskonalenia techniki jazdy to moze czegoś cię nauczą albo juz więcej nie wsiadaj za kierownicę jak nie potrafisz jeździć i dostosować prędkości do warunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipku...tak ciężko,że nie będziesz już biegał taki radosny...spoczywajcie w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże a jeszcze w sobotę rozmawiałyśmy...smutne to życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje całej rodzinie oraz mężowi , niech spoczywają w pokoju '!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie smutnie i trudnie do uwierzenia...przeciez dopiero oboje chodzili szczesliwi,a teraz...Spoczywajcie w pokoju[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajajaj... oboje młodzi, a dziecko było na początkowej drodze do życia. straszna trauma, coś niewyobrażalnie przykrego [*] [*] :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze ludzi musi zginąć, aby inni pojęli niebezpieczeństwo nieprawidłowej jazdy pojazdem..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...