Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jutro będą miały branie tabletki po. a tak całkiem serio to już całkowita głupota.dzieci a tu takie imprezy.Głupota rodziców wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dzieci ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam sie bawi moje dziecko i proszę mnie nie obrażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bal to studniówka a nie jakaś gimnazjada.A pełnoletni nie są .16 jak dobrze liczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady...konczylam gimnazjum 12 lat temu i juz wtedy byly takie bale. To nie to samo co studniówka. Chociaz wiem, ze tym, ktorzy nie mieli do czynienia z takim balem gimnazjalnym, moze sie wydawac inaczej. Uwierzcie mi...tak naprawdę jest kolosalna roznica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przekleństw, mamy jak kolega czy koleżanka wspomniał 16 lat, bal był bardzo fajny! :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia rodziców robiących zdjęcia uczniom najlepsze super patronat medialny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochane dzieci!Polonez ,,wyszedł;pięknie.Widać ,że staraliscie się.Fajnie Was widzieć  w takiej wersji.  -mama. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Panem Janem. Zdjęcia rodziców !!! Pytanie: Czyj to bal ????? Bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Panem Janem. Zdjęcia rodziców !!! Pytanie: Czyj to bal ????? Bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...