Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rozumiem, że mąż alkoholik żyje w ciepłym mieszkaniu z ktorego musiała uciekać pani Wanda. Wobec tego kata i alkoholika nasze prawo nie jest wstanie nic zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholicy , kaci , oprawcy mają się dobrze w naszym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pani Dowbor by pomogła, trzeba próbować ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej jest zostawić i uciec. Przysięgała w zdrowiu i w chorobie, a alkoholizm to choroba. W takich przypadkach najlepiej zwrócić się do parafii. Wspólnoty katolickie zawsze pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie. Lepiej czekac az zabije albo zrobi z czlowieka kaleke. Skoro alkoholizm jest choroba to niech sie leczy, niech prawo daje mozliwosc rodzinom takich osob by robic to przymusowo a nie zostawia samym sobie z wariatem. A o ksiezach niech pani nawet nie wspomina. "Kazdy ma swoj krzyz" to uslyszalam od ksiedza a maz dalej szalal az wyladowalam na intensywnej terapii a syn lat 10 o malo sie wtedy nie powiesil! Jak sie nie wie o czym pisze to lepiej krzyzowke rozwiazac, moze uda sie cos pani wygrac a plesc glupoty i farmazony, to ewentualnie tym wspolnotom, co to tak pomagaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej jest zostawić i uciec. Przysięgała w zdrowiu i w chorobie, a alkoholizm to choroba. W takich przypadkach najlepiej zwrócić się do parafii. Wspólnoty katolickie zawsze pomogą.
Owszem wspólnoty katolickie chętnie pomagają, ale proboszczom budować kościoły. Bliźnim w niedoli czasem też ale znacznie rzadziej. Najłatwiej to radzić komuś jak ma żyć po katolicku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina moze masz i rację - tylko dlaczego chronić alkoholika - przepraszam chorego kosztem zdrowia a moze i życia innego człowieka czyli żony??? Dobrze zrobiła, że wreszcie pomyślała o sobie zanim ten drań ją wykończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem wspólnoty katolickie chętnie pomagają, ale proboszczom budować kościoły. Bliźnim w niedoli czasem też ale znacznie rzadziej. Najłatwiej to radzić komuś jak ma żyć po katolicku.
To nie jest wina żadnych wspólnot ani proboszcza tylko Tuskojebów i kaszubskiego żyda. Narobił bałaganu i spier dolil z kraju cham jeden, oni taki system stworzyli !!!  jak żyć ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest że alkoholik i sadysta zostałw domu a ofira musi się tułać jak bezdomna??? na odwrót powinno być. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina  ciekawy jestem czy ty byś była taka mądra jak by to ciebie lał mąż i poniewierał jak szmata co ty bys w tedy zrobiła dalej bys z nim siedziała a co do komentarza  twojego to mnie to bardzo zdenerwowało sory ale tylko komentowac umiecie nic wiecej to jest nasza polska czyli jak potrzebna pomoc to nie ma nikogo ale jak komendowac to wszyscy wiecej głosów na debili to bedzie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem wspólnoty katolickie chętnie pomagają, ale proboszczom budować kościoły. Bliźnim w niedoli czasem też ale znacznie rzadziej. Najłatwiej to radzić komuś jak ma żyć po kato  
Halina  ciekawy jestem czy ty byś była taka mądra jak by to ciebie lał mąż i poniewierał jak szmata co ty bys w tedy zrobiła dalej bys z nim siedziała a co do komentarza  twojego to mnie to bardzo zdenerwowało sory ale tylko komentowac umiecie nic wiecej to jest nasza polska czyli jak potrzebna pomoc to nie ma nikogo ale jak komendowac to wszyscy wiecej głosów na debili to bedzie lepiej
dobrze mówisz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholicy , kaci , oprawcy mają się dobrze w naszym kraju
wiecej głosów  na debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mieszka córka, że nie może przygarnąć matki? Też w przytułku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być przymusowe leczenie katów , oprawców , debili a nie czekanie na zeznania zastraszonych , pozbawionych swojej wartości  kobiet . Kuratorzy dokładnie wiedzą co dzieje się w takiej rodzinie i wiedzą , że poszkodowana nie zrobi nic bo grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo ,nieustanne poniżanie , bicie . Chociaż dookoła wszyscy zdają sobie sprawę z trudej sytuacji każdy siedzi cicho bo to nie moja sprawa. Kogo chronimy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka z ciebie katoliczka jak ze mnie Królowa Elżbieta.      
Najłatwiej jest zostawić i uciec. Przysięgała w zdrowiu i w chorobie, a alkoholizm to choroba. W takich przypadkach najlepiej zwrócić się do parafii. Wspólnoty katolickie zawsze pomogą.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś się za kata weźmie.Pomoc społeczna pomaga tylko degeneratom,dostają talony i kase nie rzadko po 1000 zl i co źle im?Niech t pani złoży wniosek o ukaranie męża a sąd nakaz eksmisji niech da.Co to za zjeb.... kraj.Pijaki nie pracują bo siedząc i pijąc mają lepiej ,znam z autopsji bo też od alkocholika uciekłam.Ja bym poradziła tej Pani przyłączyć się do jakiegoś miłego Pana który potrzebuje by mu uprać ugotować i jest samotny.Naprawdę o takich nie trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka z ciebie katoliczka jak ze mnie Królowa Elżbieta.
Fakt leczy się alkoholizm ale chora osoba musi sama tego chciec nikt jej nie zmusi... Parafia pomoże zlituj sie oni tylko kasę od nas wyciągaja i dbaja tylko o siebie zeby sie na jesc , napic i zabawiac z panienkami lub z dziećmi w końcu wielu jest księży pedofilów których powinni od razu zamknac i a najlepije powinna byc kara smierci dla takich zwyrodnialców. Wspólnoty pomogą kobieto na jakim ty świecie żyjesz, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wina żadnych wspólnot ani proboszcza tylko Tuskojebów i kaszubskiego żyda. Narobił bałaganu i spier dolil z kraju cham jeden, oni taki system stworzyli !!!  jak żyć ??
Jak do klopa nie zdążysz i się obsrasz to też będzie wina dla cIEBIE Pana Tuska :) ? dziękuj Bogu za Tuska - zawsze masz na kogo zwalić przynajmnijej hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się wychowywałem w rodzinie patologicznej. Prawo do ingerowania w życie rodzinne dla państwa wiążę się z pewnym odsetkiem błędu - ucierpią normalne rodziny. Czy państwo ma prawo poświęcić normalną rodzinę aby zapobiec patologii? Czemu nikt nie zapyta: czy państwo ma prawo zostawić dziecko z rodziny patologicznej bez opieki aby nie zniszczyć normalnej rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest że alkoholik i sadysta zostałw domu a ofira musi się tułać jak bezdomna??? na odwrót powinno być. 
Też mnie to zastanawia. Znam osobiście przypadek, gdzie żona uciekła od męża, ale do kochanka. Mąż został z dzieckiem, aż do momentu kiedy kobiecie skończyły się fundusze. Potem złożyła wniosek do sądu, że uciekła od męża z dzieckiem (sic!), który organizuje imrezy graniczące z ogriami. Znam gościa i wiem, że on nawet nie pije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...