Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uchwała w sprawie pomnika

Utworzony przez mars -wars, 27 kwietnia 2015 r. o 13:42 Powrót do artykułu
pracy nie będzie ,ale pomnik stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co praca, najwazniejsze ze pomnik bedzie, ludzie weźcie sie w koncu za jakies konkrety !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a może tak rozpisać referendum? Najlepszym odzwierciedleniem praworządności byłoby umożliwienie wszystkim mieszkańcom miasta odnieść się do tego zagadnienia ..Nikt nie miałby możliwości podważenia idei powstania takiego monumentu lub odrzucenia przez Świdniczan pomysłu. W innym wypadku będziemy borykali się z niezdrowymi emocjami. Miasto samo w sobie jest wspólną dla nas wszystkich przestrzenią i nie tylko przeciwnicy tutaj zamieszkują ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ten Sobon! Wszedzie tam gdzie dzieje sie cos zlego widnieje jego maska ...Co za typ! ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma Pomnik do pracy?? ja też na ten moment jej niestety nie mam zwolniła mnie wielka Pani Dyrektor LSW E. Kamiń.... i co mam płakać? widać w PZL takie są zasady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie co niektórzy myślą że świdniczanom do szczęścia tylko brak pomnika i igrzysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pamiętają o brzozie!!!!! I ze 20 krzyży!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na cmentarzu komunalnym , w alei zasłużonych niech  sobie robią     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a może tak rozpisać referendum? Najlepszym odzwierciedleniem praworządności byłoby umożliwienie wszystkim mieszkańcom miasta odnieść się do tego zagadnienia ..Nikt nie miałby możliwości podważenia idei powstania takiego monumentu lub odrzucenia przez Świdniczan pomysłu. W innym wypadku będziemy borykali się z niezdrowymi emocjami. Miasto samo w sobie jest wspólną dla nas wszystkich przestrzenią i nie tylko przeciwnicy tutaj zamieszkują ....
nic nie da musi być frekwencja odpowiednia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i Panie, czy nie ma innych problemów.  Czy ten pomnik coś zmieni? Ile jeszcze pomników w kraju? W każdym mieście?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik potrzebny jak ks. Nowak na plebani. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest krzyż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest krzyż?
wisi na placu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym był ze świdnika i miał resztke godności, to bym ten pomnik razem z osobami chcącymi go postawić, wyrzucił do szamba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku walcza o pomnik, o kierownicze etaty w strazy miejskiej dla kolesiów z PiS w podmiejskich lasach i przy drogach fruwaja śmieci, świdnicki sport umiera, Świdniccy notable co niedzielę judaszowsko biją się w kosciołach w piersi przed ołtarzem a życie toczy sie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że troche nie na temat ,  ale zależy mi na tym , żeby dużo osób dowiedziało się o sprawie: Przestrzegam Wszystkich  przed zakupem jedzenia w punkcie gastronomicznym: Kucharski Poezja Smaku Wyszyńskiego 17 (Galeria VENUS, poziom 0) 21-040 Świdnik Sprzedają nieświeże jedzenie. W dniu dzisiejszym mieli inspekcję sanepidu i dostali karę za rażące naruszenie zasad co do jakości i świerzości produktów. Dużo dzieci znajduje się w szpitalu w Świdniku z ostrym zatruciem po zjedzeniu tam rurki z kremem.  Jestem mamą dziecka, które przez bezmyślność i łakomość na kasę właścicieli spędza teraz w szpitalu 4 dobę. Pozdr    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów  ten cholerny Smoleńsk i zamęt i spory,bo jakiemuś nawiedzonemu kolesiowi przyszedł do głowy głupi pomysł i lata z tym jak kot z pęcherzem, ojej jaki to on teraz sławny. Tylko człowieku zastanów się po co to komu. Większość ludzi w Świdniku nie popiera tego pomysłu.A już zdecydowanie sprzeciwia się robieniu cmentarza z centralnego placu w mieście. To nie jest prywatna własność. Mam nadzieję,że władze miasta będą liczyć się z głosami normalnych mieszkańców Świdnika.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...