Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ubój rytualny pod Łukowem? Prokuratura bada sprawę

Utworzony przez rzepaczka, 11 marca 2014 r. o 07:27
Panowie Prokuratorzy, Panowie Policjanci ! Dajcie spokój macie inne roboty ! Niech sobie biją zawsze od 70 lat jak pamiętam tak było na wsiach bo niektórzy mówili, że wtedy mięso lepsze i nic się nie stało. A dzisiaj szum ! O co ? Czyżby brakowało niektórym oleju w głowie ? To niech pójdą do chłopa da im flaszkę rzepakowego i po sprawie. Mnie jest wstyd, że jakiś "obrońca" znowu miesza jak chce mieszać niech jedzie na Krym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Prokuratorzy, Panowie Policjanci ! Dajcie spokój macie inne roboty ! Niech sobie biją zawsze od 70 lat jak pamiętam tak było na wsiach bo niektórzy mówili, że wtedy mięso lepsze i nic się nie stało. A dzisiaj szum ! O co ? Czyżby brakowało niektórym oleju w głowie ? To niech pójdą do chłopa da im flaszkę rzepakowego i po sprawie. Mnie jest wstyd, że jakiś "obrońca" znowu miesza jak chce mieszać niech jedzie na Krym
A tak  swoją drogą ciekawy jestem  czy na  Krymie  zabijać będą  z ogłuszeniem  czy  bez?Wdaje  się że  bez. To tylko  u nas  bydle  jest  ważniejsze od człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak  swoją drogą ciekawy jestem  czy na  Krymie  zabijać będą  z ogłuszeniem  czy  bez?Wdaje  się że  bez. To tylko  u nas  bydle  jest  ważniejsze od człowieka.
Ale jak to wytłumaczyć "najmądrzejszym" ? Przecież  w Białowierzy ginie przez pajaców kilkadziesiąt ludzi bo obwodnica ze względu na robaka, który tam występuje musibyć przesunięta o kilka kilometrów kosztem około 50mln /dodatkowo/ czy należy coś dodać ? BEZMUZGOWIE  nasłuchają się  i głupot i ? inni tacy sami słuchają ich i tak leci "kabarecik" czas wziąć to za mordę !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te odpowiedzi człowiek jest przerażony brakiem świadomości i człowieczeństwa tych ludzi..Myślę że to może też być wynikiem tego że ci ludzie nie chodzą do kościoła.A jeżeli chodzą i tak piszą to znaczy że nie wiedzą po co tam chodzą.Zastanawia mnie ile jeszcze musi upłynąć czasu,aby niektórzy zrozumieli co to znaczy być człowiekim.Czy dla pieniędzy warto tak bestialsko znęcać sie nad zwierzęciem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te odpowiedzi człowiek jest przerażony brakiem świadomości i człowieczeństwa tych ludzi..Myślę że to może też być wynikiem tego że ci ludzie nie chodzą do kościoła.A jeżeli chodzą i tak piszą to znaczy że nie wiedzą po co tam chodzą.Zastanawia mnie ile jeszcze musi upłynąć czasu,aby niektórzy zrozumieli co to znaczy być człowiekim.Czy dla pieniędzy warto tak bestialsko znęcać sie nad zwierzęciem?
Czy  zdajesz sobie  sprawę z tego ,że gdyby nie pieniądze  to  tych zwierząt by nie było  bo  by ich  nikt nie hodował. Na tym polega naturalne życie  ,że silniejszy  zjada  słabszego, a człowiek jest  największym  drapieżcą , jest najwyżej  w łańcuchu  pokarmowym.Jest to  natura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko psychopata może tolerować dręczenie zwierzęcia, które później będzie jadł. zwierzeciu należy się szacunek i (jeżeli to już konieczne) szybka, bezbolesna i "spokojna" śmierć. mam dosyć sadystów którzy innym istotom fundowaliby (dla rozrywki i kasy) śmierć w męczarniach a sami u dentysty i przy chorym paluszku wrzucają w siebie wszystkie znalzione po drodze środki przeciwbólowe i przy chorym paznokietku wołają o znieczulenie ogólne.   poza tym trzeba być już skończonym bęcwałem, żeby nie zauważać zalezności pomiędzy nami a naturą i braku drogi z beznadziejnymi działaniami własnych samorządów, któe mają gdzieś wyborców i środowisko naturalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wieść niesie to Sosnowski  wicemarszałek z PSL-u im pozwolił na ten ubój!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopierdzielić tak żeby się nie podniósł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak  swoją drogą ciekawy jestem  czy na  Krymie  zabijać będą  z ogłuszeniem  czy  bez?Wdaje  się że  bez. To tylko  u nas  bydle  jest  ważniejsze od człowieka.
Zalezy kogo będą tam zabijać na Krymie??? Jak ukraińskich prawicowych- nacjonalistów potomków UPA i OuN to proponuję aby ścierwa unicestwiać bez ogłuszania niech banderowskie-prawicowe psy dobrze odczują tą śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy taki wilk w kniei jak rozdziera sarnę czy łanie to najpierw ją ogłusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy taki wilk w kniei jak rozdziera sarnę czy łanie to najpierw ją ogłusza.
A kot myszkę , czy bocian żabę też  ogłusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...