Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

U Darka dzisiaj 100- dniówka

Utworzony przez Nikoś, 15 marca 2015 r. o 07:14
1. Prezydęcik sprawnie wszedł w buty swego poprzednika prezydęta 2. Szybko obnażył czym w istocie jest PIS i jego kuchnia rządzenia 3. Ogłaszając skład rady gospodarczej pokazał kto ma dostęp do jego ucha i czyje interesy będzie w     mieście reprezentował.   Zaczyna mi to przypominać karierę Nikodema Dyzmy, trochę szkoda że to real.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal du ę ściska, bo wypadło się z gry a ja Darusiowi kibicuję bo jest super i radośnie i wiosna :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal du ę ściska, bo wypadło się z gry a ja Darusiowi kibicuję bo jest super i radośnie i wiosna :-P
Wiem, że was interesują tylko gierki podobnie jak ekipę Czapskiego , ale pamiętaj  "zima wasza, wiosna nasza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal du ę ściska, bo wypadło się z gry a ja Darusiowi kibicuję bo jest super i radośnie i wiosna :-P
Skacowany po 100 - dniówce Darem dyscyplinarnie wyrzucił z roboty kozła ofiarnego..   Darek z uporem, godnym lepszej sprawy realizuje "wołomiński scenariusz" utraty władzy ( przez pis) w mieście.    Zwolennicy Darka uważają,że to co co on wyrabia to walka z komuną. Darek ma 33 lata,  urodził się całkiem niedawno ale na walkę z komuną nigdy nie jest za późno.   Z narodowym pozdrowieniem. Wasz Nikoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal du ę ściska, bo wypadło się z gry a ja Darusiowi kibicuję bo jest super i radośnie i wiosna :-P
To tylko kwestia, czasu gdy bialskie PO opuści koalicję z PiS-em w bialskiej Radzie Miasta . Ciekawe jak smakuje bialskiemu PiS sojusz  z PO i vice versa ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialski PiS praktycznie nie istnieje, a platforma tak jak napisał gość powyżej. Im prędzej wyjdą z koalicji tym mniej stracą. Na pewno będzie ciekawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialski PiS praktycznie nie istnieje, a platforma tak jak napisał gość powyżej. Im prędzej wyjdą z koalicji tym mniej stracą. Na pewno będzie ciekawie.
Jak miło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...