Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tygodnik podlaski

Utworzony przez Gość, 12 marca 2012 r. o 23:49
Czytał to ktoś? Jak dla mnie masakra, kojarzy mi się z gazetką PISowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne są te media podlaskie, a w TP wystarczy zobaczyć kto jest wydawcą i wszystko jasne. dziwię się tylko że piszą tam całkiem dobrzy dziennikarze...chodzi im o kasę...?
Gość napisał:
Czytał to ktoś? Jak dla mnie masakra, kojarzy mi się z gazetką PISowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w białej jeszcze większy głupek mieszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest pismo pisowskie. W Białej jest na to koniunktura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skt napisał:
To jest pismo pisowskie. W Białej jest na to koniunktura.
dobrze się pali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dobrze się pali
lepiej niż kota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skt napisał:
To jest pismo pisowskie. W Białej jest na to koniunktura.
W pisie jest koniunktura na durni. Trafił się jeden taki z Dolarowa, któremu wmawia się, że zostanie posłem. W ten sposób gazetka ma naiwnego sponsora i biznes się kreci ku chwale infułata i dziekana. To, że pis na tym straci dla dziennikarza Sumlińskiego nie ma żadnego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki dziennikarz ten smuliński to jest zwyly pachołek pisowski ,to gość co zje guwno jak mu każą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jaki dziennikarz ten smuliński to jest zwyly pachołek pisowski ,to gość co zje guwno jak mu każą .
ty gosciu jestes glupek jak bys tyle przeszedl co ten dziennikarz to glupot bys nie pisal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jaki dziennikarz ten smuliński to jest zwyly pachołek pisowski ,to gość co zje guwno jak mu każą .
Takie nic jak Ty nie jest uprawnione do wypowiedzi o kimś takim jak Pan Sumliński.Masz tylko prawo do ciepłej wody w kranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to tak ujadacie pisowskie pieski.Co ta kreatura mogła przejść.Jaki Pan sumliński, jaki z niego dziennikarz.Sługus pisowski to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pełowskie zaszczańce ciągle szczekają a karawqana jedzie dalej niedługo się POsracie smrody - odchody PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jaki dziennikarz ten smuliński to jest zwyly pachołek pisowski ,to gość co zje guwno jak mu każą . [/quote] [quote name='gość' timestamp='1350543459' post='684958'] Jaki dziennikarz ten smuliński to jest zwyly pachołek pisowski ,to gość co zje guwno jak mu każą .
Jak takie GÓWNO powtórzę GÓWNO może wypowiadać się o Sumlińskim, który jest wzorem dziennikarstwa i odwagi w dziennikarstwie, pisząc "guwno" przez "u". Jesteś zwykłym niedouczonym zajebańcem, któremu ambergoldowo-bąkowo-smoleńsko-hazardowo-taśmowy kastrat pedałów nie podajacy sie do dymisji nie przeszkadza, bo gówno dla gówna nie przeszkadza. PS. Ty ograniczniku gdybys napisał KUPA byłbys kryty a tak w stosunku do Sumlińskiego jesteś deb***. PS. Grzechy przekleństwa biorę na siebie (ot, poświeciłem się pewnie iles piekła mnie czeka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak takie GÓWNO powtórzę GÓWNO może wypowiadać się o Sumlińskim, który jest wzorem dziennikarstwa i odwagi w dziennikarstwie, pisząc "guwno" przez "u". Jesteś zwykłym niedouczonym zajebańcem, któremu ambergoldowo-bąkowo-smoleńsko-hazardowo-taśmowy kastrat pedałów nie podajacy sie do dymisji nie przeszkadza, bo gówno dla gówna nie przeszkadza. PS. Ty ograniczniku gdybys napisał KUPA byłbys kryty a tak w stosunku do Sumlińskiego jesteś deb***. PS. Grzechy przekleństwa biorę na siebie (ot, poświeciłem się pewnie iles piekła mnie czeka)
Rydzyk cię wykópi z piekła .Wzur dziennikarstwa kópa śmiechó posłaniec pisowski, tendencyjny. nie udacznik.Tak na marginesie guwnosraju jaki ty wzur w życiu widziałeś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nędza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nędza.
z przewagą kupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce obowiazuje wolność wyboru, dlatego jedni czytaja Tygodnik Podlaski a inni Wspólnotę czy Słowo Podlasia. Każdy ma prawo decydowania, więc ta dyskusja nie ma sensu. Założyciel wątku chyba lekko zagalopował się, szukając problemu tam, gdzie go nie ma, a może boi się, że prawda ujrzy światło dzienne? Człowieku, żyj i daj żyć innym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...